Родители на ученици в 148-мо СОУ "Л. Милетич" - отзиви...

  • 5 024
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 915
Привет!
Надявам се в темата да се включат родители на учащи в споменатото училище. Не е много популярно, та затова и трудно намирам мнения за него.  Thinking

Догодина голямата щерка ще е първокласничка. Училището е точно до нас. Доскоро нямаше добра слава, но сега искам да попитам направо родителите на ученици там какви са впечатленията им от учителите и ръководството.

Благодаря за всяко изказано мнение!  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 174
Дъщеря ми изкара там точно един срок и я преместих през втория в 93-то.Голямо текучество на учители , както и такива ,които често отсъстваха през учебно време.Пиша по принцип за мнението ми за училището и част от проблемите,които ме накараха да я преместя.
Не знам как са началните учители там, нямам наблюдения.Моята дъщеря беше в 5-ти клас,когато се развиха събитията.

# 2
  • Мнения: 4 915
Благодаря ти за отговора!
Жалко, ако ситуацията важи и за началните учители.  Confused

А от 93-то какви са ти впечатленията?

# 3
  • Мнения: 958
В последните години училището е добро, но за съжаление старата му слава все още го преследва.Предишния директор го е докарал почти до закриване.Сегашния директор се опитва да извади училището "от пепелта".Има много интересни паралелки в първи клас, театрална и хореографска.Почти целия учителски състав е от по-млади, работещи с желание хора.Лично аз в момента местя дъщеря си, която е 5-ти клас от едно много "елитно" училище в района точно в 148-мо.Ако училището е близо до вас това е огромно предимство, моят съвет е да попиташ други родители около вас, чиито деца учат там Peace

# 4
  • Мнения: 4 915
Благодаря за отговора.

Аз вече проучих на място нещата, говорих с учителката, която ще поеме първолаците. Съпругът ми се срещна с Директора. С много добри впечатления останахме и двамата. Тези, както и други фактори натежаха в полза на 148-мо и голямата щерка вече е записана там.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 958
Мисля, че няма да съжалявате за решението си, пожелавам ви успех Hug Hug

# 6
  • Мнения: 80
Здравейте, ще "възродя" темата, но разчитам на вашите мнения и коментари тук. Налага ни се да преместим дъщеря ни, която ще бъде 4 клас тази година. Купихме си жилище в Слатина и ни е много неудобно да я водим на училище в Младост, където учеше досега. Моля ви споделете какви са вашите впечатления от учителите, организацията на учебния процес, извънкласните занимания, ръководството на училището и т.н.
Предварително ви благодаря!!!

# 7
  • Мнения: 3
Здравейте, ще "възродя" темата, но разчитам на вашите мнения и коментари тук. Налага ни се да преместим дъщеря ни, която ще бъде 4 клас тази година. Купихме си жилище в Слатина и ни е много неудобно да я водим на училище в Младост, където учеше досега. Моля ви споделете какви са вашите впечатления от учителите, организацията на учебния процес, извънкласните занимания, ръководството на училището и т.н.
Предварително ви благодаря!!!

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте, ще "възродя" темата, но разчитам на вашите мнения и коментари тук. Налага ни се да преместим дъщеря ни, която ще бъде 4 клас тази година. Купихме си жилище в Слатина и ни е много неудобно да я водим на училище в Младост, където учеше досега. Моля ви споделете какви са вашите впечатления от учителите, организацията на учебния процес, извънкласните занимания, ръководството на училището и т.н.
Предварително ви благодаря!!!
Ако директорът спре безхаберието си, всичко ще е чудесно. Има страхотни преподаватели по основните предмети в прогимназиален курс - биологи, история, български. И защото българският е много важен, само ще ви кажа, че учителката по български е абсолютен герой! Дъщеря ми завърши седми клас там. Благодарение на госпожа Деянова по български и литература детето ми успя. И сега съжалява, че трябва да отиде в друго училище, защото казва, че литераторката е не само преподавател, но и страхотен човек!  Абе, тя им беше като майка...

# 9
  • Мнения: 3
Тая жена накара дъщеря ми да се гордее че е родена в България.
И детето с желание учи родния си език! Който не е усетил промяната в своето дете, той не знае какво е да си благодарен на един учител!

Общи условия

Активация на акаунт