Таблетки за отслабване???

  • 227 202
  • 221
  •   1
Отговори
# 60
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: Graciela
Цитат на: magdalinka
Грациела , колко струва Хитозана и как се пие


Аз го купих за 10.20лв. Пие се около 20мин. преди хранене. Аз го пия само ако ще ям нещо пържено, като ям плод или салата няма смисъл - така ми каза аптекарката. Забравих - 60таблетки са Simple Smile



А има ли ефект от тоя Хитозан???

# 61
  • Мнения: 278
[/quote]А има ли ефект от тоя Хитозан???[/quote]

Пия го от седмица и то не 3 пъти на ден и още не мога да кажа Rolling Eyes  Но мисля, че има...в комбинация с оцета #Milti

# 62
Знам едни таблетки "МАЗИНДОЛ", много бързо се отслабв и са много евтини. Доколкото знам са напълно безвредни. Веднъж свалила килцата се поддържа форма(7 год.) без диети. За съжаление сега ги изписват само с рецепта.

# 63
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Anonymous
Знам едни таблетки "МАЗИНДОЛ", много бързо се отслабв и са много евтини. Доколкото знам са напълно безвредни. Веднъж свалила килцата се поддържа форма(7 год.) без диети. За съжаление сега ги изписват само с рецепта.
ooooh!А защо ли ги изписват със ЗЕЛЕНА рецепта? Кой то4но ти каза,4е са безвредни ?
Пила съм ги и съм наясно с последиците от употребата им -не се лъжете,защото вредата надвишава ползата от този медикамент Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 64
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: Anonymous
Знам едни таблетки "МАЗИНДОЛ", много бързо се отслабв и са много евтини. Доколкото знам са напълно безвредни. Веднъж свалила килцата се поддържа форма(7 год.) без диети. За съжаление сега ги изписват само с рецепта.


Че убиват апетита да така е но че са безвредни тук може да поспорим.Аз също съм ги пила преди време и мога да кажа че въобще не са безвредни.На мен лично от тях непрекъснато ми пресъхваше устата,виеше ми се свят.Да не говорим че нанасят вреда на черният дроб.Тъй че въобще не са безвредни.
А и ако както твърдиш ти са безвредни защо ги изписват със зелена рецепта а????
Найстина искам да отслабна ама не и с цената да си увредя здравето.

# 65
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
[/quote]

Пия го от седмица и то не 3 пъти на ден и още не мога да кажа Rolling Eyes  Но мисля, че има...в комбинация с оцета #Milti[/quote]

Хайде ако има ефект ще чакаме да пишеш Simple Smile

# 66
  • Мнения: 503
Цитат на: AQ
Кажи кой го изписва, че имам приятелка - висока е 1,60, тежи 95 кг и лекаря и отказва да и изпише Мазиндол, при положение че няма сърдечни и др. проблеми. А тя пари за Редуктил няма.

Контактувам също с около 20 - 30 момичета по аеробиките и поне 5-6 от тях съм чувала че се опитват да си уреждат нелегални рецепти за Мазиндол и никой не им го изписва ей-така. Е, те със сигурност нямат нужда от него, но са чули че някоя си свалила 20 кила с него и айде и те да пробват...



Аз преди години ги пробвах тези хапове,но са ужасни.

Кръвното пада безумно,пресъхва устата,обезводняват и се 4увствах като парцал.

Мнооого брутАЛНА ХИМИЯ Shocked

нЕ ВИ ГИ ПРЕПОРЪЧВАМ!!!

Скоро ми казаха,а и видях резултат ,на Аквасорс от продукта за отслабване.../лайт & ъп/ май се казваше и мисля да опитам

Някой да е ползвал?

# 67
  • Мнения: 307
Те обикновено се вземат с диета ...сутринта не яж а пии едно хап4е, на обяд не ияж а пии едно хап4е...или пък само на плодове и зелен4ици с хап4ета .....ами то така и без хап4етата ще отслабне 4овек.  Вятър са таблетките. Майката му е спорт и разумно хранене.

# 68
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ТОЯ мазиндол и аз го пиех,но ме предупредиха ,че уврежда черния дроб и директно го изхвърлих!Взела съм сега БИОКОРЕКТ + но все забравям да го пия три пъти на ден преди храна Weary

# 69
  • Мнения: 278
http://bb-team.org/stuff/000114.php

Ето малко инфо за Хитозана.

# 70
  • Мнения: 4 176
Цитат на: lilita
Има ли някой тук който да е пил Л-карнитин?
Чувала съм чудесни неща за него, но пък в един друг форум четох, че българският не вършел работа Rolling Eyes  трябвало да си купя вносен, а той май не ми е по джоба Rolling Eyes

Да но ако имаш проблем с кръвното - ще пукнеш:)
Повишава кръвното и ускорява сърцетупа:)
И никакво кафе докато го пиеш.
С две думи- шибана оферта. #2gunfire

# 71
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
l-carnitin на АДИФАРМ
много е ефикасен, гарантирам ти,
миналото лято го пих за 5 дена и успях да си вляза в панталон,който не можех да обуя
но заедно с него трябва и да спортуваш, аз го пиех 30-60 мин. преди да спортувам(а спорта -...тичах на стадиона като обезумяла  #Onfire
успех

# 72
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
аз бих ви препоръчала VIAREDIN на WALMARK
на мене ми понася доста добре, освен това съдържа и хитозан и л-карнитин и други благинки  Confused:
действа като заместител на храненето и има вкус на разтопен шоколадов сладолед-какво по-хубаво Stuck Out Tongue

# 73
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Цитат на: ivka10
Цитат на: Graciela
Цитат на: magdalinka
Грациела , колко струва Хитозана и как се пие


Аз го купих за 10.20лв. Пие се около 20мин. преди хранене. Аз го пия само ако ще ям нещо пържено, като ям плод или салата няма смисъл - така ми каза аптекарката. Забравих - 60таблетки са Simple Smile



А има ли ефект от тоя Хитозан???

ми аз с тоя хитозан свалих около 5 кг за месец, ама не бих пробвала пак

# 74
  • Мнения: 278
Цитат на: solley
аз бих ви препоръчала VIAREDIN на WALMARK
на мене ми понася доста добре, освен това съдържа и хитозан и л-карнитин и други благинки  Confused:
действа като заместител на храненето и има вкус на разтопен шоколадов сладолед-какво по-хубаво Stuck Out Tongue


Имам въпросче  Laughing  колко струва и още, защо не би пила Хитозан?

Общи условия

Активация на акаунт