Cool Places или заведенията, които препоръчвам! Тема 2

  • 80 328
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 31 195
Решила съм да посетя Ma Baker. Отзиви? Hug

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Запис

# 4
  • Мнения: 660
Да препоръчам на търсещите вкусни пици на пещ в София , едно заведение - "Али Баба" до спирката на Ректората на УАСГ , не е много хубаво място отвън , но интериора е много приятен . Дискретен млад персонал , крайно услужлив . А момчето до пещта за пиците е направо майстор . Изкарахме чудно , всичко поръчано беше на ниво  . Малко съм разочарована от стеснения избор десерти , но предполагам , че просто уцелихме такъв момент .

# 5
  • Мнения: 2 175
Приятно изненадана съм от р-т Маслината в Хаджи Димитър..
Вкусно и добро обслужване. Peace

# 6
  • софия
  • Мнения: 25 465
Да не ви загубя.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 253
И аз тук!

# 8
  • София
  • Мнения: 11 710
И аз да Ви следя.

# 9
# 10
  • Мнения: 872
Да не ви изпусна!  Hug

# 11
  • Мнения: 718
Вместо запис да похваля персонала на "Червената къща" на Парчевич. Въпреки факта, че бях пропуснала да резервирам и многото хора в петък вечер, персоналът направи всичко възможно да ни намери бързо маса на последния етаж до детския клуб. Извиниха се около 50 пъти, че сме чакали 10-ина минути. Много добро отношение и бързи реакции.  Peace
Забележката ми е, че е прекалено горещо (поне на последния етаж) и прекалено дългото меню ми причинява винаги поне 15 минутно четене Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 11 710
И аз съм доволна от обслужването в Червената Къща на Парчевич.Също и от Добро на Гоце Делчев /не си спомням дали не го похвалих в предната тема/.Доколкото знам са на един собственик и менюто се припокрива.

# 13
  • Мнения: 718
Доколкото знам са на един собственик и менюто се припокрива.

Да.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 724
Приятно изненадана съм от р-т Маслината в Хаджи Димитър..
Вкусно и добро обслужване. Peace

Тамън това писах в предната тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт