Хайде и тази година да зарадваме някой с Коледна картичка

  • 38 091
  • 1 004
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 959
Ето че и тази година почти свърши за някой бързо за други бавно и тъй като остават по-малко от 100-ина дни до Коледа реших пак да подема инициативата за Коледните картички.Тази година обаче ми се иска да е малко по различно.Миналата година имаше обидени за това че не сме пратили линка към страницата с адресите,а други поискаха линка и така и не ги видяхме повече.Ако сте съгласни(а и повечето се знаем виртуално)тази година да по променим малко.Бих предложила да ми пуснете адресите си на лични и след като решим до коя дата да ги събираме ще ги пусна във стария линк (аз все още си пазя паролата).Оставям от тук  на вас да решите дали сте съгласни или имате други предложения.Да не пропусна само да отбележа за тези които ще са за първи път:
1.Пращат се картички на когото вие имате желание никой не задължава колко и на кого да пращате
2.Момичета от БГ също може да се включат.

# 1
  • Мнения: 258
за първи път съм в темата ,но ми се струва чудесна идеята.ще пратя на лични адреса си.

# 2
  • Мнения: 1 156
az shte uchastvam, no shte ti pusna adres kum kraja na noemvri, zashtoto shte sum v BG, ot tam shte prashtam i tam shte poluchavam. A adresa ne go znam..... Embarassed

# 3
  • загубено
  • Мнения: 6 490
aniji ,не е ли рано още?
Ми аз в неделя бях на плаж.
Още ми е лятно,пие ми се коктейл на плажа,
ходя със сандали и ми се купонясва плажно.
Някак си не ми е Коледно все още.

# 4
  • Мнения: 364
Тази година и аз съм тук  Grinning

# 5
  • Мнения: 221
Супер, много се радвам че и тази година я има темата и отново ще има картички. С радост ще се включва Hug

# 6
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 097
А, рано Laughing, при нас вече заредиха с коледни картички.

# 7
  • Мнения: 1 959
neraiida ами да ти кажа честно докато се съберем и се набутаме то времето ще мине.Миналата година темата я пуснах на 19.09 и до към края имаше хора които бяха пропуснали да се включат или не са видяли въобще темата.
Сега трябва и да решим до коя дата да даваме адресите мисля миналата година беше до към 19.11 но пак ще погледна и ще пусна една анкета за да решим всички заедно

# 8
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Ок ,предадох се Laughing
Пиши ме в сметките и за тази година.

Дорет,ще трябва да отскачам по вашите ширини,за картички.
Тук преди 1 декември не ми се вярва да извадят нещо.

aniji,слагай анкетата да видим до кога да пускаме адресите.

# 9
  • Мнения: 27 524
И аз искам да се включа, но досега не съм и ми е мътна Индия цялата процедура  Embarassed

# 10
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
aniji мама на Джозеф и Кейт , и аз съм "за". Пазя си всички картички от миналата година, много беше приятно. Наистина се получава малко гадно, че някои си дадоха адресите, а после - ни-вест, ни кост. Но хора всякакви.
Ще следя темата, за да не изпусна срока.
Блонди, лесно е - пращаш на всички, дали адреса си (или на когото ти решиш). А когато получим от някого картичка, пак в темата съобщаваме чия картичка сме получили. Така всеки може да се ориентира колко от неговите картички са пристигнали, кога и къде.

# 11
  • Мнения: 945
Идеята е много интересна Peace И аз я чувам за първи път.
Само нещо ме учуди - това със съобщаването чия картичка сме получили. Ако някой не получи нито една , не е ли малко кофти Sad - не сме деца, но все пак.
Само питам, и на мен не ми е много ясно newsm78

# 12
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Izma, миналата година се включих за първи път. В началото се чувствах леко неудобно - пращам картички на напълно непознати хора (изключвам тези, с които пишем в една тема). Но ми беше изключително приятно, когато започнаха да пристигат картички от къде ли не - Индия, Нова Зеландия, САЩ, Канада, Европа. В началото пишех на лични за да благодаря на изпращача. После видях, че останалите момичета пишат в темата.  Така ставаше ясно докъде са стигнали изпратените картички, защото от минали години е имало много изгубени, непристигнали. А иначе картички получавах и почти до края на януари (общо получих към 50-тина). Тази година мога да изпратя картички и на момичета, които сега няма да се включат - адресите им ги пазя от миналогодишния списък. Имаше и такива, които не разбрах дали са получени, но са единични случаи. А в списъка с адресите си отмятах коя от картичките ми е получена (за моя информация).
Дали да съобщава или не - всеки сам си решава.

# 13
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 638
Аниджи, и аз ще се включа! Благодаря за темата!  Hug
Адресът ми е непроменен от миналата година.
Между другото, тъкмо преди няколко дни Камбанката ме пита "Мамо, тази година няма ли да получаваме картички за Коледа?"  Laughing

# 14
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
И аз ще се включа. Макар, че влизам от време на време във форума, миналата година съм пропуснала тази тема.

Блонди , и на мен не ми стана ясно в началото, но след пояснението ми се разясни   Crazy.

neraiida, и ние се разхождаме още по джапанки, но докато се завъртим и ще дойде Коледа. И тук жива снежинка не пада.


Общи условия

Активация на акаунт