Парфюмни размисли и страсти - 85

  • 32 097
  • 736
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 658
                                                                    

                                                                       ЗВЕЗДИТЕ МИ ГОВОРЯТ

Днешната тема има за цел да потвърди или отхвърли тезата, че зодиакалния знак влияе върху предпочитанията ни към ароматите. Моля да отбележите в анкетата вашия зодиакален знак, което ще даде представителна извадка коя зодия преобладава в нашето малко, но задружно общество Simple Smile , а след това в отговора ще помоля да посочите отново зодията и предпочитаната (или повече от една) олфактивна група - за улеснение ползвайте този линк http://www.fragrantica.com/groups/
Който желае, може да посочи и асцендент - тук можете да го изчислите http://bg-astrology.net/index.php?option=com_jumi&fileid=7&Itemid=59

                                                                


За статистиката да отбележа резултатите от гласуването в анкетата за Womanity от миналата тема - водещ с 30.8% е резултатът "Не е кой знае какво", а на второ и трето място съответно с 24% и 15.4% са полюсите "Обожавам го" и "Ужас непоносим". Изобщо не съм изненадана, че новото Мюглерово творение отново разгоря страсти и си спечели най-разнопосочни мнения Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 23:52 от Атти

# 1
  • Мнения: 17 546
Капризна Везничка съм аз! Пу! newsm44
Атти, Hug    bouquet

Floral Woody Musk е е дна от най-предпочитаните от мен олфактивна група, но имам любимци и от други групи.

# 2
  • Мнения: 10 030
Скорпионски запис. Асцедент Рак, забравих да добавя.
Любима олфактивна група oriental woody.
Утре чакам Нощния полет.  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 00:15 от Deziderata

# 3
  • София
  • Мнения: 767
Пу за мен-  Водолей с асцендент Стрелец, Луна и тя Стрелец  .Любима група -Ориенталци .
 Мисля ,че нямам предпочитания към под група. Със срам си признавам,че за група Oriental Fougere , не бях чувала, макар да познавам един от тях. И аз харесвам някои представители на Floral Woody Musk ,също така някои модерни Шипри.
Бижу много бърза бе..  Mr. Green


Атти, благодаря!  Hug

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 00:03 от Courage

# 4
  • София
  • Мнения: 7 170
Атти   bouquet  

Моя милост се включва на първа страница, не може да бъде Crazy  Телец съм с асцендент Скорпион.

Сдобих се с достатъчно количество от така желаните Мусони, благодарение на Lodsi   bouquet Супер си е парфюмчето, усещам пъпеш, диня не мога да доловя, но пъпеша е много свеж. Наистина в по-топло време е много хубав, пробвах го вкъщи, а вкъщи е топло  Mr. Green

Също така ми пристигна и Ейнджъла и вчера го разходих нагоре-надолу.

Клоето не го поръчах, ще почака, имам още малко от предишното.

Любими са ми дървесните аромати, както и някои шипри.

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 00:03 от elix

# 5
  • Norway
  • Мнения: 36
Пу за мен-  Водолей с асцендент Стрелец. Любима група -Ориенталци

Бижу много бърза бе..  Mr. Green


Атти, благодаря!  Hug
И аз си падам по ориенталци, обаче съм Стрелец с асцендент Водолей  Hug

пп. В миналата тема обсъждахте този http://www.fragrantica.com/perfume/Jeanne-Arthes/Cobra-5134.html, мнго ми е любопитен, а и искам да направя подарък на свеки, та въпроса ми е къде мога да го намеря онлайн?
Благодаря предварително!   bouquet

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 00:17 от Габка

# 6
  • Мнения: 17 546
Бижу много бърза бе..  Mr. Green
Stuck Out Tongue Winking Eye Laughing
Ами дебна! Mr. Green

Няма как да си изчисля асцендента... Confused
Абе прегледах си парфюмите, ми те повечето са Oriental и то най-вече Oriental Woody, както и шипри. Пък само два са Floral Woody Musk , как пък са ми любима група те!? newsm78 Joy
А имам и два-три Floral, или Floral и нещо си, за разкош. Crazy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Лъв с асцендент Дева. Много противоречива комбинация, водеща до едно постоянно лутане; до постоянна война между господаря и слугата; и т.н., да не изпадам в подробности. По отношение на парфюмите обаче съм относително стабилна. С малки изключения, които са по-скоро за цвят и разнообразие през определени периоди, любими групи са ми - ориенталци и дървесни и техните производни.

