Каква марка да е кафемашината?

  • 123 457
  • 460
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 111
Другарката певица Рени получих машината.Кажи какво точно да гледам за крема диска.Подарък е за коледа,та няма скоро да влезе в употреба.

# 106
  • Мнения: X
Ааа, първо честито - със здраве да си я ползваш / ако е за теб /.
Честно не знам-да кажат знаещите ... Peace
Аз само проучвам.

# 107
  • Мнения: 408
Като се свали цедката от ръкохватката отдолу се вижда само една миниатюрна дупчица - това е крема-диска. Моята е без-виждат се направо дупките на ръкохватката, от където изтича кафето.

# 108
  • Измир
  • Мнения: 645
По диагонал прегледах първите страници. Споменават се основно две марки кафемашини. Но ако сте с ограничени финанси препоръчвам АЕГ-Електролукс с приставка за капучино. Имам я от 3 години и все още еспресото е със страхотен каймак, а крема диска прави млякото за капучино на гъста пяна. Цената е около 150 лв
http://www.technomarket.bg/products/09012610/aeg-ea-120

# 109
  • Мнения: 2
По диагонал прегледах първите страници. Споменават се основно две марки кафемашини. Но ако сте с ограничени финанси препоръчвам АЕГ-Електролукс с приставка за капучино. Имам я от 3 години и все още еспресото е със страхотен каймак, а крема диска прави млякото за капучино на гъста пяна. Цената е около 150 лв
http://www.technomarket.bg/products/09012610/aeg-ea-120
Май има грешка ....крема диска не прави млякото на пяна ,а каймака на кафето ...
 А в момента Саеко продават своя Via Veneto de luxe за 178 лв. ..та хич не са много за такава машинка .

# 110
  • Мнения: 408
Как ви се струва тази оферта http://www.techno-mix.com/Kafemashini/S-rykohvatka/SAECO-NINA-GR … CO-NINA-GREY.html? Като цена е супер, но дали продавачът е коректен  Thinking

# 111
  • Мнения: 177
Моята кафе машина е на повече от 3 год.и е тази http://www.technomarket.bg/products/09007654/delonghi-bar-14cd-crema-disk с крема диск.Много съм доволна и до този момент не съжелявам , че съм купила точно нея.Тази без крема диска е абсолютно съща на външен вид, и аз като не разбирам от кафе машини бях готова да купя нея, но момичето от магазина ми каза да изчакам една седмица , да докарат  с крема  диск и добре че съм я послушала.И сега реклама newsm03.Точно преди няколко дни идваха едни момчета от сервиз да ни оправят климатика и им направих по едно кафе и едното момче вика; какво е това кафе, страхотно е?Но и всеки си,който пие кафе у дома си  обира каймака с лъжичката(напълно съм сериозна)Кафето свършва, но каймака остава по стените на чашата.П.П- Но и трябва да се улучи кафето.Пила съм кафе и от Саеко, външно прилича на моята, но кафето беше ужасно, но  може би е била без крема диск.Ако иска някой да опита да заповяда с удоволствие ще му направя кафе smile3521

# 112
  • Мнения: X
Моята първа кафемашина беше същата като на shirindeniz, изтраях я не повече от 3-4 месеца. По-ужасно кафе не бях опитвала в живота си-какво ли не сменяхме-и вида кафе, и начина на приготвяне......всякак беше ужасно. И пиша това не за да се заяждам или нещо от сорта, а за пореден път се убеждавам, че просто всичко е въпрос на конкретен вкус  Wink и всеки трябва да уцели неговата машина.
 Иначе преди да видя картинката на shirindeniz, по това което беше написала бях тръгнала вече за Търново, да ми направи кафе  Mr. Green.

# 113
  • Мнения: 88
По диагонал прегледах първите страници. Споменават се основно две марки кафемашини. Но ако сте с ограничени финанси препоръчвам АЕГ-Електролукс с приставка за капучино. Имам я от 3 години и все още еспресото е със страхотен каймак, а крема диска прави млякото за капучино на гъста пяна. Цената е около 150 лв
http://www.technomarket.bg/products/09012610/aeg-ea-120
Аз не прочетох и една цяла страница като видях, че пише основно за Делонги и какво беше още...
Делонги имахме на предишната работа. Не правеше никакъв каймак.
Преди 3 години си взехме АЕГ-Електролукс. Най-евтиното възможно с крема диск. БОЖЕСТВЕНА!!!  Party Който е пил от нашето кафе е бил очарован! Дори и комшията, който има бая по-скъпичка машина. А смятайте, че ас си го готвя по-дълго и със захар и мляко и пак държи каймак.... мммм  Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 200
Саеко Виа Венето Делукс е машинката. Прави страхотен каймак и за домашна употреба е супер.
Има и автомати Саеко. newsm10
  Да прибавя и моят глас в полза на тази машина . От една седмица и в къщи я имам и не мога да се насладя на кафето ,което прави , а каймака е страхотен.Спрях се на нея ,а не на някой следващ модел ,защото в работата сме с такава машина ,много харесвам кафето ,което прави и не исках да рискувам с друг неизпробван модел.

Моля кажете нещо повече за тази машинка. Лесно ли се работи с нея,шумна ли е,има ли налягане на водата,за приготвянето на нес кафе примерно?   Значи прави хубав каймак и хубаво кафе,така ли?   Какво кафе слагате?

# 115
  • Измир
  • Мнения: 645
Милиса сега ме подсети, че макар и кафето да е страхотно от АЕГ, наистина мшината е доста шумна  Thinking. Е не са се оплакали съседи до сега  Laughing, но шум има.

# 116
  • Мнения: 177
Моята първа кафемашина беше същата като на shirindeniz, изтраях я не повече от 3-4 месеца. По-ужасно кафе не бях опитвала в живота си-какво ли не сменяхме-и вида кафе, и начина на приготвяне......всякак беше ужасно. И пиша това не за да се заяждам или нещо от сорта, а за пореден път се убеждавам, че просто всичко е въпрос на конкретен вкус  Wink и всеки трябва да уцели неговата машина.
 Иначе преди да видя картинката на shirindeniz, по това което беше написала бях тръгнала вече за Търново, да ми направи кафе  Mr. Green.

Ти пак заповядай,няма да те изпратя без да си ми опитала кафето.И тогава пак ще "говорим" smile3521

# 117
  • Мнения: 805
Seaco, задължително. В Техно микс, които са им официален вносител има доста голям избор, а цените са по-ниски от останалите магазини. Все пак Saeco са специализирани само в кафемашините, което е голям +.

# 118
  • Мнения: 2
Още един глас от мен за Saeco. Моята е Виа Венето де лукс черна. Страхотна е  Heart Eyes

# 119
  • Мнения: 805
Още един глас от мен за Saeco. Моята е Виа Венето де лукс черна. Страхотна е  Heart Eyes
Моята е същата, само че сива...Страхотно кафе прави... Wink

Общи условия

Активация на акаунт