Küçük sırlar (Малки тайни)- Има ли почитатели в България?

  • 68 283
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
ВСЯКА СРЯДА ПО KANAL D ОТ 21ч С участието на:
-Su- Çetin - Ayşegül Merve Boğulur
http://www.kanald.com.tr/Dizi/Gallery.aspx?diziId=100
http://www.youtube.com/watch?v=55Sqt1W4pQM
Първи и втори епизод:

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 15:56 от lolita123

# 1
  • Мнения: 0
Виждам , че участва Синем Кобал - много ми хареса в Романтична комедия в ролята на Дидем , но от тогава не съм се интересувала за нея.Ще погледна филмчето , мерси за темата! Hug

# 2
  • Мнения: 0
хубав сериал, следя го редовно

# 3
  • Мнения: 175
 Сериалчето е много свежо и забавно.

# 4
# 5
# 6
# 7
# 8
# 9
# 10
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Здравей lolita123,
дори и не предполагах, че някой тук го следи Küçük Sırlar. Благодаря, че ми даде линк към темата  Hug
много пусто тук обаче.....
По отношение на промяна на времето : аз миналата седмица го гледах в сряда, но виждам, че тази го няма.... Дали просто ще пропуснат или е заради байрама?! Е, ще се разбере.
Поздрави   bouquet

# 11
  • Мнения: 175
Има нещо около излъчването му, но и аз още не съм наясно. Иначе в сериала участват май едни от най- красивите им артисти- човек си изплаква очите.

# 12
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
аз мисля, че е заради Рамазан Байрама...
а за актьорите си права, най-красивите им млади актьори. Имам забелжка към играта на някои от тях, но като цял са доста добри.  Peace

# 13
  • Мнения: 175
   Забележки има, но иначе е доста разтоварващо филмчето- не че разбирам всичко....Аз харесвам Су и Четин, но ако следват сужета на "Клюкарката", често ще се прегрупират, влюбват и разлюбват.

# 14
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
ами, че те вече се влюбиха и разлюбиха няколко пъти, ако мен питаш.  Crazy Поне що се отнася до Али и Су... Макар че в новия фрагман загатват, че Али все още е влюбен в Су.
Иначе аз и не очаквам да е нещо по-различно от и работата му е именно да ни разтоварва. Засега целия екип се справя много успешно и това е най-гледаното дизи на КаналД в момента.

Общи условия

Активация на акаунт