Детски лаптоп?

  • 23 915
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 103
letsgo , клавишите са само на кирилица като подредбата им е по азбучен ред, а не като на истинска клавиатура. По мое мнение този лаптоп ще е интересен за деца от 2,5/3 до 5 г. максимум. Тези на Барт ми се струва, че са за по-големи по принцип дори и оранжевия без да съм го виждала "на живо".

# 61
  • Мнения: 1 324
miramar, права си за лаптопите на Барт. Жълтият не е чак толкова сложен за използване, просто изглежда неатрактивен за по-малки дечица.  Разколебах за лаптопа на Фишър Прайс. Синът ми е на 4г. и познава буквите и числата. Сега се учи да чете, да пише и смята, да познава часовника. Има голям интерес към английския също и затова се замислям за двуезичен лаптоп. Но ти казваш, че клавишите са само на кирилица, а се води двуезичен лаптоп  newsm78  В нета никъде не намерих описани по-сложни функции. Ще съм благодарна да споделиш ако евентуално си обърнала внимание дали има някаква елементарна математика или нещо друго освен писане на букви, думи и числа  bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 72
Честита коледа. Може да не ми е за тук питането, но моля ви отговорете, ако знаете. Къде има сервиз за тези детски лаптопи. Подарих на внучката си лаптоп на winx и той за съжаление работи от 24.12 вечерта до след обяд на 26.12.2011 година.
Детето е много разстроено и плаче. Кажете моля, ако знаете къде да го нося на ремонт, защото го поръчвах по интернет и те не дават гаранционен срок
Благодаря ви предварително.

# 63
  • софия
  • Мнения: 25 457
Честита коледа. Може да не ми е за тук питането, но моля ви отговорете, ако знаете. Къде има сервиз за тези детски лаптопи. Подарих на внучката си лаптоп на winx и той за съжаление работи от 24.12 вечерата до след обяд на 26.12.2011 година.
Детето е много разстроено и плаче. Кажете моля, ако знаете къде да го нося на ремонт, защото го поръчвах по интернет и те не дават гаранционен срок
Благодаря ви предварително.
Как така не дават гаранционен срок? Няма такъв филм. Виж кой е вносител и се обади на него. Дано имаш бележка за купуването му.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 434
Честита коледа. Може да не ми е за тук питането, но моля ви отговорете, ако знаете. Къде има сервиз за тези детски лаптопи. Подарих на внучката си лаптоп на winx и той за съжаление работи от 24.12 вечерата до след обяд на 26.12.2011 година.
Детето е много разстроено и плаче. Кажете моля, ако знаете къде да го нося на ремонт, защото го поръчвах по интернет и те не дават гаранционен срок
Благодаря ви предварително.
Как така не дават гаранционен срок? Няма такъв филм. Виж кой е вносител и се обади на него. Дано имаш бележка за купуването му.
Нашият на Winx купен от метро му дадоха гаранция 3 дни  Shocked, те изтекоха преди да го подарим. Дано не се чупи.
Попитай в сайта дали те не знаят за сервиз ... друго не се сещам ...

# 65
  • софия
  • Мнения: 25 457
Честита коледа. Може да не ми е за тук питането, но моля ви отговорете, ако знаете. Къде има сервиз за тези детски лаптопи. Подарих на внучката си лаптоп на winx и той за съжаление работи от 24.12 вечерата до след обяд на 26.12.2011 година.
Детето е много разстроено и плаче. Кажете моля, ако знаете къде да го нося на ремонт, защото го поръчвах по интернет и те не дават гаранционен срок
Благодаря ви предварително.
Как така не дават гаранционен срок? Няма такъв филм. Виж кой е вносител и се обади на него. Дано имаш бележка за купуването му.
Нашият на Winx купен от метро му дадоха гаранция 3 дни  Shocked, те изтекоха преди да го подарим. Дано не се чупи.
Попитай в сайта дали те не знаят за сервиз ... друго не се сещам ...
Те може и 2 мин. да ти дадат, но може да ходят да си гледат работата. По закон гаранцията е 2 години и дали искат или не си е техен проблем. Има КЗП. Много бързо след сигнал там прочитат закона.

