Отчаяна съм!

  • 8 619
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Мила Диди, прецени дали да правиш компромиси си заслужава. Все пак не е необходимо да натоварваш себе си, особено в настоящия момент.
Прецени как искаш да протече живота ти от тук нататък. Вече сте двама и може би приятелят ти е време да осъзнае, че ще става баща.
Има една много стара максима: Нищо не започва отначало, само продължава ... За съжаление е така.
Дано намерите заедно разрешение на проблема.
Успех!

# 16
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Диди
Ние все пак не сме от ден два заедно! Цели 5 години! Беше на седмото небе като разбра че съм бременна и сега продължава да се радва. притеснява ме пиенето с което явноима проблем от две години на сам. Казва че така се разтоварва истински и че не може да се отпусне истински. Не издържа и два дена без да пие. За мен в момента и от две бири ме е страх като видя че пие. Не може толкова често, а след скандал аз да съм виновна за всичко. Просто ще трябва да поставя ултиматум и да чакам.

Миличка, много ми стана тъжно  Cry Но на всяка цена трябва да поговориш с приятелят ти и да си отговориш на въпросите, които те измъчват ! Защото, ако той сега не те подкрепя , то кога?!  Rolling Eyes
А и пиенето след като сега го "отпуска истински" , представи си как "ще се отпуска" след като  живот и здраве , се роди бебенцето  Confused С раждането на едно дете има безкрайна радост и животът ти се преобръща, но това не значи, че проблемите изчезват с магическа пръчка.Винаги има както радости, така и тревоги.  spoko
Желая ти от все сърце да разрешиш проблема благоприятно и да си най-щастливата бъдеща, а след време и настояща майка!
КЪСМЕТ   love001

# 17
  • Мнения: 2 006
Мило моми4е,съжелявам за това което ти се слу4ва Cry Как е възможно,този 4овек сърце няма ли? Imp Сега е най-важно за теб да не се ядосваш и да мислиш позитивно Stuck Out Tongue Този 4овек ,преди пиеше ли Confused: Няма ли къде да отидеш и да го оставиш замалко сам Confused: Така ще можете да си дадете сметка за ситуацията и да прецените приоритетите си Rolling Eyes Много искренно се надявам нещата да се оправят и да се по4увстваш добре Laughing Успех и не се предавай,бори се за 4ове4ето,което живее в теб Grinning

# 18
  • Мнения: 4 242
Мила Диди много тъжно наистина Sad
Не знам какъв съвет да ти дам, освен този че трябва да бъдеш егоист през тези 9 месеца и да мислиш най- вече за детето което носиш, защото след време таткото може и да се осъзнае и поправи, но вредата която може да нанесете на бебо ще е непоправима мила. Минала съм по твоя път, няма да се унясам в подробности, защото така бих повлияла на решението ти.  Thinking Много често татковците не си дават сметка колко е важно спокойствието през бременността и си мислят че щом бебето е в корема на мама е защитено от всичко. Shocked   baduu  Стискам палци всичко да си дойде на мястото, да се успокоиш и да се радваш на една лека и безпроблемна за напред бременност! Praynig  thumbsup

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Благодаря за всички топли и изпълнени с кураж думи. Аз сега имам още малко време преди да се прибере от работа и ще се помъча да измисля най-доброто. Подкрепата ви е изключително важна за мен! Знам, че с вас всичко ще ми изглежда много по розово отколкото би могло да е! Прегръщам ви всички и ви целувам!

# 20
  • Мнения: 1 975
Govorili li ste seriozno po vurposa?
Naistina che e mnogo slogna situaciqta!.......

Ne znam kakvo da te posuvetvam, no se nadqvam da vzemesh naj-pravilnoto reshenie za teb i bebcheto Sign Exclamation
Kusmet Sign Exclamation

# 21
Ако продължиш да бъдеш с него ще направиш най-голямата си грешка. Мисли зи а невинното създание, което е в теб. То не бива да носи последствията от грешния избор, който си направила. Имаш още малко време. ПИЯНИЦИТЕ СА СИ ДО ЖИВОТ ТАКИВА!  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Не се самозалъгвай, не обричай детенцето си на мизерия и скандали. Моля те! С разговори не се оправят тези неща. Човек е такъв какъвто е, повярвай ми. Той не цени теб, нито детенцето.

# 22
Ако продължиш да бъдеш с него ще направиш най-голямата си грешка. Мисли зи а невинното създание, което е в теб. То не бива да носи последствията от грешния избор, който си направила. Имаш още малко време. ПИЯНИЦИТЕ СА СИ ДО ЖИВОТ ТАКИВА!  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Не се самозалъгвай, не обричай детенцето си на мизерия и скандали. Моля те! С разговори не се оправят тези неща. Човек е такъв какъвто е, повярвай ми. Той не цени теб, нито детенцето.

