One Tree Hill - Тема 2

  • 38 020
  • 628
  •   1
Отговори
# 615
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Много го обичам преди 6 години го изгледах наново за втори път , време е да потретя.

# 616
  • Мнения: 18 588
И аз се замислям дали да не го изгледам пак.

# 617
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Особено като го има в хбо макс вече, иначе аз го имам на дискове Grinning Моят любим сезон мисля, че беше трети.  Още си пазя цяла папка с музиката от сериала, само я местя от комп на комп. Сега като влязох да пиша в темата и веднага ми зазвуча Гавин де Грау в главата. Ех, че хубаво!

# 618
  • Мнения: 18 588
На мен ми е любим саундрака и до ден днешен си го слушам. По едно време нон стоп го слушах.
Сериал-легенда!

# 619
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Така е Simple Smile Аз имах период, през който бях залитнала да рисувам в стил Пейтън Grinning

# 620
  • София
  • Мнения: 8 706
И аз все си казвам, че трябва да го изгледам и се сещам за всички бозави сцени на Хейли и Нейтън, които трябва да мина и ми се отщява 🤣 Много ми бяха банални, особено последните сезони с детето, някакви такива изсмукани сцени. Редовно ги превъртах 😅

# 621
  • Мнения: 18 588
Всичко беше зле след 4 ти сезон нататък. Всички сцени са изсмукани, голяма тъпня стана. Снимаха колкото за пълнеж и нищо интересно нямаше.
Аз финал не съм гледала даже, защото в един момент ми писна.
Винаги става така, като се тръгне да се снима насила. Всеки сериал, който съм гледала(с малки изключения) става боза след 4 ти сезон.
Това е закон. И винаги се ядосвам, защото оризилиха хубавия сериал.
Затова ако гледам ще е до 3 ти сезон и това е.

# 622
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Аз съм ги гледала, не беше толкова зле за мен.

# 623
  • София
  • Мнения: 35 320
Аз помня плаках на финала, мале Joy

# 624
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
И аз май Grinning Ама като цяло беше ревлив сериал.

# 625
  • София
  • Мнения: 35 320
Серията с момчето, което стреля в училището помните ли я?

# 626
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
А как няма, такъв рев.. те бяха две серии даже, май беше край на сезон или преди зимната ванакция.

# 627
  • София
  • Мнения: 35 320
Ужасно ми се е запечатал, толкова силен епизод, толкова емоционален…

# 628
  • Мнения: 2 092
Как се не съм се сетила да потърся тази тема. Laughing

Преди години съм гледала сериала, но преди два-три месеца реших, че пак ще го гледам. Сега започвам последният сезон.

До около 5 сезон ми вървеше добре, после вече малко по-тегаво.

Харесвам Люк и Пейтън като двойка. И в началото това ту с Брук, ту с Пейтън ми беше много тъпо.

Най-тежкият епизод за мен беше този със стрелбата.

Актрисите имат подкаст, някой слушал ли го е? Аз все се каня, но има толкова много епизоди, че не знам кога ще се захвана.

Последна редакция: ср, 22 юни 2022, 22:43 от nadito0o

Общи условия

Активация на акаунт