Отзиви за 7 ОДЗ в кв. Гоце Делчев"

  • 3 245
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 591
Здр.и нтересува ме някой има ли наблюдения за яслата на 7 ОДЗ

# 1
  • София
  • Мнения: 56

Включвам се само ,защото и мен ме интересува , да следя темата. Hug


# 2
  • Мнения: 48
Да побутна темета Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 591
Явно няма деца които посещават тази градина. А така ми се искаше някой да сподели мнения за яслата, че ние сме там от 11.02.2011г.

# 4
  • Мнения: 4 668
Моят син не е там , но от мои познати чувам само добри отзиви  Peace

# 5
  • Мнения: 359
синът на кумивете ни ходи там и са много доволни

вие как успяхте да се класирате? там приемат деца с 10+ точки...

# 6
  • Мнения: 6 031
....
вие как успяхте да се класирате? там приемат деца с 10+ точки...


Дали ще отговорят?

# 7
  • Мнения: 4 668
синът на кумивете ни ходи там и са много доволни

вие как успяхте да се класирате? там приемат деца с 10+ точки...

Най - вероятно по същия начин , по който и синът на кумовете ви са го приели ...

# 8
  • София
  • Мнения: 591
С връзки, там друг начин няма как да стане.

# 9
  • Мнения: 359
Синът на кумовете ни го класираха на 24.04 ..там през сайта
Те дори не повярваха, че от случайните номера той е с най-ниското число и е в списъка.
Абсолютен късмет.

Но познавам и родители приети с подкуп. Тъжно, но всеки се оправя както може

# 10
  • София
  • Мнения: 591
За съжаление нестава и с подкоп. за тази градина трялва да имаш добри познати. Личен опит.

# 11
  • Мнения: 102
Здравейте,
Моята дъщеря я записах в 7 ОДЗ след нормално кандидатстване през електронната система и въпреки неуспешния старт:-)
Единственото нещо,което ми помогна да успея в случая ,беше информацията, че ще се открива нова 1ва група.Доволна съм от градината,въпреки ,че имахме доста проблеми като новосформирана група-липса на достатъчно играчки,полу-обзаведено помещение и често сменящи се учителки.

# 12
  • Мнения: 1 569
За съжаление нестава и с подкоп. за тази градина трялва да имаш добри познати. Личен опит.

Дундла, а ти имаш ли там добри познати и вас така ли ви приеха?

Аз също се интересувам от това ОДЗ.  Thinking

# 13
  • Мнения: 153
някой може ли да ми каже при колко точки човек може да е спокен ,че евентуално има шанс детето да влезе?
нещо много ми е съмнителна цялата тази система.
хем се записваш уж по-рано - но всъщност при старта на системата е еднакъв шанса  с другите деца нали?
доколкото разбирам и директорките могат сами да влияят - по-късно отписват деца, след това не го пускат като свободно място.....
моята малката сега е на 1 год. и направо ми е тъмна индия какво ще се случи догодина и КАК е най-добре да процедира човек?

 newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 591
Бърборанка  - като казвам добри познати имам предвид, че там работи свекървата. И така получавам повече точки. Затова сме там. Там мие района и на живеене. Но да оточна, че въобще не се разбирам с нея неща и да я виждам, но  тя за да вижда детето ми я хвали тази детска градина много. Пък аз не съм сигурна че искам да е там (но другаде трябва да се пише по темата за "обичната свекърва").

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 14:23 от dyndla

Общи условия

Активация на акаунт