# 66
  • Мнения: 3 695
Аз мисля, че може да се върне всяко нещо до 7 дни след закупуването, дори без причина. newsm78
Ние взехме Магическия лаптоп на Барт от Метро за 34 лв. Добре ми изглежда, дано да е здрав и занимателен, ще видим.  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте.
Мен също ме интересува дали някой знае къде мога да занеса детски лаптоп на Уинкс на ремонт?

# 68
  • Мнения: 88
За 3 годишни значи Фишър прайс е най-подходящ? Или в Джъмбо гледах едни гръцки?

# 69
  • Мнения: 2 448
От две години големия син има този http://www.toy.store.bg/cgi-bin/pp-page.cgi?p=larger_image&p … 55&template=1  работи с идеално, даже батерии не сме сменявали още. За малкия поръчах за коледа този модел http://www.toy.store.bg/p64094/detski-laptop-otkrivatel-na-bylgarski-ezik.html  мисля че разликата е минимална. Ще го видя като дойде.
  Преси,би ли ме посъветвала кой от двата ваши лаптопа е по-добър?(като обучителни функции)Спряла съм се на такъв подарък за 5-тия рожден ден на дъщеря ми.(Ненавижда розово,така че Уинкс и Барби варианти отпадат категорично)  Благодаря ти!   Някой с отзиви за този?

Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 02:10 от Roo Roo

# 70
  • Мнения: 365
Иии айде пак коледно тази тема да вдигнем. Спряла съм се на Бен 10 и Барт Откривател 10..някакви впечатления кое за по-голямо детенце(5г)? - познава буквите, цифрите и срича добре и на английски и български.. Бен 10 пише че е на 2 езика, а Откривателя - както прочетох в тази тема като че ли е само на български? Всъщност цялата идея е да го откопчея от моя лаптоп..Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз се интересувам от темата, тъй като ми предстои такава покупка. Дано повече мами се включат. Simple Smile

# 72
  • софия
  • Мнения: 25 457
Иии айде пак коледно тази тема да вдигнем. Спряла съм се на Бен 10 и Барт Откривател 10..някакви впечатления кое за по-голямо детенце(5г)? - познава буквите, цифрите и срича добре и на английски и български.. Бен 10 пише че е на 2 езика, а Откривателя - както прочетох в тази тема като че ли е само на български? Всъщност цялата идея е да го откопчея от моя лаптоп..Simple Smile
Не мисля, че с детски лаптоп ще успееш. Особено след като вече се е запознал с истинския. Както вече съм писала в темата, за мен детските лаптопи са хвърлени пари на вятъра. Но всеки си познава детето най-добре.

# 73
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Иии айде пак коледно тази тема да вдигнем. Спряла съм се на Бен 10 и Барт Откривател 10..някакви впечатления кое за по-голямо детенце(5г)? - познава буквите, цифрите и срича добре и на английски и български.. Бен 10 пише че е на 2 езика, а Откривателя - както прочетох в тази тема като че ли е само на български? Всъщност цялата идея е да го откопчея от моя лаптоп..Simple Smile
Не мисля, че с детски лаптоп ще успееш. Особено след като вече се е запознал с истинския. Както вече съм писала в темата, за мен детските лаптопи са хвърлени пари на вятъра. Но всеки си познава детето най-добре.
Абсолютно подкрепям това мнение и затова купих на Барт Откривател 10 от продавалника защото съм убедена, че дъщерята няма да му обърне никакво внимание. Просто го иска защото повечето деца в градината искат лаптоп.
Относно функциите на Барт Откривател 10 мога да кажа, че определено си е за по- голямо дете. Моя мъж като го разгледа ми вика "тоя лаптоп само дето квадратни уравнения не решава".

# 74
  • Мнения: 15 379
Здравейте.
Мен също ме интересува дали някой знае къде мога да занеса детски лаптоп на Уинкс на ремонт?

Вносители са Феликс тойс. Защо не се обадиш и да попиташ?
Мисля, че играчката е с 1 година гаранция, тъй като ние имаме момчешкия вариант - Бен 10.

Общи условия

Активация на акаунт