каталог на Ейвън

  • 3 232
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 596
Благодаря за каталога, страхотна работа ще ми свърши.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 638
А виждали ли сте каталога да се продава?

При нас (на Плиска) го видях между вестниците за 1,50  Close Shocked Rolling Eyes Май имаше и някаква мостра вътре.

A oфициалните сайтове за всички страни са еднакви, та не наште са виновни! Мен много ме кефи това, че си пускам поръчките по Интернет. Напоследък дори ги и плащам електронно.  Crossing Arms Sunglasses

Oще един сайт http://www.avonmb.hit.bg/  - има интересни неща, но последният каталог е 8

Каталога го видях поне на 3-4 места вече да се продава за 1,50лв. Не знам каква е причината!  Освен това има едно магазинче в подлеза на метрото на Опълченска, където са изкарани за продан 3-4(може и повече да се, толкова видях от витрината отвън) парфюма от новите заедно с подаръка към него!

Иначе за официалните страници на всички страни  - не си права. Виж американския вариант : www.avon.com
Можеш даже да си поръчаш онлайн от там за Америка.

# 17
  • Мнения: 3 835
E, сайтовете не са съвсем еднакви. Но поне в Европа дизайнът не се различава много. За други не знам, но във Великобритания има и он-лайн.  Sunglasses

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Някъде прочетох, че тазгодишния коледен каталог ще се продава във вестникарската мрежа на цена 1,50 лв, ще има посочени координати на Ейвън за свързване с представител.

# 19
Новият каталог е качен на адрес
http://www.avongd.hit.bg

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Цитат
Aз никога не спазвам дати  newsm78 поръчвам и след 2 дена взимам поръчката  Mr. Green
Така например първата я взимам на първия ден в който влиза в сила новия каталог... защо да чакам  Mr. Green
Цитат
Това да не става въпрос за Oriflame  newsm78 При AVON няма такива опции. Аз вече от година съм представител, но за такова нещо незнам. Чакаш си датата и така  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
Цитат
Aз никога не спазвам дати  newsm78 поръчвам и след 2 дена взимам поръчката  Mr. Green
Така например първата я взимам на първия ден в който влиза в сила новия каталог... защо да чакам  Mr. Green
Цитат
Това да не става въпрос за Oriflame  newsm78 При AVON няма такива опции. Аз вече от година съм представител, но за такова нещо незнам. Чакаш си датата и така  Rolling Eyes

Има експресни поръчки за 2-3 дена  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 1 638

Хехе...радвам се, че четеш тук.
Поздравления за поддръжката и за бързото качване на новите брошури!
Оказва се, че си единсвената, която поддържа тази информация в интернет.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Някъде прочетох, че тазгодишния коледен каталог ще се продава във вестникарската мрежа на цена 1,50 лв, ще има посочени координати на Ейвън за свързване с представител.
Още предния каталог се продаваше на тая цена...странно, все пак - нали представителите го взимат на 0,50 ст и пак (вероятно) има печалба за тази цена...скъпо ми се вижда. Добре, че си имам Ейвън-лейди, както казват по рекламите, която ме снабдява Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Още предния каталог се продаваше на тая цена...странно, все пак - нали представителите го взимат на 0,50 ст и пак (вероятно) има печалба за тази цена...скъпо ми се вижда. Добре, че си имам Ейвън-лейди, както казват по рекламите, която ме снабдява Simple Smile

И мен добре че сестричката ме снабдява  Grinning

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Цитат

Има експресни поръчки за 2-3 дена Grinning
Цитат
Тя е по една в кампания на опредена дата /обикновено между двете редовни дати/ и има минимум сума за поръчката - 120 лв. Или аз не съм разбрала правилно  newsm78 Не ми се е налагало да пускам такава, но това е което знам  Sick

# 26
  • Мнения: 4 371
Браво на Галя! Така се прави бизнес!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
Цитат

Има експресни поръчки за 2-3 дена Grinning
Цитат
Тя е по една в кампания на опредена дата /обикновено между двете редовни дати/ и има минимум сума за поръчката - 120 лв. Или аз не съм разбрала правилно  newsm78 Не ми се е налагало да пускам такава, но това е което знам  Sick

Понеже сестра ми е представител, питах я и тя каза, че ако искаш може да пускаш само експресни поръчки, не само една, освен това нямат фиксирани дати, т.е. пускаш и след три дена си я взимаш от централния офис. Питай за всеки случай направо там, на всеки каталог отзад има телефоните  Simple Smile

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Amidala, благодаря за инфото bouquet Явно не съм се интересувала достатъчно, тъй като нямам такива спешни клиенти, а и нямам толкова много време да се занимавам.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 638



луда работа!
това е от английския сайт на Ейвън Simple Smile
обаче има доста хубави неща там, които нас не ни огряват

Общи условия

Активация на акаунт