"Цвете от изтока"- Sahra

  • 24 551
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ani1707  клипчето е станало чудесно!  Hug Hug Hug Hug
Поразгледах тази програмка и ми хареса. Ето какво пък аз стъкмих набързичко-Цък-тук

# 196
  • Мнения: 294
Благодаря ви, morski_briz и твоето е станало страхотно. Браво! Hug Hug

# 197
  • Мнения: 0
Ani1707,- клипа  е много хубав-поздравления!

morski_briz ,ти просто нямаш равна - познавам творчеството ти - чудесно е!Голям фен съм на стихчетата ти!

Е най-после мирясах - изгледах филма докрай,че нещо се опасявах да не завърши зле.Не мога да гледам Серхат да страда!
Ама се и посмях малко на ченгесарската му биография! Голяма работа са това турските сценаристи... какво ли не включват в сериалите голям турлю гювеч става!

# 198
  • София
  • Мнения: 4
Страхотно клипче Hug Heart Eyes Party браво

# 199
  • Мнения: 188
Много хубави клипчета сте направили момичета   bouquet.Бриз  Hugза песничката в клипчето.




# 200
  • Мнения: 683
Ето и снимка от последния сериал в който участва Серхат...



Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan

И трейлъра към сериала  Peace

http://www.youtube.com/watch?v=1VDIj98tvZ8

# 201
  • на морето
  • Мнения: 103
В днешната серия имаше една песен, която звучеше когато Сахра караше Митхат на летището и после докато си спомняше в къщи разни моменти, когато са били заедно... Много ми харесва тази песен - някой знае ли от къде мога да си я сваля, кой я изпълнява, има ли я преведена, много ми се иска да разбера текста й!

В началото на серията имаше един момент, в който Сахра и Митхат си говореха и той й казваше, че бягайки от своите проблеми се е натъкнал на нейните. Точно тогава, не знам дали сте обърнали внимание, зад тях на стената  като фон, имаше една много символична картина. Две протегнати една към друга ръце - тази зад Сахра със свити пръсти, а тази зад Митхат с протегнат да я докосне показалец... Много силно впечатление ми направи символиката в нея - просто съвсем точно отразяваше моментните им чувства и отношения. Никак не им е лесно и на двамата, доста път имат да извървят един към друг, а за капак и Хюсеин пристига в Истанбул...

За тази ли песен става въпрос?

http://www.youtube.com/watch?v=-mbHy4ehP0M

Това е албума с песните от Сахра


И това е текста на турски

......................

Muzik ve soz : Murat Evgin - Ulas Kokce


Здравейте момичета !

Аз съм от късно "открилите" този сериал , но станали веднага негови фенове.
Особенно на някои от изпълнителите

Та,... тъй като и на мене точно  момента в клипа  на фона на песента  ми беше първата по -сериозна среща с филма  си поставих за цел да  "разбера " за какво се говори в нея .  И ето резултата . С помощта на чичко Гугъл и редакцията на едни мои отскорошни познати  -Фани и дъщеря й   bouquet ви предлагам нейния  превод:

Изгарям сам в мрака   всяка нощ
Karanliklar icinde kor kalmisim her gece

Всяка нощ  една страст мечтае  будна
 Her gece bir tutkunun dusleriyle uyanmisim

Моето сърце още боли , ти си дълбоко в него
Yuregimde hala bir sizi , bir sizi ta derinde

Всяка нощ ми и се иска да крещя от любов
seviyorum diye haykirir seizce her gece

Страхувам се от себе си повече от всякога  
Korkuyorum kendimden her zamankinden fazla

Страхувам се  от тази тази любов в сърцето ми
Korkuyorum senden yuregimdeki bu sevgiden

Плача вътрешно  непрестанно всяка нощ
Aglamak geliyor icimden, durmadan her gece

Всяка нощ  бури раздират мечтите ми
Her gece firtinalar kopuyor duslerimde


Дано съм от полза !
ПС : Не знам турски

Последна редакция: чт, 07 окт 2010, 00:20 от asha

# 202
  • Мнения: 3 116
Здравейте! Това е първото ми творение с програмата Dvd Photo Slideshow Professional за моя любимец Серхат (не знам защо се получи така, че клипа да е кратък като песента е цялата). Дано да ви хареса.

http://www.youtube.com/watch?v=ScNsrPnVlUI
КЛИПЪТ, КОЙТО СИ НАПРАВИЛА ВЪРХУ ТАЗИ ПЕСЕН, Е СТАНАЛ ЧУДЕСЕН!
МНОГО МИ ХАРЕСА! Hug Hug Hug Hug

# 203
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Поздравче за всички, които харесват Серхат бей, който се очаква скоро да гостува в България!/по не дотам добре проверена информация/ smile3503

# 204
  • Мнения: 683
Морски бриз, браво   bouquet хубаво се е получило!
Аз още чакам от теб информация за артистката на която е предлагал пари да я целува истински  Laughing

А това е последният филм на Орзум който е режисиран от съпруга и с който изпълняват и главни роли. Много бих искала да го гледам.



Премиерата му беше на 08.10.2010 и заради него бяха на гости на Беяз в шоуто му.

http://www.youtube.com/watch?v=5vglJ3_B0No

Последна редакция: пн, 11 окт 2010, 06:38 от anna3com

# 205
# 206
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Морски бриз, браво   bouquet хубаво се е получило!
Аз още чакам от теб информация за артистката на която е предлагал пари да я целува истински  Laughing

А това е последният филм на Орзум който е режисиран от съпруга и с който изпълняват и главни роли. Много бих искала да го гледам.



Премиерата му беше на 08.10.2010 и заради него бяха на гости на Беяз в шоуто му.

http://www.youtube.com/watch?v=5vglJ3_B0No

Благодаря! Радвам се, че ти харесва!
За артистката, едва ли мога да ти отговоря. newsm78 Мисля че го намерих същия форум, но може и да бъркам, но няма и следа от такова инфо. Разбира се абсолютно съм съгласна, че почти във всички форуми при претенции от нечия заинтересована страна нещо се заличава, разбира се че може и да е заличено, но някак си не ми се вярва някой толкова да издребнява. По вероятно не е този форума. Съжалявам, наистина не мога да отговоря.

# 207
  • Мнения: 188
Много ми харесват Арзум и съпруга и.Много хубава двойка са.
Бриз,клипът се е получил много добре  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт