От 31- до 6 - една специална седмица

  • 3 933
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Момичета, хайде кажете какво мислите - от вчера съм полуболна - бе дразни ме носа и гърлото и се чувствам отпаднала, малкия също - киха постоянно - като изглежда почва хрема.
Искахме да пътуваме в четвъртък. ЗА село до Червен бряг. Вие бихте ли се престрашили или...
Щото ако не сега пътуваме точно 12-14... и няма да видя никого...
Хайде кажете си мнението.

# 16
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Ей това с болестите и сполите е много гадно Cry
май не минава бързо като ви слущам и ми е мъчно за децата, че се тормозят така
Да оздравявате бързо  Hug

Надя, Миряна я приеха полиграфия и за сега й харесва, въпреки че мрънка,че е много стрго и учат по 8 часа WinkАма да учат, нали това им е работата, а дали тя учи, ще видим в края на срока, че ми е обещала да внимава вече

# 17
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Аз мисля, че ако ще пътувате с кола - да тръгвате, но ако сте с друг транспорт и аха-разболяващ се бебо - ще се измъчиш

# 18
  • Мнения: 3 698
Аз мисля същото за транспорта, ако е с кола с хубаво парно / климатик и ако там където отивате също е топло /т.е. не са студолюбители/ , аз бих отишла без да се притеснямам.А междувременно пиете ли нещо? Ти може да си вземеш ехинацея, гадна е на вкус, но в начален стадий помага , за Дани, знам ли...на Лора й давам витамин Ц , в носа също й капя, половин ампулка разделям в двете ноздри.Бързо оздравяване Hug.Като имаш време пиши откъде да вземем дрехите.

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Светле /Сети/ писах на Лавендер да се свърже с теб - на лс или да ти прати тел да се чуете - мисля, че така ще е най-удобно и за двете
Писах днес вечерта - не знам кога ще го види

Нинче, радвам се, че малката е успяла и да ви върви по вода! Ако е наполовина с хъса и красотата на майка си - няма страшно   bouquet

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Сети, много цунки на малката и какво е това ехинация? Билка или?

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз не се обаждам, обаче ви чета...
А това е за всички вас:)

http://www.tamnev.com/rez/flowerzz/flaferz.htm

и като съм започнала със снимките...да покажа и от последното предаване, че са ми любими просто:)

http://www.tamnev.com/rez/radioN/9/pix9.htm

Последна редакция: ср, 02 ное 2005, 03:22 от Reza

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
добре сте си изкарали...
еееех Simple Smile

# 23
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Eх, Реза, пак красоти разни... А ние така и не се научихме да снимаме с нашия цифров фотоапарат, около 70-80% от снимките са фира и трябва да трия. Все са ми размазани...
А на малката не и ли е скучно докато правите предаването, не пощръклява ли?
Наде, ако сте с кола тръгвай, обаче не знам дали често си ходила натам, но са големи студове. Лятото е жега, зимата е по-студено от София, дано където отивате е добре отоплено. Бабата и дядото на мъжа ми са от едно градче до Червен бряг и единственото ни есенно-зимно посещение там беше на един рожден ден на мъж ми с голяма компания, обаче такъв студ беше ... ама го борихме с много вино, та оцеляхме някак  Wink, но сега с малкия, застудее ли - натам, тц.
tigonew, къде я гласят тази среща?

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile ще се научите...практика трябва:)
Наде.....как е Дани? И аз бих ти казала да тръгвате...ама не смея да давам съвети, че...ние сме малко луди на тема пътешествия:)

# 25
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607

tigonew, къде я гласят тази среща?

Ето тук пише за срещата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=49848.0

# 26
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте всички! (Не изреждам имена, за да не пропусна някого  Laughing)
Да се включа и аз в числото на сополивите, ако някой помни ние вече изпихме един Сумамед, и след като доктора ми обясни, че имал остатъчно действие, се оказа май наистина така, 1 седмица след като го изпи Мишето беше здрав и от събота пак сополи, този път обаче е различно, от носа нищо не излиза, а той така страховито смърка, да се побъркаш просто, карам го да духа, той от малък е спец в това, но нищо не излиза. Значи си текат по задната стена, скритичко вътре мръсниците и не мога да ги докопам Embarassed. Но понеже не кашля го пуснах на градина от понеделник, за мое щастие Мишо е много щастлив и му харесва с децата. Тази сутрин чухме че децата играят на балона се надува и сина ми като се разбърза, забрави да ме гушне, хукна и аз му казах: "Ела мамо да те гушна" и той се върна, много силно ме прегърна и ми казва: "Хайде мамо, отивам вече!" Дадох си сметка, че вече имам едно пораснало момченце. Само се моля да си му минат тия сополи и да няма последствия. Честно да ви кажа иде ми да се гръмна вече, за 30 дена той за 3-ти път се разболява, какво става незнам. А му давам и едни животинки уж за подсилване. Иде ми да викам: ПОМООООООЩ! Това на шега разбира се....

# 27
  • Мнения: 3 698
Добро утро мили приятелчета Hug , страхотни снимки, много сте хубави всички, а малката фея е приказна Heart Eyes !
Наде, това дето писах е биофар биогрипин - добавка към храната без захар, френско е, но е евтино и навсякъде го има, за засилване на имунната система при настинки и грип.Прополисът, ехинацеята и екстрактът от бяла върба повишават естествената защита на организма. По една таблетка на ден , разтворена във вода.Много гадничък горчив вкус има, но дори като бременна съм пила. За по-добро здраве занапред препоръчвам по 100гр. вечер, по твой вкус- ракия, водка, джин , коняк, а може и винце повечко Blush !
Бързо оздравяване  на всички ви bouquet
Мамо Иги, толкова е хубаво, че Мишо харесва дечицата, дано му мине бързичко настинката.Моля те, нацелувай го /ако даде/ от мен порасналото детенце Heart Eyes

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мерси момичета ама мен ме гони страх и ще идем другата събота пък може и със свекърва да се сдобия за обратно да помогне малко аз да почета!
стискайте ми палци, че вече яко закъсах с ученето.
Иначе може би бих тръгнала и утре ама така плюсовете надделяват и само ми еадски тъпо, че няма да ви видя и най-вече /извинявайте но вас все пак ви познавам/ умирах да се запозная с Мамма и Татти - много си падам по постовете им и исках и на живо да видя как изглеждат такива забавни и интересни хора... но май ще остане за по нататък ...
Реза, ще е хубаво да се видим да ти дам това дето говорихме за срещата. Вие как сте с малката /двете малки де/?

# 29
  • Мнения: 2 531
Имам въпросче за слуховите апарати, по точно за отливките! Вашите силиконови ли са или пластмасови? Лесно ли ви ги направиха, щото на нас еднтото каналче на ухото е тясно и не могат да му направят идеално гладка отливка от силикон, предложиха ми пластмасова. Освен това ми се струват доста дълги, т.е. че влизат много навътре в канала, при вас как е? А другия ми въпрос е дезинфекцирате ли ги?

Общи условия

Активация на акаунт