Училища първолаци Варна

  • 144 397
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 6
Моля Ви помагайте докато все още има време, наистина не мога да избера точно в кой клас да запиша детето! Нямам никакви отзиви за госпожите, които в предния пост публикувах! Ако имате по-големи деца в училище Априлов и можете да ми кажете нещо повече, моля пишете!!!!

# 826
  • Мнения: 1 800
Ние се отказахме да кандидатстваме в това училилище, но го бях проучвала и ми препоръчаха г-жа Павлова.

# 827
  • Мнения: 134
Моля Ви помагайте докато все още има време, наистина не мога да избера точно в кой клас да запиша детето! Нямам никакви отзиви за госпожите, които в предния пост публикувах! Ако имате по-големи деца в училище Априлов и можете да ми кажете нещо повече, моля пишете!!!!

Препоръчвам Павлова.

# 828
  • Мнения: 6
МНОГО, МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!!

# 829
  • Мнения: 658
Записвам се да ви чета, че догодина и нас това ни чака Wink

# 830
  • Мнения: 2 018
И аз при вас, че догодина започват училищните трепети ... наново..

само в един пост срещнах за занимални. Дали има в училищата и дали е практика да се записват децата? Чудя се как ли ще се комбинираме с таткото...

Последна редакция: пн, 28 май 2012, 10:10 от Бо_

# 831
  • Мнения: 317
И аз се записвам да ви следя.   bouquet

# 832
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 531
"Найден Геров" и "Славейков" имат занимални със сигурност.

# 833
  • Варна
  • Мнения: 391
И аз да се запиша Simple Smile

# 834
  • Мнения: 2 568
''Ч.Храбър'' също има занималня ,а от новата учебна година отделни групи за 5г. и 6г.Синът ми сега завършва ПГ там при г-жа Илиева мноооого сме доволни Peace

# 835
  • Мнения: 2 018
моят район по местоживеене е около Кирил, а по работа - до Априлов.

Имам наблюдения от Априлов от преди 6-7 години и знам, че директорката беше доста амбициозна. Дали е същата сега - не знам...

та общо взето се интересувам от тези две училища.

Важно е и дали е практика родителите да си записват децата на занималня и какви са им впечатленията (учат ли ги наистина и какво правят), защото ако няма достатъчно желаещи, то сигурно ще обединяват ученици от 1 и 2, а защо не и 3 клас.. и тогава ще се обезсмисля цялата занималня.

разсъждавам си... и се надявам някой с преки впечатления да сподели  Peace

# 836
  • Мнения: 3 405
Имам наблюдения от Априлов от преди 6-7 години и знам, че директорката беше доста амбициозна. Дали е същата сега - не знам...

Същата е.

А за занималнята какво те тревожи, че може да има различни възрасти? Simple Smile
Практиката показва, че това е по-добрия вариант за децата.

# 837
  • Мнения: 2 018
Имам наблюдения от Априлов от преди 6-7 години и знам, че директорката беше доста амбициозна. Дали е същата сега - не знам...

Същата е.

А за занималнята какво те тревожи, че може да има различни възрасти? Simple Smile
Практиката показва, че това е по-добрия вариант за децата.

Аз не съм била на занималня, но мъжът ми е бил и впечатленията му са, че общо взето нищо не се научава и накрая винаги се е стигало до сбиване...
Разбира се, сега ситуацията може да е по-различна, но малките винаги са били задушавани от големите в такива общи групи... зависи и от госпожата, от времето което прекарва с тях, зависи от числеността на групите...

това ме тревожи общо взето.  Simple Smile

# 838
  • Мнения: 3 405
Зависи учителката какво прави в занималнята.
Големите помагат на малките Simple Smile малките учат от големите.
За числеността на децата си права, ако са големи групите нещата се размиват. Около 10 деца е ОК.

# 839
  • Мнения: 2 018
...
Големите помагат на малките Simple Smile малките учат от големите.
...

дано  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт