Как се казват децата ви? - 1

  • 1 367
  • 13
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 569
Възожно ли е публикуваните имена в темата да се подреждат по азбучен ред в първи пост? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 16
А...що за въпрос е това как се казват? Какъв е смисълът всеки да изброява тук имената на децата си?

# 3
  • София
  • Мнения: 39 890
Възожно ли е публикуваните имена в темата да се подреждат по азбучен ред в първи пост? Rolling Eyes
Голяма играчка ще е да се извадят всички имена от предната тема. Аз лично не се наемам да го правя.
В същият пофорум има генератор на имена.

Темата има продължение, само защото предната е 81 стр.

# 4
  • Мнения: 4 569
Голяма играчка ще е да се извадят всички имена от предната тема. Аз лично не се наемам да го правя.
В същият пофорум има генератор на имена.
  Peace Точно заради това-страшно е дълга и нЕма изчитане.
Ако има подреждане с роден/а 2001,2007плюс буквите ще е по-лесно да се следи модата. Tired

# 5
  • Мнения: 16
Естел, а ти да не смяташ да изчетеш цялата тази тема! Wink Аз мога да ги систематизирам без да съм чела нищо- триста с име-Алекс, четиристотин Никол, петстотин Вики, шестотин Кристияновци, още толкова Мартиновци. Някой Никола за цвят. Това е.

# 6
  • Мнения: 4 569
Подозирам че в темата ще има доста добри попадения,които остават встрани от предлаганите имена.

# 7
  • Мнения: 16
Хайде тогава да добавя името на щерка ми- Радинела, засега не съм го чувала тук.

# 8
  • Мнения: 4 555
На мен лично темата ми харесва. Когато си мислех, че детето ми ще е момче, бях в пълно отчаяние поради невъзможността да измисля хубаво мъжко име и четях темата старателно, за да изникне нещо. Сайтовете с имена, и български и международни, вече ги бях изчела от-до и нищо не си харесах. Понеже е някак си безлично, когато гледаш един списък по азбучен ред. Имената изглеждат като просто комбинация от букви. А в контекста "Аз кръстих моето дете така", разглеждаш името с по-други очи някак си, често виждаш и снимка на самото дете в подписа на майката и съответно то придобива някаква стойност. По-различно е. Поне за мен беше.

# 9
  • Мнения: 399
Ескарина, Peace

# 10
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 330
На мен също ми харесва темата .Опитах да извадя имената от старата тема, но стигнах само до 20страница ooooh!
Много разнообразни имена  Grinning

# 11
  • Мнения: 198
Велизар Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Естел, а ти да не смяташ да изчетеш цялата тази тема! Wink Аз мога да ги систематизирам без да съм чела нищо- триста с име-Алекс, четиристотин Никол, петстотин Вики, шестотин Кристияновци, още толкова Мартиновци. Някой Никола за цвят. Това е.

Все още много се срещат имената Георги и Николай. Бих казала, че са повече от Кристияновците Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3
Филип и Кристиян

Общи условия

Активация на акаунт