Лимонена диета

  • 120 126
  • 343
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 140
Хайде в отбора съм,тази сутрин я започнах.
Тъкмо покрай тази лимонена диета ще понамаля захарта в кафето.
Жалкото е само че нямам кантарче и не мога да се меря  no,ама ще разбера по дрешките. Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 1 544
Това ми напомни един номер с лимони, който бях правила сигурно преди 15 години с добър успех:

7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.

След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден).

Спомням си, че имаше страхотен ефект, но не точно за килограми, а за сантиметри - топи мазнините в проблемните области, направо ми падаха полите и панталоните Simple Smile

Ще взема да пробвам пак Simple Smile


това как топи мазнините по корема не е истина. От понеделник и аз почвам седем дена да пия лайика с лимон. Само да уточня - тези течност 1,4 литра се разпределя по равно за 7 дена, а не наведнъж да се изпие сутрин, така ли?
.... и само това ли е??? сутрин на гладно по 200 мл. newsm78 Някакъв режим??
 малко офф:DEianaZ  как върви с мазилата на Lierac ?? Още им се чудя Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 2 241
Е, не наведнъж 1,4 л., разбира се, ще ти се вкисели животът Grinning

Пие се по 200 мл. сутрин на гладно, а иначе през деня се яде нормално. Останалата част се държи в хладилник. Поне на мен ми е удобно, че се приготвя еднократно за цялата седмица, а не всеки ден да се занимавам.

Аз снощи си купих лимони, но забравих лайка, така че отлагам с още един ден.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
малко офф:DEianaZ  как върви с мазилата на Lierac ?? Още им се чудя Rolling Eyes
целулита още много много малко и вече го няма и за гърдите съм много доволна. За корема също

# 49
  • Мнения: 5 140
Котка,аз искам да попитам,може ли освен да го настържа и да ги изстискам лимона?
Не си го написала та се почудих newsm78

# 50
  • Мнения: 2 241
Не, поне по тази "рецепта" лимоните не се изстискват, само се настъргват, а те при кисненето във водата 24 ч. си пускат каквото имат да пускат.

# 51
  • Мнения: 5 140
Не, поне по тази "рецепта" лимоните не се изстискват, само се настъргват, а те при кисненето във водата 24 ч. си пускат каквото имат да пускат.

Мерси много! Hug
Ама то и сокчето му е вкусно,но щом не може ок,ще го пие щерката тогава. Wink

# 52
  • Мнения: 834
Каква лайка - чайче от опаковка или билка се използва в рецептата?

# 53
  • Мнения: 5 140
Каква лайка - чайче от опаковка или билка се използва в рецептата?

билката лайка- в насипно състояние

# 54
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз ще изчакам да видя резултатите при вас и може и да пробвам! Че преди два дни почнах една друга диетка и не ми се ще да я прекъсвам!
Хайде успех! Simple Smile

# 55
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Оллеее как се стържат тези лимони бре...15 минути стържа единия, сега ще нарежа и пасирам- нямам нерви. А лайката точно 100 г ли трябва да е? Имам само 50, проблем ли ще е или и така става?

# 56
  • Мнения: 2 241
Трудничко се стържат, да, заради кората, но ако намериш друг начин - още по-добре, важното е да са на възможно най-ситно накълцани.

А за лайката, не знам - мисля, че не е фатално да е по-малко. Тя се слага, доколкото мога да преценя с беглите си познания за билките, за да тушира малко киселината на лимона и не играе съществено значение за топенето на мазнините Simple Smile.

# 57
  • Мнения: 1 283
Хелоууу,лимоноядки! Hug
реших малко да побутна теми4ката напред да не изпусна как вървят нещата при вас! Wink
При мен днес втори ден няма промяна! Tired Рапорт даден! Mr. Green

# 58
  • Мнения: 5 468
Не, поне по тази "рецепта" лимоните не се изстискват, само се настъргват, а те при кисненето във водата 24 ч. си пускат каквото имат да пускат.
Това има ли голямо значение? Нали целия лимон се настъргва, а не само кората!?

# 59
  • Мнения: 3 611
Хелоууу,лимоноядки! Hug
реших малко да побутна теми4ката напред да не изпусна как вървят нещата при вас! Wink
При мен днес втори ден няма промяна! Tired Рапорт даден! Mr. Green

И при мен мина вторият ден, не съм стъпвала на кантара. За сметка на това па кво количество вкусотии изядох, па сега гавръткам едни бирички.... Party

Общи условия

Активация на акаунт