Магазин Den-Don и годежните им пръстени.

  • 5 782
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, мами.
Почти съм сигурна че има някъде такава тема, но търсачката не ми помогна особено. Извинявайте, ако се повтаря Embarassed
Става въпрос за годежен пръстен и по-точно за магазин Den-Don в София.
Някой има ли впечатление з него?
Аз съм женена вече от година, но си нямам пръстен Embarassed Милото най-накрая реши, че заслужавам нещо, но бюджетът ни е силно ограничен, откакто се роди мъникът, и търсейки нещо евтино, но прилично, попаднах на уеб сайта на въпросния магазин.

http://bg-gold.com/?lang=bg&p=items&id=780&type=20&a … ial=0&price=0

Според вас това реални цени ли са? 262 лв за пръстен от бяло злато, че и диамант (макар и мъничък минатюрен и не с особено добро качество)?
А като кликнеш на Материал: Сребро излиза 10 лв. Shocked
Струва ми се, че има някаква шашма тук, та ако някоя от вас е запозната с конкретния магазин (или поне има повече опит в бижутерията и може да каже дали това е реално) ще съм много благодарна.
Просто повечето пръстени от бяло злато, които гледах, бяха 500+ лв... В сайта няма много инфо, а тези дни нямам време да бия път до Дървеница, нито мъжът ми...

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 17:18 от Annie 80

# 1
  • Мнения: 14
Не ходете в този магазин. Собственикът-продавач е супер нагъл и има отвратително отнишение. На място ходих и попитах за ниската цена на пръстените с диамант и злато....само където не ме напсува и не ме изгони от магазина!!!!

Общи условия

Активация на акаунт