НАН 3 или нестле Джуниър 1+?

  • 6 608
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
До сега бяхме на НАН AR. От вчера преминахме на NJ1+, но днес видях, че има и НАН 3. И сега си мисля дали да не е по-добре да си продължим с НАН 3., чета че е по-гъстичко мляко. Най-вече ще съм благодарна на тези, които са пили АР мляко, на какво мляко  са преминали след него ?

# 1
  • Мнения: 1 567
До сега бяхме на НАН AR. От вчера преминахме на NJ1+, но днес видях, че има и НАН 3. И сега си мисля дали да не е по-добре да си продължим с НАН 3., чета че е по-гъстичко мляко. Най-вече ще съм благодарна на тези, които са пили АР мляко, на какво мляко  са преминали след него ?

Както виждам сте наг годинка. Спокойно можеш да дадеш обикновено прясно мляко.
От какъв зор да се дава адаптирано? (освен ако няма някаква сериозна причина като непоносимост, алергия или нещо от сорта)
Просто ми е любопитно...

# 2
  • Мнения: 27 524
И двете са ок, няма съществени разлики.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
До сега бяхме на НАН AR. От вчера преминахме на NJ1+, но днес видях, че има и НАН 3. И сега си мисля дали да не е по-добре да си продължим с НАН 3., чета че е по-гъстичко мляко. Най-вече ще съм благодарна на тези, които са пили АР мляко, на какво мляко  са преминали след него ?

Както виждам сте наг годинка. Спокойно можеш да дадеш обикновено прясно мляко.
От какъв зор да се дава адаптирано? (освен ако няма някаква сериозна причина като непоносимост, алергия или нещо от сорта)
Просто ми е любопитно...
Триста пъти предпочитам адаптираното пред обикновеното прясно мляко  Peace Него го давам само в кремчета ,мляко с ориз ,грис с мляко ,крем супа и т.н.т  Peace
По въпроса - пробвали сме и Нестле Джуниър и НАН 3 -моята кокона не хареса и двете  Peace Ако е харесала NJ продължавай с него  Peace

# 4
  • Мнения: 1 089
Айез Седай, не мисля че може да се сравнява прясното с АМ, това което би получила от АМ, съобразено с възрастта и доставящо на детето вс. необходими микроелементи, витами, желязо и пр., в никакъв случай прясното не би могло да даде. И при голямата, а и сега при малката нямам никакво намерение отказвам от АМ, да пие докато иска - 1,2 пък дори и 3год. Прясното мляко не съм въвела, но и не бързам, а и когато въведа ще е по-скоро за разнообразие.  Peace
Блонди  Hug
Veni76, да, хареса и NJ, ще си го пие  Wink Притесняваше ме, че е доста по-рядко от АР млякото, но то мен какво ли не ме притеснява Mr. Green За сега всичко е ок. Simple Smile

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
tan,предполагам че вече сте израстнали рефлукса.Ако е така ,вече няма нужда от АР АМ .ПО-гъстите млека са ХИП ,Лактана ,Хумана ,но пък и са овкусени ( ванилия ,плод )  Peace

# 6
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Цитат
         не мисля че може да се сравнява прясното с АМ, това което би получила от АМ, съобразено с възрастта и доставящо на детето вс. необходими микроелементи, витами, желязо и пр., в никакъв случай прясното не би могло да даде.   
Абсолютно вярно! Peace

# 7
  • Мнения: 4 335
Малкия беше на Джуниьр 1,сега вече на 2+,доволна сьм.Ако го харесва не виждам значение на кое от двете ще е,не е малко бебе.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съм давала Нан3, от двойката направо минах на Джуниър.

# 9
  • Мнения: 621
Ние пием НАН 3,не ми се вижда да е гъсто... newsm78 Но ние от самото начало сме си на НАН,така че нямам база за сравнение.Което и да избереш,щом детето го харесва,всичко е ок.Аз просто си продължих по веригата на НАН,а и нещото,което най-много ми харесва,е,че не е овкусено,за разлика от повечето такива след годинка.

# 10
  • Мнения: 1 424
Томи е на Нестле Джуниър 1 , а преди това пиеше Аптамил. Джуниъра му харесва и си го пие с удоволствие всяка вечер....и не е овкусено сладко като някои други млека за тази възраст Peace

# 11
  • Мнения: 33
ние сме на 1г 3 седмици още не сме на пр.мляко а на джуниър1.хапва си го на закуска около 200 мл.по принцип има 5 пъти хапване на ден включително и джуниъра .незнам дали джуниъра се смята за 1 хранене и дали не се получава че яде по малко отколкото му е необходимо??? Thinking

# 12
  • Мнения: 793
Ние от НАН 2 ХА минахме на NJ 1 + . На вкус са ми еднакво гадни  Blush ,понеже съм ги пробвала че ми е интересно Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 475
Ние също бяхме на Аптамил до 1г2м, от тогава сме на Нестле Дж.1 и детето си го пие с голям кеф! Peace

# 14
  • Мнения: 445
Искам да попитам кое от двете млека е по-калорично? Малката от десет дни е болна, беше и на антибиотик и почти нищо не яде, освен едно мляко. Вчера свършихме последната кутия Нан3 и днес отворих на Нестле Джуниър и ми се струва че по не я засища. Освен това много трудно вади зъби и отказва за големи периоди всичко освен мляко. Иначе си ядеше - на 10 месеца си хапваше - закуска, обяд, следобедна закуска, вечеря, вярно не в големи количества и пак си дояждаше с мляко, но поне разнообразна храна. А и това плюс две млека сутрин рано и вечер. Но с тези зъбки и с тези боледувания закъсахме. Искам да й давам по-калорично мляко и с повече витамини по възможност. Не искам да сменям марката обаче, понеже опитвах преди на два пъти с различни марки и претърпях пълен провал и сега не смея да не се отврати и от млякото.

Общи условия

Активация на акаунт