Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 839
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 36
Момичета  Hug помогнете за този проблем:
Принудена съм да живея в обща собственост с неприятни роднини. Непрекъснато имаме пречки и дразги от тяхна страна. Дори не поздравяват като се засечем, правят се че не ме виждат. В същото време през определен период не пропускат да спретнат скандал - нападки от сорта кой и защо не е измел двора  ooooh! Напрежението взе да нараства с обиди на тема възпитание... и всичко това от хора, които дори не поздравяват   ooooh! ooooh! Не знам как да постъпвам. Като се случи скандал някакси блокирам и не мога две думи да кажа, за да се защитя, преживявам много тежко всеки скандал, дори треперя от нерви, а уж съм спокоен човек. Сякаш ми изпиват енергията ...Не мисля че някой има право да ме обижда и винаги да се смята за прав. Мооля за съвет или техника - дали да ги игнорирам или нещо друго  newsm78 Реално  бих се успокоила единствено с една ограда през двора ни, но в момента за съжаление не е възможно...
 

# 722
  • Мнения: 105
smile*smile*smile Здравей!
Не изказването на думи и не показването на емоции в даден момент ще се превърне в болест на тялото под една или друга форма.Това става от натрупването на енергии,които трябва да се пускат,а не да се задържат.По-добре дай воля на емоциите си и не мисли толкова за роднините си,също така си представи,че има прозрачно стъкло около теб и казаното и направеното от тях не ти влияе по никакъв начин.
Нищо и никой не би могъл да ти навреди,ако ти не му позволиш! Peace

# 723
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
 smile*smile*smile, можеш да помолиш ангелите да те обгърнат в бяла светлина. Така ще бъдеш енергийно защитена. Аз си представям как светлината пропуска до мен само хубави и приятни неща, а всичко останало насочва обратно. Действа чудесно, стига да вярваш в това.
Не приемай нещата лично. Явно хората са такива и го правят заради своите разбирания на нещата, а не заради теб.

"Когато промениш начина, по който гледаш на нещата, нещата, които гледаш, се променят."

Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото. - Монтен

Хората не правят нищо заради теб, а само и единствено за себе си, все едно по какъв начин го представят

# 724

Общи условия

Активация на акаунт