# 23
  • Мнения: 249
Цитат на: miminka
Ако продължиш да бъдеш с него ще направиш най-голямата си грешка. Мисли зи а невинното създание, което е в теб. То не бива да носи последствията от грешния избор, който си направила. Имаш още малко време. ПИЯНИЦИТЕ СА СИ ДО ЖИВОТ ТАКИВА!  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Не се самозалъгвай, не обричай детенцето си на мизерия и скандали. Моля те! С разговори не се оправят тези неща. Човек е такъв какъвто е, повярвай ми. Той не цени теб, нито детенцето.

Подкрепям мнението . Ако сега не вземе някви мерки проблема ще се задълбочи . Затова според мен говори с него и ако видиш, че той не иска да се промени даже и заради теб и детето по-добре го напусни.Пък и може да се разделите само временно и през това време той може да се осъзнае . Успех . Дано цялата тази история приключи добре за теб.

# 24
  • Мнения: 966
Цитат на: spav
Цитат на: miminka
Ако продължиш да бъдеш с него ще направиш най-голямата си грешка. Мисли зи а невинното създание, което е в теб. То не бива да носи последствията от грешния избор, който си направила. Имаш още малко време. ПИЯНИЦИТЕ СА СИ ДО ЖИВОТ ТАКИВА!  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Не се самозалъгвай, не обричай детенцето си на мизерия и скандали. Моля те! С разговори не се оправят тези неща. Човек е такъв какъвто е, повярвай ми. Той не цени теб, нито детенцето.

Подкрепям мнението . Ако сега не вземе някви мерки проблема ще се задълбочи . Затова според мен говори с него и ако видиш, че той не иска да се промени даже и заради теб и детето по-добре го напусни.Пък и може да се разделите само временно и през това време той може да се осъзнае . Успех . Дано цялата тази история приключи добре за теб.


Neznam ne sam mnogo saglasna s vas lesno e da se dade savet lesno e ot strani da se kaje zareji go no dali tova e nai pravilnia variant, dali 4oveka ne pie prosto ot stres ili ot nali4ieto na niakakav problem koito go trevoji viarno alkoxola ne pomaga da se reshi no pone sled niakolko 4ashki sveta izglejda po rozov pone za pia4a. Az imax edin komshia mnogo svesten 4ovek koito se propi kogato sina my goliam maj zamina za shtatite e tozi 4ovek ot maka posegna kam 4ashkata i ako sina ne si beshe stapil barzo na krakata i ne go beshe vzel ne mi se misleshe dokade shteshe da ia dokara abe tragediata beshe palna stigal e dotam 4e zaspivashe v gradinata ako niakoi ne go nagleda sha si spi kato ky4e na dvora ama sega e edin primeren diado i na praznik ne piiva.

# 25
  • Мнения: 966
Цитат на: spav
Цитат на: miminka
Ако продължиш да бъдеш с него ще направиш най-голямата си грешка. Мисли зи а невинното създание, което е в теб. То не бива да носи последствията от грешния избор, който си направила. Имаш още малко време. ПИЯНИЦИТЕ СА СИ ДО ЖИВОТ ТАКИВА!  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Не се самозалъгвай, не обричай детенцето си на мизерия и скандали. Моля те! С разговори не се оправят тези неща. Човек е такъв какъвто е, повярвай ми. Той не цени теб, нито детенцето.

Подкрепям мнението . Ако сега не вземе някви мерки проблема ще се задълбочи . Затова според мен говори с него и ако видиш, че той не иска да се промени даже и заради теб и детето по-добре го напусни.Пък и може да се разделите само временно и през това време той може да се осъзнае . Успех . Дано цялата тази история приключи добре за теб.


Neznam ne sam mnogo saglasna s vas lesno e da se dade savet lesno e ot strani da se kaje zareji go no dali tova e nai pravilnia variant, dali 4oveka ne pie prosto ot stres ili ot nali4ieto na niakakav problem koito go trevoji viarno alkoxola ne pomaga da se reshi no pone sled niakolko 4ashki sveta izglejda po rozov pone za pia4a. Az imax edin komshia mnogo svesten 4ovek koito se propi kogato sina my goliam maj zamina za shtatite e tozi 4ovek ot maka posegna kam 4ashkata i ako sina ne si beshe stapil barzo na krakata i ne go beshe vzel ne mi se misleshe dokade shteshe da ia dokara abe tragediata beshe palna stigal e dotam 4e zaspivashe v gradinata ako niakoi ne go nagleda sha si spi kato ky4e na dvora ama sega e edin primeren diado i na praznik ne piiva.

