Седмицата 16.08-22.08

  • 9 659
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
диди75 и при мен се появява още, но какво да се прави вече и аз свикнах, а рефреша ми стана много добър приятел Laughing

# 31
  • Мнения: 3 205
Моля, стискайте ми палци усилено тази седмица, щото както се развиват събитията бързо-бързо, може до петък да сме си купили с Младен и кола, и парцел (за къщичката на мечтите ни)!  Praynig
И тогава познайте кой може би ще се навие за бебе и кой друг ще е най-щастливият човек на света в такъв случай!

# 32
  • Мнения: 1 037
Ами щом е толкова важно да стискаме палци,ще го направим.Дано всичко да стане така,както го желаеш!

# 33
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Стискам палци за всички! Седмицата започва добре, но до края има още много време за хубави новини.
Имам въпрос - от седмица не виждам лентичките на никоя от вас... и моята не виждам, само при мен ли е така?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Момичетаааа , ще се хваляяя  Grinning !
Ама не с бебешор , а с детешори  Grinning  Wink  .
Прибраха се от море с баба и дядо нашите съкровища  Sunglasses !
Ще се поцвъкам от кеф  Embarassed  Sunglasses !
Сега две седмици ще се гушкаме , радваме и ядосваме един на друг и след това пак ги пращам на Сандански за 10 дни преди големия старт - школото . Да си починем - аз от тях и те от мен Wink  Grinning . Пък и казват , че било много добра комбинация първо на морски въздух и след това Сандански , за профилактика на дихателните болести , да не ги пипваме зимъска Wink .
Е , отплеснах се с моите детошорски теми , извинете  Embarassed !

# 35
  • Мнения: 1 071
Моренка,много дълго ги нямаше твоите дечурлиги,разбираемо е да им се радваш сега Wink
 
На Валка честита бледа чертичка!
 
На мен днес ми свърши и с таткото усилено започваме с бебеправенето.Тоя месец съм решила да се възползваме от всяка възможност.Че ние и без това рядко сме заедно,и като сложим лелята и моите възпаления,как да стане това бебе?! Cry

# 36
  • Мнения: 4 068
Здравейте и от мен момичета!
Първо да поздравя Валка и Ани за бледите чертички.Нищо че са бледи момичета,важното е да ги има.
Второ да поздравя и Морена с радостното посрещане на детешорите.Не си се поцвъкала нали мила? Laughing  Laughing  Laughing
Иначе при мен нищо ново засега.В четвъртък заминавам за 3 дни на гости на свеки Close  Close  Close и не знам да се радвам ли да плача ли.Не ми се ходи много ама няма как.Добре че е за кратко де.Ами в общи линии това е.Аз чакам леля Фло след около 10 дни та още ми е спокойно.Дано да има с какво да се похваля.
Весела и усмихната седмица на всички желая и повече оптимизъм.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Цитат на: Иви
.............................................................На мен днес ми свърши и с таткото усилено започваме с бебеправенето.Тоя месец съм решила да се възползваме от всяка възможност.


Точно така Иви , а ние тук ще стискаме всички видове палци !


Цитат на: renci
Аз чакам леля Фло след около 10 дни та още ми е спокойно.


Миличка Ренци, дали не си се объркала ?! Е аз ще си позволя да те поправя . Колко съм нахална , нали  Embarassed !
Значи , ти искаше да кажеш :
Аз чакам леля Фло след около 10 месеца( че и повече), та още ми е спокойно.  Grinning  Sunglasses

Дано чак тогава я срещнеш !!!

# 38
  • Мнения: 2 567
Здравейте момичета,
честито на бременните!!!! Много се радвам за вас!!!:dance:
И при мен бяха бледи чертичките, пък вече съм 24та седмица   Laughing  Laughing  Laughing
Лека и безпроблемна бремнност  Grinning

# 39
  • Мнения: 4 399
Renci,

прибавям и моето БЛАГОДАРЯ към теб! Много, много мил жест!

Честито на всиЧки, които са видели повеЧе от 1 ЧертиЧка. Нищо Че са бледи, ЧертиЧката си е ЧертиЧка а тестовете ви са положителени.

# 40
  • Мнения: 2 498
Моренка, пълна къща е весела къща....с деца е трудно, но без тях е още по-трудно...надявам се сме на едно мнение...

ЧЕСТИТО на момичетата с бледите чертички-независимо че са бледи важното е да ги има.....така се надявам и при мен да се появи дори и бледа....

Лек дин на всички.....

# 41
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Благодаря момичета, толкова сте мили Grinning

renci и valia77 стискам ви усилено палци след около десетина дни и вие да ни зарадвате със втора чертичка в теста!
А Иви и всички останали дерзайте този месец и особено ако ходите на море не се отдавайте само на почивка а работете здраво, че виждате ли при мен това май свърши работа   Embarassed

Много сте мили, големи сте сладурани! Щастлива съм че ви има и ще се моля за вас Grinning

Цитат на: 6o6i
Здравейте момичета,
честито на бременните!!!! Много се радвам за вас!!!:dance:
И при мен бяха бледи чертичките, пък вече съм 24та седмица   Laughing  Laughing  Laughing
Лека и безпроблемна бремнност  Grinning


Ех, 6o6i кога и аз ще мога да кажа това Grinning

# 42
  • Мнения: 2 498
Валка, благодаря ти за пожеланието.....
дано да е станало....дано, дано, дано  Hands Thumbsup

# 43
  • Варна
  • Мнения: 618
И при мен все още излиза грешката, Диди!:(
Дано и аз се похваля този месец-не бяхме много активно, но пък все пак може да е станало  Embarassed
Моето мъжле е командировка докрая на седмицата и съм много тъжна-не сме се делили толкова време Sad
Поздравления за бледите чертички-бързо да станат ясни и другия понеделник да се хвалят бъдещите мами;)Simple Smile

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Добро утро милички  Grinning !

При мен , както се вижда промяна нямааааа.. Sad .
Нямам никакви симптоми за бременност , а и заради пропуснатата овулация( ама всъщност изобщо не съм сигурна дали е била тогава -около14ден  Rolling Eyes и дали изобщо съм имала , лелееее... ) , смятам , че трябва да ми дойде лелката Фло . Затова и все още се въздържам да правя тест, да не виждам една чертичка, бррррр Cry  Imp . Ама не идваааа , и се чудя , какво да мисля и правя  Rolling Eyes  Close  Rolling Eyes .
Снощи ме болеше корема , аха да идва , но......  Сега смятам , да изчакам и днес и утре сутрин да тествам . Е , да ама ме е шубе и съм готова да отлагам до други ден  Sad .
    И ако всъщност, не ми дойде до  други ден , няма да съм по -убедена  , че съм забременяла и ще ме плаши това закъснение Sad  Cry . УЖАС  Imp !

Олелееее, моля да извините трескавото ми излияние Embarassed  Confused !
Sorry !

Късмет на всички бебеправещи и очакващи липсата на Фло  Grinning !

А тези , който имат късмета да виждат 2 чертички , да повярват вече и да се радват  Sunglasses !

Общи условия

Активация на акаунт