Размени на детски градини и ясли във Варна

  • 102 204
  • 683
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 14
            ЗДРАВЕЙТЕ дъщеря ми е набор 2011 приета е в филиала на ""ПЕТЪР БЕРОН"" .ЖЕЛАЕМ РАЗМЯНА С ДЕТЕ В""КАРАМФИЛ4Е "" ИЛИ ""НЕЗАБРАВКА""    ТЕЛ. ЗА ВРЪЗКА      0885943668           

# 631
  • Мнения: 4
Здравейте, детето ми е набор 2011 и е прието в ОДЗ Чайка-филиал. Търсим размяна за градина в район Одесос - Слънчо, Христо Ботев, Звездичка, Светулка.... За връзка 0888259392 - Миглена.

# 632
  • Мнения: 22
Синът ми е приет в ЦДГ Звездичка, р-н Одесос
Търся замяна за ЦДГ Гълъбче, ОДЗ Славейче и ЦДГ Мечо Пух
Пишете ми координати на ЛС,
Мерси
Желаете ли все още размяната

Съжалявам, разменихме се още август месец. Успех!

# 633
  • Мнения: 1
Здравейте, и моята дъщеря е първа група 2011 година, приета е в новия филиал на ОДЗ П.Берон, търся размяна на място с дете от  ЦДГ "Слънчо", ЦДГ "Христо Ботев" или "Теменужка" на ул. Капитан Райчо.
тел. 0893546407 - Десислава

# 634
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Здравейте, и моята дъщеря е първа група 2011 година, приета е в новия филиал на ОДЗ П.Берон, търся размяна на място с дете от  ЦДГ "Слънчо", ЦДГ "Христо Ботев" или "Теменужка" на ул. Капитан Райчо.
тел. 0893546407 - Десислава
Привет! Теменужка на Кап.Райчо нямаше пирием за набор 2011г. Успех!

# 635
  • Мнения: 1
Здравейте,
Детето ми (родено 2011г) е 1ва група в Жирафче, търся да го разменя с дете в "Слънчева дъга".
тел: 0885701076

# 636
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета Simple Smile 
Аз съм още в чуденка дали да преместя моите близнаци, приети са в първа група,набор 11, и ходят (макар и не толкова често, все са болни) в *слънчева дъга*, но ни идва малко далеч, а новото *жирафче* е точно до нас. И много ми се иска докато още не са свикнали да ги преместя. Нямам идея как точно ще стане това? По всяко време ли може да стане, или сега, докато не за открили новата градина.

Иначе едната им г-жа е просто невероятна, докато другата само крещяла, карала се и никое дете не я харесва. Директорката е готина, персонала също.

Ще го дообмисля и ще пиша пак.
Приятен уикенд Simple Smile

# 637
  • Мнения: 3
Здравейте,
дъщеря ми набор 2010 (втора група) и е приета в новата детска градина Жиравче - филиала на ОДЗ№2 "Д-р П. Берон". Желаем размяна на място за ЦДГ №35 Незабравка, кв. Левски.
0878794945

Започна сформирането на групите.

# 638
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета Simple Smile 
Аз съм още в чуденка дали да преместя моите близнаци, приети са в първа група,набор 11, и ходят (макар и не толкова често, все са болни) в *слънчева дъга*, но ни идва малко далеч, а новото *жирафче* е точно до нас. И много ми се иска докато още не са свикнали да ги преместя. Нямам идея как точно ще стане това? По всяко време ли може да стане, или сега, докато не за открили новата градина.

Иначе едната им г-жа е просто невероятна, докато другата само крещяла, карала се и никое дете не я харесва. Директорката е готина, персонала също.

Ще го дообмисля и ще пиша пак.
Приятен уикенд Simple Smile

Може да се размените по всяко време на годината. Очакваме отварянето на " Жирафче", така че като е готова можете да се размените, ако желаете все още.

# 639
  • Мнения: 2 478
Синът ми, набор 2011 е приет и посещава ЦДГ "Синчец" в Младост. Търся замяна за която и да е ДГ или ОДЗ в район Приморски. Групата в "Синчец" е много хубава, персонала - много мил и обгрижващ, но ми идва много далеч.
За контакт : 0897 328 725

# 640
  • Мнения: 1
Здравейте! Моят син е приет и посещава ЦДГ 44 Крилатко, набор 2011,бих искала размяна с дете от ОДЗ 8 Лястовичка, защото ни е по-близо.  PraynigЗа контакт: 0882 780809

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 17:46 от Patsitaria

# 641
  • Мнения: 8
Здравейте! Детето ми е набор 2011 и е прието в ЦДГ "Мир". Страхотни учителки, но ни е малко далече. Бихме желали размяна за детска градина в район Одесос.

# 642
  • Мнения: 3
Здравейте,
дъщеря ми набор 2010 (втора група) и е приета в новата детска градина Жиравче - филиала на ОДЗ№2 "Д-р П. Берон". Желаем размяна на място за ЦДГ №35 Незабравка, кв. Левски.
0878794945
Предложението ми за размяна е валидно до момента в който обявят официално откриването на Жирафче .После размяната за нас губи смисъл.

# 643
  • Мнения: 30
Здравейте, търся размяна за набор 2011 от ОДЗ Дружба за ЦДГ  13 Звездичка.
0888022624. Причината е смяна на жилището ни.

# 644
  • Мнения: 4
Здравейте детето ми е набор 2011г и сме приети в ЦДГ Звънче но ми е доста далече,искаме размяна за ЦДГ Детско градче.Телефон 0897288646

Общи условия

Активация на акаунт