Продавалник - заместник?

  • 49 678
  • 339
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 685

Обяснете,моля ,как ще се случат нещата за старите потребители-по-горе зададох някои въпроси.

# 106
  • София
  • Мнения: 813
Странна работа тоя НОВ продавалник  newsm78
Цени не виждам, или не ми е ясно откъде да ги видя, форум не ми се зарежда да питам някой  #2gunfire

# 107
  • Мнения: 3 020
Все още работят по сайта, но като цяло не ми харесва. Предишния приличаше на форума, а този е заприличал на другите сайтове за обяви, които не ползвам, точно защото не харесвам.

Ще бъдат изтрити обяви публикувани преди 1.10, всичко друго казаха, че ще се запази. Аз влизам, но нещо ми е трудно да се ориентирам. И при мен няма цени, не виждам форум Благотворителност също.

# 108
  • Мнения: 320
 Sick боза... не ме радва хич....

# 109
  • Мнения: 1 685
 PeaceАми за старите обяви ОК,но аз снощи публикувах 4 нови и ги няма  ooooh!аче вече успях да вляза със стария си профил и даже пробвах да публикувам една обява/едната от снощните/ но ме е яд че си играх снощи толкова-такъв ли съм карък пък-да бях изчакала поне ден-дано ги прехвърлят автоматично-а и ЛС имам,които ги няма а са ми ценни-с тях какво ще се случи?

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
Виждате, че в момента се работи и още не е окончателно. Не може ли да изчакаме да видим окончателния вариант и тогава да обсъждаме?

# 111
  • София
  • Мнения: 344
PeaceАми за старите обяви ОК,но аз снощи публикувах 4 нови и ги няма  ooooh!аче вече успях да вляза със стария си профил и даже пробвах да публикувам една обява/едната от снощните/ но ме е яд че си играх снощи толкова-такъв ли съм карък пък-да бях изчакала поне ден-дано ги прехвърлят автоматично-а и ЛС имам,които ги няма а са ми ценни-с тях какво ще се случи?
От написаното преди това, останах с впечатление, че ще изтрият обяви преди 01.10, сега обаче при мен са останали само обявите ми от октомври, ноемврийските ги няма. Нямам ЛС, а казаха, че ще ги запазят; няма ми и две положителни оценки (от ноември месец отново).
Пълна каша, дано я оправят, но не ми харесва платформата... няма да е както преди.Чаках търпеливо от юли до днес, но май ще "бягам" в друг сайт.

# 112
  • Мнения: 2 531
И аз го пробвах днес, определено ми е странно , може и да свикна, но забелязах че освен че се логнах нищо няма за мен- нито обявите ми, оценки не видяф , абе странен ми е

# 113
  • Мнения: 3 459
И на мен ми е малко странен, но предполагам ще свикна. Най ме радва че зарежда от раз, направо разкош.
Аз също не виждам цени.  Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 2 957
Много съм разочарована!

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 358
И при мен липсват последни оценки, иска ми адрес, имена -нищо не мога да схвана ooooh!

май трябва да се редактира всяка обява и да се напише: в какъв ценови диапазон, а после какво.....

# 116
  • София
  • Мнения: 1 715
Дали ще се загубят ЛС и оценките newsm78 Не мога да си въведа името по някаква причина, за да маркирам  "мое" "за продажба"... Снимките са изчезнали... Ужас засега Rolling Eyes

# 117
  • София
  • Мнения: 344
И при мен липсват последни оценки, иска ми адрес, имена -нищо не мога да схвана ooooh!

май трябва да се редактира всяка обява и да се напише: в какъв ценови диапазон, а после какво.....
Искат май лични дани, за да маркираш продажба и размяна  #Crazy

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 358
Да, а какво означава това мое..... Shocked

# 119
  • Мнения: 2 957
Трябва да си преместите нещата от "мои" в "за продажба".Какво обаче значи това "мое" един Господ знае.
Та .. пробвах да изместя една обява, иска ми данни (имена, адрес ...).Ок, започвам да попълвам данните, изписва ми че няма такава цена или нещо подобно  Shocked
Голяма тъпотия, нищо не мога да схвана.
А има ли възможност да се разглеждат последно добавените обяви, както преди?

Общи условия

Активация на акаунт