165 ЦДГ "Латинка" ?

  • 41 184
  • 386
  •   1
Отговори
# 15
  • sf
  • Мнения: 10 143
denniss   Hug в една група ще сме.
Тия дни писах на исодг с въпрос кога ще отвори новото крило- отговорът беше- ние нямаме такава информация, питайте директорката  Joy
която е в отпуск в тази седмица,което ме навежда на мисълта,че може да си откараме още бая време.
Моя малкия е и болен,де, та сега не драпам  Crazy

# 16
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
donsita - радвам се   bouquet Ние, майките - ще се опознаем тук, а децата - след това.
Нещо ново, мами?  newsm78 Не бях влизала отдавна - че работа, работа и.....  Mr. Green Аз вече се отчайвам. ooooh! Впечатлена съм от освободените 30 места.  Thinking Дали скоро дечицата ни ще тръгнат в Латинка? Rolling Eyes

# 17
  • sf
  • Мнения: 10 143
Аз лично не вярвам да стане тая година  Mr. Green имало проблем с елинсталацията в новото крило. първо трябва да я оправят  ooooh!

# 18
  • Мнения: 7 154
Да ви кажа честно, когато кандидатствахме за ДГ през месец май, мислех да изчакам до септември и да кандидатстваме за новото крило.
Добре, че не го направих. Вече щях да изперкам от чакане.
А моя позната си отписа детето от друга ДГ, приеха ги в ЦДГ"Латинка", и сега си стоят вкъщи и чакат... Crazy

# 19
  • sf
  • Мнения: 10 143
А моя позната си отписа детето от друга ДГ, приеха ги в ЦДГ"Латинка", и сега си стоят вкъщи и чакат... Crazy


И аз така,де, ама у нас мъж ми дава зор,че няма нерви да търпи малкия у дома. Аз ако не трябваше да ходя на работа,щях да си го гледам. ама както и да е-все някога трябва да тръгне, поне за предучилищната  hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 136
По-хубаво не може и да бъде просто  Sick

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 143
По-хубаво не може и да бъде просто  Sick

Нали  Mr. Green
На мен ми е ясно,че от ДГ нямат вина. Чудя се обаче къде ли, в общината ли, в столична ли,но някой точно да отговори какво се прави,кой се чака и да дадат някаква дата, ако ще и догодина да е,ама да знаем със сигурност.
И се чудя като знаят,че е за деца,за ДГ, защо не пришпорят всичко и всички и да се решат проблемите по-бързо. Ама и аз дрънкам глупости, все пак сме в БГ  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 136
Сега има заплаха за живота на ББ, може би от съображения за сигурност отлага прерязването на лентичката  Mr. Green
Аз започнах леко да съжалявам, че я записах в тази детска градина. Главно, защото ми е далеч, а сега по някакъв неписан закон ще пуснат места в градината, която е на 5 крачки от къщи. Обаче  освен, че използвах заветните точки за първо желание съм и вече безработна  Mr. Green
Така че... за вас не знам, но Белослава може верно да тръгне направо в предучилищна  Joy
Хубаво хоби си имаш  bouquet  И аз го имах, но после се появи интернет и развали всичко  Joy

# 23
  • sf
  • Мнения: 10 143
Момичета , стискайте палци,но май другата седмица ще се решат нещата. направо не смея да се радвам, но все пак, поздравления

# 24
  • София
  • Мнения: 136
По-хубаво не може и да бъде. Днес точно си резервирах билетите за двуседмична ваканция в Рим от 24-ти ноември  Joy

# 25
  • Мнения: 7 154
Момичета , стискайте палци,но май другата седмица ще се решат нещата. направо не смея да се радвам, но все пак, поздравления
Няма смисъл да стискаме палци, защото от понеделник отварят новото крило.
Лека адаптация на децата ви! Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 136
Браво, дочакахме я значи тази велика "друга седмица".
Дано вече всичко е наред и най-важното да се адаптират бързо децата.

# 27
  • Мнения: 7 154
УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ

 

 ИЗДАДЕН Е АКТ 16 ЗА НОВОПОСТРОЕНАТА СГРАДА.

НА 15.11.2010Г /ПОНЕДЕЛНИК/ ОТ 17.30Ч. ЩЕ СЕ СЪСТОИ РОДИТЕЛСКА СРЕЩА  НА ВТОРА ГРУПА /ДЕЦАТА РОДЕНИ 2006Г./

НА 16.11.2010Г./ВТОРНИК/ ОТ 17.30Ч. ЩЕ СЕ СЪСТОИ РОДИТЕЛСКА СРЕЩА НА ПЪРВА ГРУПА /ДЕЦАТА РОДЕНИ 2007Г./

ОТ 15.11.2010Г. ЗАПОЧВА ПРИЕМА НА ДЕЦАТА .

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА ПРИЕМАНЕ:

1.ЗДРАВНА КАРТА

2.ЕДНОКРАТЕН ОТРИЦАТЕЛЕН РЕЗУЛТАТ ОТ ИЗСЛЕДВАНЕ НА ПАТОГЕННИ ЧРЕВНИ БАКТЕРИИ И ПАРАЗИТИ, ИЗВЪРШЕНО НЕ ПО-РАНО ОТ 15 ДНИ ПРЕДИ ПОСТЪПВАНЕ НА ДЕТЕТО В ДЕТСКАТА ГРАДИНА.

3.ИЗСЛЕДВАНИЯ НА КРЪВ И УРИНА, ИЗВЪРШЕНИ В ЕДНОСЕДМИЧЕН СРОК ПРЕДИ ПОСТЪПВАНЕ НА ДЕТЕТО В ДЕТСКАТА ГРАДИНА.

4.МЕДИЦИНСКА БЕЛЕЖКА ЗА ЛИПСА НА КОНТАКТ СЪС ЗАРАЗНО БОЛНИ ДЕЦА.

                                                                             ДИРЕКТОР: П.ВАСИЛЕВА

# 28
  • Мнения: 7 154
zyljvasi , така ли се "търси" човек за поста директор?
Гледам, че сте "пуснали" обяви в доста теми.

Моля модератор да изтрие горния пост, който няма нищо с темата.

# 29
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 Laughing Laughing Laughing Безкрайно се радвам, че най-накрая ще тръгнем на ДГ - честито   bouquet на всички, които ........ чакахме дълго! Банският ни костюм вече е в раничката Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт