Продавалник - заместник?

  • 49 657
  • 339
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 27
Идиотщината която са сътворили не ми се коментира!Само не знам защо имаха наглоста да ни лъжат и заблуждават че ще бъде такъв какъвто искат потребителите му.Изобщо нямам намерение да оставам там при сегащният му вид.
Нямам нито една обява,а имах нови, понеже казват че по-старите били изтрити.Няма ми ги няколко пол.оценки,но отрицателната такава която ми беше написана неправомерно ,както и да е, си е там.Нямам ЛС,немога да пиша там във форума затова и пиша тук.
И най-неприятното е че имаме уговорка с потребителка за покупко-продажба.Момичето ми е писало ЛС коeто видях в електронната си поща, в Продавалника не го намирам.Ако някой може да ме посъветва как да си вляза в ЛС!

# 181
  • Мнения: 6 323
Ако са запазили структурата на форумите (а няма повод да не са), въпреки че не работи графичното оформление, би трябвало личните съобщения да са достъпни на адрес http://prodavalnik.com/smf/index.php?action=pm

# 182
  • Мнения: 985
 Изтрих си профила от този супер мега глупав, с нов облик сайт. Не съм очаквала, че ще ни прекарат така. Щом е собственост вече на аукро, нямам никакви намерения да им бъда потребител... Naughty
 п.п. И защо не казаха, че ще продават продавалника на аукро, а ни занимаваха с глупости за гласуване и награди? Ако знаех щях да се изтрия много по-рано и да си търся други алтернативи!  #2gunfire Ако исках да ползвам това псевдо копие на ибей, щях да се регистрирам много по-рано в техния сайт, а не така нагло да ме пробутват като потребител!

Последна редакция: вт, 30 ное 2010, 08:04 от Чочка

# 183
  • Мнения: 1 180
Ега ти мазалото!!! Няма такъв грозен, объркан и безумен сайт!

# 184
  • София
  • Мнения: 9 517
Ако са запазили структурата на форумите (а няма повод да не са), въпреки че не работи графичното оформление, би трябвало личните съобщения да са достъпни на адрес http://prodavalnik.com/smf/index.php?action=pm
Достъпни са, но логването е мисия невъзможна  ooooh!

# 185
  • Мнения: 25
Защо трябваше да съсипят така сайта #2gunfire Нови платформи и глупости на търкалета! Просто не ги е срам #Cussing out

# 186
  • Мнения: 1 427
жалко за добрия стар продавалник  Cry
 не бях от най-активните потребители, но сега пък въобще нямам намерение да го ползвам в този вид. разгледах някои обяви - ами къде са цените? как да се свържа с продавача? какви са тия "следенета"....баси.  ooooh!
търсих някакви указания - няма.
ами отказах се, изтрих си профила вече.

# 187
  • Мнения: 320
я то било със наддаване Sick,спирам са пиша ,че се дразня Crossing Arms

# 188
  • Мнения: 9 814
Нищо не разбрах от новия Продавалник.
Нищо хубаво не открих в него- объркано, много шарено, докарващо до болки в очния нерв.
С нищо не ме грабна. Нищо не ми стана ясно. Объркано- това ми е в една дума мнението.
Бърз е, само това, но бърз е и всеки друг сайт от този тип. Току що се сбогувах и аз с него. А имах толкова неща за подаряване!

Бг Домакиня е в пъти по-добре устроен като интерфейс и категории сайт.

# 189
  • София
  • Мнения: 2 497
И аз така мисля да направя. Само не знам защо никой от екипа на Продавалник не се включи в темата...

# 190
  • София
  • Мнения: 1 890
Ако са запазили структурата на форумите (а няма повод да не са), въпреки че не работи графичното оформление, би трябвало личните съобщения да са достъпни на адрес http://prodavalnik.com/smf/index.php?action=pm

Достъпни са старите, тези от ноевмри липсват !!!  #Cussing out
И аз ще си трия профила, само да успея да вляза.  ooooh! 4 години стигат, жалко, че създадох толкова контакти и приятелства там, а го съсипаха с един замах.

# 191
  • Мнения: 697
Егати отвратителния НОВ Продавалник,толкова объркан,хаотичен с огромни снимки  ,пълно безумие ,бг домакиня е 100 пъти по хубав,

# 192
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Намерихте ли си оценките? Къде?

# 193
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Намерихте ли си оценките? Къде?

За да видиш своите оценки трябва да кликнеш на потребителското си име горе, до Здравейте. А на друг потребител, като влезеш в обявата му, отдясно трябва да кликнеш на аватара му. На мен е така още от отварянето на "Новия Продавалник".

# 194
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Благодаря Чериса!  bouquet
''Приятно'' съм изненадана, че са ми забърсали 3 оценки... Close

Общи условия

Активация на акаунт