Атти,   bouquet

Да се изкажа по въпроса къде пръскам - деколте и коса, основно. Нищо ми няма на косата, ок си е. На китки само при проба. Годес е съвършено права, че за тест най-добре се усеща на рамото. Жалко, че имам само две. Като вляза в серия става трудно.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
зодия риби съм и по принцип съм всеядна що се отнася до аромати, но все пак предпочитанията ми са към ориенталците /ванила, дървесни, цветни/, не харесвам зелени аромати, но и там имам изключения. Сайта на Атти каза това:
Вашият Асцендент е:    Скорпион 28°31' 47"
Вие сте зодия:    Риби 09°43' 06"
Луната ви е в:    Везни 20°27' 28"

ако някой ми го разтълкува ще съм много благодарна  Blush

# 9
  • Мнения: 338
Скорпион с асцендент Козирог Mr. Green.
Предпочитаната от мен олфактивна група е Цветни шипри, но разбира се имам и други любимци.

# 10
  • София
  • Мнения: 767
ga_aMa_He, зодия Риби , асцендент Скорпион, Луна Везни ( цифрите са градусите , които теб не те касаят). Асцендента и останлите планети, се нансят на кръг , като посочения в началото на темата и от там май идват градусите, забравила съм, не съм го правила от години.. Blush Принципно да кажа, че тези калулатори понякога малко бъркат. Аз съм на границата с Козирог и Стрелец. Минути някъкви ни делят, знам го защото сама съм си го изчислявала. Самоопределих се като Стрелец, четейки описания.

Бижу, жалко, наистина няма как без часа на раждане. Rolling Eyes Ако не те интересуват зодиите по принцип, няма какво да се терзаеш.  Hug

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
ga_aMa_He, зодия Риби , асцендент Скорпион, Луна Везни ( цифрите са градусите , които теб не те касаят). Асцендента и останлите планети, се нансят на кръг , като посочения в началото на темата и от там май идват градусите, забравила съм, не съм го правила от години.. Blush .
.
.
Мерси Кураж, аз това го разбрах, дори в сайта намерих какво означава луната ми да е във Везни, но не прочетох асцедента какво трабва да означава, той за кое е определящ и кое е от зодиакалния знак. Иначе и пълен хороскоп си направих ама то ......... мани мани, тия все едно всички се изредиха да си ходят на гости  Whistling кой в кой дом бил, пък после и по зодии взеха да се чифтосват и аз нищо не разбрах  от цялата работа  Blush

# 12
  • Враца
  • Мнения: 2 729
Вашият Асцендент е:    Рак
Вие сте зодия:    Риби
Луната ви е в:    Риби

Най-харесвам  ориентралците  Peace
Мисля си , че харесвам акватиците, но до сега не съм намерила такъв, който да ми допадне,
уж пише акватик, пък мирише на цветя или цитруси,
аз си представям да ми мирише на вода, на море,плажен лосион сол, един вид като Уоманити, но без смокините,
а то такива няма  newsm78
Единственият , който аз смятам за акватик и обожавам е Cologne by Thierry Mugler,
но пък за него пише че е Citrus Aromatic,
ха иди ги разбери.  newsm78
Шипри не обичам  Naughty

# 13
  • София
  • Мнения: 7 170
ga_aMa_He, ето как е обяснено какво е    асцендент  Цъкни по-надолу на Скорпион и ще видиш какво е обяснението. И аз досега си го четох.

# 14
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Атти  bouquet
за статистиката
Зодия Рак, Асцедент Рак, Венера Рак, Марс Рак  ooooh! Луна  в Козирок ....
Харесвам  върли Шипри, бабеШки алдехиди  и всякакви турбо баби4ки , може и ориенталци, ако са дотатъ4но ретро  Laughing

Утре чакам Нощния полет.  Heart Eyes

Много е красив Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт