От кои козметични продукти НЕ СТЕ ДОВОЛНИ?

  • 106 172
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 991
Само в аптеки се предлага Wink В крайна сметка зарязах другата джинджира и пак си купих тази цинк пиритион - еми лицето ми светна за няма и седмица! Интересното е, че не е някаква много богата консистенция, но пък ми хидратира чудесно, дори като ми се опне кожата след Микса УЖ за суха кожа
и чувствителна кожа  Close

Тъкмо имам лишеи и кожата ми е суха и много чувствителна. Значи трябва да вляза в темата за лоши продукти, да се информирам за добър такъв.  Wink Ще пробвам и ще докладвам. Благодаря за споделянето. Hug

# 721
  • Мнения: 6 939
 Laughing важното е да ти реши проблема. За нищо  Peace Неприятното а е, че започнах да я купувам на 10лв., а вече е 15лв.,  Close но пък е доста икономична.
Та относно Микса-не знам дали е коментиран този измиващ гел:
http://static.framar.bg/product/mixa-cleansin-lotion.jpg
но не е никак подходящ за суха кожа. А и с тази огромна опаковка, сега ще се чудя какво да го правя...

# 722
  • Мнения: 2 157
Laughing важното е да ти реши проблема. За нищо  Peace Неприятното а е, че започнах да я купувам на 10лв., а вече е 15лв.,  Close но пък е доста икономична.
Та относно Микса-не знам дали е коментиран този измиващ гел:
http://static.framar.bg/product/mixa-cleansin-lotion.jpg
но не е никак подходящ за суха кожа. А и с тази огромна опаковка, сега ще се чудя какво да го правя...

Аз съм със сравнително чувствителна кожа и когато някой продукт ми е много силен го давам на майка ми - нейната кожа понася по-силни продукти. Все ще се сетиш за близка/приятелка с мазна кожа, която да му се зарадва.  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 9 991
Laughing важното е да ти реши проблема. За нищо  Peace Неприятното а е, че започнах да я купувам на 10лв., а вече е 15лв.,  Close но пък е доста икономична.
Та относно Микса-не знам дали е коментиран този измиващ гел:
http://static.framar.bg/product/mixa-cleansin-lotion.jpg
но не е никак подходящ за суха кожа. А и с тази огромна опаковка, сега ще се чудя какво да го правя...

Купих си, намазах лишеите. Ти цялото лице ли мажеш, без друг крем така ли?

# 724
  • Мнения: 6 939
Да, аз си го ползвам като дневен и нощен крем.

# 725
  • София
  • Мнения: 38 489
На Микса вече няколко неща че разароваха.Крем-гел с хиалурон - ами някакъв никалъв ми е. Не хидратора добре и седи странно. ББ крема пък цвата му въобще изчезва.

# 726
  • Мнения: 9 991
Да, аз си го ползвам като дневен и нощен крем.

Meрси Hug 

# 727
  • Мнения: 6 939
Аделинда, имаш ли някакъв резултат? Аз намерих начин да се спогодя с бялата Джинджира-пръскам си на дланта, изчаквам малко, взимам с пръсти и нанасям на лицето, така го няма този гипсов ефект.
В момента съм с една мицеларна на Микса и що-годе бива, не ми щипе на очите и смятам, че почиства добре.

# 728
  • Мнения: 9 991
Аделинда, имаш ли някакъв резултат? Аз намерих начин да се спогодя с бялата Джинджира-пръскам си на дланта, изчаквам малко, взимам с пръсти и нанасям на лицето, така го няма този гипсов ефект.
В момента съм с една мицеларна на Микса и що-годе бива, не ми щипе на очите и смятам, че почиства добре.

Скрит текст:
Ами сякаш помага, но силно ми идва. Лишеите са ми по лицето и ги "гори", чак се разрани, лющи се. Взех крем за подсичане на Здраве, реших че е по-добре от обикновения, който преди ми е оправял лишеи. Мажа и с двата и за сега сякаш има подобрение, но още е рано да се каже. Кожата ми е тънка, бяла като мляко и суха, при мен никога не е лесно.  Laughing Не смея като при теб да го ползвам като единствен продукт, мажа само проблемните зони. Като цяло сякаш е по-добре, но още не ми е напълно здрава кожата, затова и не бях писала до сега.  Peace Hug

# 729
  • Мнения: 6 939
 Shocked ти ме уби! А използваш ли нещо друго, което може да предизвика горенето и лющенето? Много странно ми стана, чесно  Rolling Eyes
това купи, нали http://apteka.framar.bg/30013719/%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B4% … 0%BC%D0%BB-borola

# 730
  • Мнения: 9 991
Shocked ти ме уби! А използваш ли нещо друго, което може да предизвика горенето и лющенето? Много странно ми стана, чесно  Rolling Eyes
това купи, нали http://apteka.framar.bg/30013719/%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B4% … 0%BC%D0%BB-borola

Скрит текст:
Същото, бях го снимала с телефона и със снимката отидох в аптеката. Грешно се изразих, "гори" лишеите. Там вече кожата не е здрава, вероятно в самия оздравителен процес стават ранички, което вероятно е симптом на оздравяване. На мястото на здравата кожа, проблем нямам. Усещам го като го нанеса. Редувам със здравето и джинджирата в полза на здравето, защото ме е страх от силно лющене, което вероятно е необходимо мястото да заздравее, но както казах е на лицето и се притеснявам..  Peace

П.П.

Скрит текст:
Имала съм и преди лишеи в същите зони, които с помощта на дерматолог борих месеци, затихваха и после пак се появяваха. При мен всичко е трудно, след повече време ще мога да дам отзив на моята свръх взискателна кожа как се отразява.  Peace

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 15:26 от adelinda

# 731
  • Мнения: 6 939
Значи е възможно да е временна реакция, дано се оправиш по-скоро  Wink

# 732
  • Мнения: 9 991
Значи е възможно да е временна реакция, дано се оправиш по-скоро  Wink

Благодаря  bouquet

# 733
  • Мнения: 35 961
Текущата тема е на 49 стр., но има дублираща. Заключвам тази и давам линк към другата.
Козметични продукти, от които НЕ сме доволни!

Общи условия

Активация на акаунт