Отговори
# 720
  • Мнения: 0
http://store.picbg.net/pubpic/40/89/867637a6281a4089.jpg
Вижте на каква снимка попаднах.
Нина тук не мога да я позная направо! Heart EyesОбаче Иън как са го зализали... Naughty

# 721
  • Мнения: 9
бб: аз направо си се разплаках за Деймиън...много гадно се получи и какво толко са се заслепили и двете от Стефан,поне едната да го обичаше него  Laughing

# 722
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Да бе, горкичкият... Sad

# 723
  • Мнения: 0
Страхотен епизод,довечера ще го гледам пак с половинката, че и той е фен.
Temptation*, страхотен аватар имаш!
http://store.picbg.net/pubpic/40/89/867637a6281a4089.jpg
Вижте на каква снимка попаднах.
Нина тук не мога да я позная направо! Heart EyesОбаче Иън как са го зализали... Naughty
Нина и Иън тук много ми харесват, Нина е прекрасна в ролята на гаднярка!

# 724
  • Мнения: 0
Брук* и аз това не мога да разбера  Thinking Айде едната - иди дойди,ама пък и двете ooooh! това вече е прекалено. Тия сценаристи просто нямат милост.Уоми, Мисля, че като приключим с Елена и Бони, трябва да се отправим и към сценаристите, да вземеш сценария и да го преработиш Grinning

# 725
# 726
  • Мнения: 1 343
Брук* и аз това не мога да разбера  Thinking Айде едната - иди дойди,ама пък и двете ooooh! това вече е прекалено. Тия сценаристи просто нямат милост.Уоми, Мисля, че като приключим с Елена и Бони, трябва да се отправим и към сценаристите, да вземеш сценария и да го преработиш Grinning

Хахах Олеееле майкооо ще е ефекта Simple Smile Тогава мисля, че ще ни преместят ако не в друг канал с едни малко различни буквички широко известни то поне в друга часова зона  hahaha

# 727
  • Мнения: 412
Не знам, може и да греша. Но Катрин изкарва най-лошото у него. Сега е афектиран, удариха го по болното място ББ отново е отхвърлен и избраният е брат му. А той не обича да се показва слаб, явно за него /поне така твърди, но действията му много често говорят съвсем друго/ добротата е белег на слабост. Старае се да го виждат в лошата му светлина.

П.П.: За анкетата варианти май нямам, просто го вметнах.  Embarassed

# 728
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 833
Е, Уоми, не си права за Елена. Тя още в началото му показа, че не го харесва, няма му довереие. Просто по-късно се научи да го приема и съответно да го харесва. Само че той си въобрази разни неща Peace

# 729
  • Мнения: 2 149
Ох,най-сетне,взех си дозата Heart Eyes
Нервероятна беше серията.А Катрин,неотразима,силна,секси,много ми хареса Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 0
мацки/пичове на колко дена излиза нов епизод?  Laughing мерси преварително   bouquet

# 731
  • Мнения: 1 558

Самоцитирам се за тези,които не са видели,че има нова тема Whistling

мацки/пичове на колко дена излиза нов епизод?  Laughing мерси преварително   bouquet

Веднъж седмично. Другата седмица по същото време ще излезе новата серия. Peace

Общи условия

Активация на акаунт