Деловата жена-мода, грим, взаимоотношения..

  • 30 310
  • 161
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 175
записвам се!
За дафне-платовете им и преди 7г. се късаха...не по шевовете. Язък им за претенциите и цените! Лелешки десенчета на високи цени.

# 136
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Това беше преди. Пробвала ли си наскоро нещо от новата им колекция?
въпросните костюми си ги взех преди 2 години
сега мисля до края на месеца да отида да видя какво имат
И аз купувам от там,но наистина е за слаби жени.

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Предпочитам дрехите на "Кензол". Heart Eyes Всичко ми харесва и моделите, и платовете, и качеството. Цената наистина е висока, но си струва  Peace
"Елизабет" - интересни неща, но много рядко в последно време ги намирам. Tired
"Росита" до преди 5-6 г. имаха страхотни неща. Сега нещо им липсва, като че ли  Thinking
"Дафне" - хубави рокли, последно си взех една много свежа.
"Тони М" и "Данини" . и най-малкият им размер ми е голям  Rolling Eyes /Иначе съм 36 по европейската номерация/.
С интерес ще  следя темата   bouquet

# 138
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Това беше преди. Пробвала ли си наскоро нещо от новата им колекция?
въпросните костюми си ги взех преди 2 години
сега мисля до края на месеца да отида да видя какво имат
И аз купувам от там,но наистина е за слаби жени.
колко сте дебели бе хора-аз съм 53кг и 1.60 висока
вчера в бизнес парка до пощенска банка влязох в  магазина-български рокли и костюми, но има стилни неща
взех си страхотно сако с дантела в бежав цвят и си харесах стилна черна рокля с бели раета на връта, но нямаше моя номер

# 139
  • София
  • Мнения: 2 381
Предпочитам дрехите на "Кензол". Heart Eyes Всичко ми харесва и моделите, и платовете, и качеството. Цената наистина е висока, но си струва  Peace
"Елизабет" - интересни неща, но много рядко в последно време ги намирам. Tired
"Росита" до преди 5-6 г. имаха страхотни неща. Сега нещо им липсва, като че ли  Thinking
"Дафне" - хубави рокли, последно си взех една много свежа.
"Тони М" и "Данини" . и най-малкият им размер ми е голям  Rolling Eyes /Иначе съм 36 по европейската номерация/.
С интерес ще  следя темата   bouquet
В "Бяргас плаза" нямат ли магазин? Купувах си от тях пола през зимата и май на чантата пишеше, че и там имат магазин. Наистина са им малко магазините...

# 140
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Това беше преди. Пробвала ли си наскоро нещо от новата им колекция?
въпросните костюми си ги взех преди 2 години
сега мисля до края на месеца да отида да видя какво имат
И аз купувам от там,но наистина е за слаби жени.
колко сте дебели бе хора-аз съм 53кг и 1.60 висока
вчера в бизнес парка до пощенска банка влязох в  магазина-български рокли и костюми, но има стилни неща
взех си страхотно сако с дантела в бежав цвят и си харесах стилна черна рокля с бели раета на връта, но нямаше моя номер
В българската номерация 42 това е за Росита. В момента съм с такъв панталон, но е умален. Реално отговаря на 40.А аз обичам да ми е леко широк. Сравнявам с др. мой панталони. За съжаление качеството им не е това , което беше.

Последна редакция: ср, 06 юли 2011, 13:13 от syn

# 141
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
не съм гледала кой номер са ми костюмите
но за мен 42 номер е ок

# 142
  • Мнения: 1 529
За Росита - не е проблема в размерите, а в кройките..Просто сякаш са направени за жени без "дупета".
Преди им бях редовен клиент, но последната година нищо не ми е стояло добре, че да си го купя.

# 143
  • Мнения: 0
Днес на работа съм с риза и вратовръзка Simple Smile
По принцип ходя със сако и риза, но днес съм и с вратовръзка. Какво мислите подходящо ли е за офис? Тази комбинация на жена (риза и вратовръзка) не се среща често и затова мисля, че е интересно и прави впечатление. Искам да разбера и вашето мнение.

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Днес на работа съм с риза и вратовръзка Simple Smile
По принцип ходя със сако и риза, но днес съм и с вратовръзка. Какво мислите подходящо ли е за офис? Тази комбинация на жена (риза и вратовръзка) не се среща често и затова мисля, че е интересно и прави впечатление. Искам да разбера и вашето мнение.
Естествено, че е подходящо, та това си е класика  Peace Харесва ми, но не бих сложила вратовръзка, особено лятото /"климатик" ще кажете, ама все пак ме души нещо..  Whistling предпочитам деколте/.
Какво бихте казали за облекла от дънков плат? Дали са подходящи за работа в институция или офис? /естествено, където няма строг дрес-код/  newsm78

# 145
  • Мнения: 22
При нас от вчера има вече намаления на последните колекции /около 20-30%/ в Кенсол, Тони М, Росита и Данини. Панталоните са на цени около 50 лева. В Кенсол и Тони М има даже по 10 и 20 лева потничета, панталони, поли и др.

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 440
 Peace и аз съм от феновете на Данини  Simple Smile

# 147
  • Мнения: 1 296
mle4ko, аз понякога си позволявам дънки и елегантна риза в петък. Принципно това е ден в който може човек да се облече по-лежерно, стига да няма насрочени бизнес срещи.
Но сега ми е жега за дънки Laughing и ги пренебрегвам малко.

# 148
  • Мнения: 1 669
 Laughing Темичката като че ли се върти около модата само. Laughing А къде са грима и взаимоотношенията? Laughing

# 149
  • Мнения: 1 951
Мога ли да ви ползвам като консултанти?  Grinning
Купих си костюм на Кензол в коралов цвят. Има го в сайта им, но не мога да дам директен линк към него. Горе-долу това е цвета му - http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details& … mart&Itemid=1
Сега се колебая за цвета на обувките. Видях, че в сайта е сниман с обувки в светло сиВата гама, но не мога да намеря такива изобщо в града ни. Рових из нета, но и там нищо не ми грабва окото. Единствено ето тези що годе - http://deia.mymall.bg/product_images/n/102681dsc06825__09797.jpg Но пък тук идва притеснението ми дали не са твърде тъмни за цвета на костюма с тази черна дантела?  Thinking
Как мислите? Или пък кой друг цвят обувки ще си отива с коралово?

Общи условия

Активация на акаунт