"Цвете от изтока"- Sahra

  • 24 552
  • 207
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 15 463
    Ох, нещо не разбирам, защо Митхат е толкова настроен против Сахра и за какво и отмъщава? И мъжът и нали уж я обича, защо е такъв гадняр? Защо я накара да седи вкъщи, а той да си развява байряка, а като му се направи забележка се прави на засегнат?Айде , сестра и злобее и иска да си отмъщава, да и вземе всичко, Митхат има да си отмъщава на Нил, но защо иска да съсипе Сахра? Нямам нищо против, да разбера какво става напред!

# 76
  • София
  • Мнения: 6 219
Тайна, да ти кажа сложно е! до 24 епизод не се рабира всичко точно!
ББ митхат е брат на съпруга на Нил. тя е главната му цел. общо взето се влюбва в Сахра веднага. съпругът пък на Сахра просто е един невероятно слаб мъж. да не употребявам съответния термин - не може да издържа факта, че жена му, му е шеф. абсолютно невъзможно ми е да ти кажа обаче в няколко думи какво се заплита. щото злобната Нил ги плете постоянно някакви.
Митхат и Сахра ще се съберат в отмъщението си, но тя нама да си признае, че всъшност го обича много дълго време.

Има моменти, които гледайки ги ми скъсаха сърцето. не искам да ти развалям удоволствието да им се учудиш и да им се насладиш, както и на всички останали  Hug

# 77
  • Мнения: 8 717
Тайничка, в момента се заформят няколко сюжетни линни, които ще се развиват в бъдеще. Всичко не е така, както изглежда... Ако искаш да ти е интересно и за напред - просто гледай! Ако не - ще ти напиша с ББ в общи линии как стоят нещата, извън това, което вече ти е написала I.Ivanova. Ти решавай! Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 15 463
Тайничка, в момента се заформят няколко сюжетни линни, които ще се развиват в бъдеще. Всичко не е така, както изглежда... Ако искаш да ти е интересно и за напред - просто гледай! Ако не - ще ти напиша с ББ в общи линии как стоят нещата, извън това, което вече ти е написала I.Ivanova. Ти решавай! Grinning
Пиши, пиши, аз обичам да чета първо края на книгата  Peace!

# 79
  • София
  • Мнения: 15 463
Тайна, да ти кажа сложно е! до 24 епизод не се рабира всичко точно!
ББ митхат е брат на съпруга на Нил. тя е главната му цел. общо взето се влюбва в Сахра веднага. съпругът пък на Сахра просто е един невероятно слаб мъж. да не употребявам съответния термин - не може да издържа факта, че жена му, му е шеф. абсолютно невъзможно ми е да ти кажа обаче в няколко думи какво се заплита. щото злобната Нил ги плете постоянно някакви.
Митхат и Сахра ще се съберат в отмъщението си, но тя нама да си признае, че всъшност го обича много дълго време.

Има моменти, които гледайки ги ми скъсаха сърцето. не искам да ти развалям удоволствието да им се учудиш и да им се насладиш, както и на всички останали  Hug
Благодаря ти, не би ми се развалило удоволствието!Даже мислех да търся сериите в нета!

# 80
  • София
  • Мнения: 6 219
мммм щом някой иска да знае - ще пишем Simple Smile

Алекс, Тайна ББ моето сърце беше стопено от факта, че Серхат се оказа, че има син - осиновен със синдрома на Даун. Това просто ме стопи. през нощта съм плакала... много... много се радвам, че поставят толкова значим проблем в типа теленовела. и показват тези деца.

щом е така с удоволствие бих отговорила на всичките ти въпроси
до там, до където съм стигнала сюжетните линии не се разкриват до край и съм малко объркана - кой кум, кой сват, кой но сина брат... малко ми е сложно. А и да си призная не го гледам толкова подробно.

Качен е с много добро качество от елиханчо във вбокс, подредени по епизоди и части.
http://vbox7.com/channel:108236?&page=17

# 81
  • София
  • Мнения: 15 463
   А гледам ,че има и много познати лица, от други сериали. Адвоката е бащата на Нико от Брак с чужденец. Русата, жена му е сестрата на оня ръб Харун, от Незабравима.Опъкото лапе играе и в Езо, и Баллъ гледам е там ... Joy Гледам съвсем случайно 30 епизод. Те колко са изобщо?  Кой е Серхат  Embarassed?