# 26
  • Мнения: 249
mariane,
Не съм казала ,че е лесно.Но да като се пие всеки ден и да не може без алкохол това си е алкохолизъм.И по случаи на близки и познати които съм наблюдавала този проблем винаги се задълбочава и винаги започва от възникването на някакъв проблем и стрес. И в повечето случаи човека не си признава , че има проблем с алкохола.Моето мнение е :С АЛКОХОЛА НЕ БИВА ДА СЕ ПРИКАЛЯВА И ПРЕКАЛЯВАНЕТО С НЕГО НЕ Е МАЛОВАЖЕН ПРОБЛЕМ

# 27
  • Мнения: 503
То4но така е, щом не може без алкохол дори 1 ден, зна4и е алкохолизъм! Така, както ако пушиш, макар и само по 1-2 цигари на ден, за да разпуснеш, си пуща4 и не можеш без цигари! Затова е важно, 4овек да си даде сметка, 4е има проблем.
Друго не знам, какво да напиша, не съм го преживяла. Надявам се само, вси4ко да е наред!
 Praynig Моля те, пиши, какво става с теб, Диди!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не знам мила, с какво да те посъветвам. Имах преди време хазайка, която казваше така:"Курвалъкът е до време, пиянството е до гроб." И се опасявам, че е много права. Много повече са случаите на пиещи, които не се поправят в сравнение със случаите на отказали се алкохолици. Казвам "алкохолик", защото вашият случай явно е точно такъв. Така че събирай си нещицата и беж надалеч от него.
 Знам, че е много по-лесно отстрани да се дават съвети. Самата аз преживях нещо подобно. Само дето не бях бременна. Но психическият тормоз си беше на лице. Не знам какво щях да правя, ако бях останала с предишния си приятел и бях забременяла от него. Просто имах късмет, че в живота ми се появи друг човек и сега заедно очакваме нашето бебе. Когато бях с предишния приятелки виждаха ситуацията отстрани съвсем ясно, съвтваха ме да го напусна. Аз също осъзнавах нещата, но ме беше страх да остана сама. Така че мога да си представя как се чувстваш ти, още повече, че си бременна.
 Когато съобщих на бившия, че го напускам, най-напред се ядоса, после ме наруга и ме нарече с обидни епитети. После цяла нощ плака, плака на следващия ден, плака и през останалото време в което продължавахме да се виждаме, защото бяхме в една квартира. Молеше ме да не го наказвам толкова жестоко, трябвало да поговоря с него преди да взема това решение....само дето с него преди това не можеше изобщо да се говори. И отново стана мил и любезен какъвто беше в началото. Да си призная честно дожаля ми за него и малко остана да се откажа. Но не се отказах и не съжалявам за това.
Според мен бива да се направят един-два компромиса за допуснати грешки. Но всеки път да става едно и също и всеки път да прощаваш-това вече си е опасен спорт. Помисли и за детето. Днес бащата може да пие...а ако утре започне и да бие???? А ако всичко което изкарвате започне да отива за алкохол? Че как тогава се гледа дете?
Знам че изглаждам малко черногледа, но това е един от възможните варианти за по-нататъшно развитие на отношенията ви. И от това ще страдате ти и детето.
Най-добре е да потърсиш подкрепа другаде-роднини, приятели, ако ще и съседи. Никога не се знае откъде ще изскочи зайчето. А аз си мисля, че за бременна или за майка с дете все ще се намери някой да помогне с нещо.
Това е. Смело главата нагоре и гледай напред. Най-важни сте ти и бебчо.

# 29
  • Мнения: 3 394
Eto i edna adski kofti istoria, koiato za shtastie svarshi-ne znam Didi dali moje da ti pomogne, no...Jiviahme s litovtci (slava Bogu samo 2 mesetca), niamashe kak-biaha "priateli" na maja mi, biahme im obeshtali, pomognahme im za rabota, bankovi smetki, zapisahme im tapoto 6 godishno dete na u4ilishte, abe vsi4ko za da se opraviat tuk (a angliiski gram ne znaiat) Confused Svestni, ama piat do bezsuznanie, v bukvalnia snisal go razbirai. A niamat problemi, doshli sa tuk za godina-dve da pokopuniasvat. I se po4na-niamashe nikakvo zna4enie , 4e kashtata e nasha, 4e az sam bremenna, po4naha da nastroivat maja mi sreshtu men, postoianno sabiraha hora v nas, a nie si mal4ahme za da ne se obidiat. Da ama kato se napieha, po4vaha da se biat i vsi4ko pred sina im, koito na 6 god ne hodeshe sam v kenefa i ne znaeshe ot kade se puska vodata. Abe gola-voda, nikakva kultura ili priznatci za akal. 4udia se kak maja mi se e sdrujil s tiah, ama ne sa jiviali zaedno, ta moje bi ne vsi4ko mu e bilo pred o4ite. Ta i toi kato se iadosa nai-nakraia, zashtoto samo se karahme i az pla4eh i gi izgoni Twisted Evil Sega sme si super-maja mi ne obi4a da pie, po bira samo ako sme niakade, tishina, spokoistvie...Tai 4e naistina triabva da te e strah ot pianstvoto (uj za izvinenie, pak niama lekuvane)!

Общи условия

Активация на акаунт