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 23:48 от Тайна

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 973
мммм щом някой иска да знае - ще пишем Simple Smile

Алекс, Тайна ББ моето сърце беше стопено от факта, че Серхат се оказа, че има син - осиновен със синдрома на Даун. Това просто ме стопи. през нощта съм плакала... много... много се радвам, че поставят толкова значим проблем в типа теленовела. и показват тези деца.
Принципно съм от противниците на предварителните коментари на филмчето, въпреки че гледам винаги напред/но не коментирам/обаче сега само ще вметна нещичко, че май е недоразбрано, мила ББ Митхат няма син- това е сина на Нил.
А Серхат Тутумлуер има дъщеря, при това много красива. Ако имаш друго инфо за него и ако, разбира се ти е възможно дай ми източника, моля те! Преровила съм доста сайтове и наистина съм събрала много информация и факти за него.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 219
О, съжалявам... малко съм объркала имената  Embarassed Embarassed Embarassed винаги го правя, но по принцип се усещам на време и се поправям  Embarassed Embarassed Embarassed (сегао ще вземат да ме цитират и мен в някой жълт вестник като "сигурен източник")

ББ не съм писала, че е на Нил щото пък да не се изгуби съвсем интригата! Просто тази сюжетна линия ми пълни душата.
   bouquet

май епизодите са 34...

А Баллъ не си спомням да го има  newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 15 463
    Ето го в тази серия! Баллъ, мафиота, бащата на Реджеп, от Вярна на себе си - Езо!

http://vbox7.com/play:55c77177

# 85
  • София
  • Мнения: 6 219
   Ето го в тази серия! Баллъ, мафиота, бащата на Реджеп, от Вярна на себе си - Езо!

http://vbox7.com/play:55c77177

ааа не съм стигнала до там!

# 86
  • София
  • Мнения: 15 463
   Ето го в тази серия! Баллъ, мафиота, бащата на Реджеп, от Вярна на себе си - Езо!

http://vbox7.com/play:55c77177

ааа не съм стигнала до там!
Извинявай, мислех,че си го гледала предишния път! Като го даваха, аз друг филм гледах и не можах да гледам този!

# 87
  • Мнения: 8 717
Щом искате да знаете предварително какво ще се случи, ще се опитам да маркирам най-важното, но пак казвам, че е по-добре да гледате, без да четете ББ, които ще напиша, за да ви е интересно. Моля ви! По-добре НЕ ЧЕТЕТЕ!

ББ. Митхат наистина в един момент се оказва, че е баща на дете, болно от синдрома на Даун и имаха много трогателни отношения - той и майка му. В действителност тя не му е майка, а осиновителка. Когато са били малки с брат му - съпругът на Нийл, когото тя е застреляла, са останали сираци. Митхат е бил осиновен с одобрението на брат му, заради което той се смята предаден и дълги години не прощава на по-големия си брат и не контактува с него. Но брат му не престава да му пише писма през цялото време, докато е жив и от тях Митхат знае за любовта на брат му към Сахра, която е станала причина за убийството му от Нийл, за скулптурката, която подари на Сахара и, която Нийл и брат му са откраднали и  т.н. подробности за семейството. В същност, болното дете, което Митхат е осиновил, тъй като по нареждане на бащата на Сахра е било скрито и оставено в дом, е на брат му и Нийл.  Нийл не знае за неговото съществуване - на нея са й казали, че то е починало. Отначало се отнася с голяма неприязън и страх към него, но накрая разбира, че е нейно дете и много се разчувства.
Митхат в същност е агент  към тайните служби и неговата задача е да разобличи бащата на Сахра, който под прикритието на официалната си фирма се занамава с незаконни сделки и е един от най-големите мафиоти. Бащата на Сахра изобщо не е умрял, а през цялото време дърпа конците чрез един негов доверен човек, който се появява в един момент, привидно се съюзява  с Нийл и прави маса поразии. В крайна сметка решава да действа независимо от бащата на Сахра, отвлича я, когато полицията и Митхат го притискат, но нашият човек, естествено я спасява. В последните серии се появява и бащата на Сахра, а полицията, включително и Митхат се опитват да го заловят - естествено накрая успяват. Сахра не знае нищо за това - нито за баща си, нито за Митхат. И в двата случая, когато научава, изпада в шок.
Баллъ от "Вярна на себе си" тук е в ролята на полицай - колега на Митхат и главно действащо лице от страна на закона. Влюбва се в Мелек и според финалните сцени те вече ще бъдат заедно.
Синан е една пионка, жени се за Нийл, но в един момент, когато разбира, че Сахра е бившата му съпруга и, че той е виновен заедно с Нийл за всичко, което й се е случило, го налягат съмообвинения и се самоубива.
Мелек до един момент е на страната на Нийл, но, след като Нийл се опитва да я убие, за да заличи следите си, минава на страната на "добрите".
А романтичната нишка Митхат - Сахра също търпи спадове и вазходи, но накрая всичко завършва добре!

Стига толкова, че и аз се оплетох във всички тези бъдещи събития. Интересни моменти предстоят - гледайте ги!
Има и още други неща, но това е основното.

# 88
  • София
  • Мнения: 15 463
  Много ти благодаря alex_b!  HugСега гледам напред.Поне са 34 серии, не са много!

# 89
  • Мнения: 8 717
И още една молба! Коментирайте написаното с ББ пак с ББ, за да не разваляме удоволствието на тези, които не биха искали да знаят какво ще стане по-натътък във филма! Да бадем толерантни!

Общи условия

Активация на акаунт