Най-лесните жени били в бг-мама....

  • 23 803
  • 294
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 155
Welcome, форумен призрак....  Mr. Green
Само не уточни - 100ян или Борко?!
Борката е.  Wink

# 211
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Така е то- за едни лесни, за други трудни...все ще има някой прецакан  Joy
За трети просто/и шун*и.  Laughing

# 212
  • Мнения: 0
Тази тема става и за реклама, с цел привличане на мъже във форума.  Laughing

Лесни, лесни.. Колко да сме лесни?
С домакинство, деца и работа..


рекламата почва да дава резултати  Grinning
незнам дали мамите са лесни но трябва да внимават ,че може да има лесни мъже дето не могат да отказват  Wink

# 213
  • Мнения: 25 600
Само не уточни - 100ян или Борко?!

Борю. На Стоян му пуснаха.  Laughing

# 214
  • София
  • Мнения: 38 476
Само не уточни - 100ян или Борко?!

Борю. На Стоян му пуснаха.  Laughing

Борис не беше ли с бан заради прекалено много регистрации? newsm78
Така че не може да е той...

# 215
# 216
  • Мнения: 15 619
 
Явно клюките се разнасят по друг информационен канал, не в моя.
 Ей и Сийка си оправда името.  Mr. Green

# 217
  • София
  • Мнения: 38 476

Явно клюките се разнасят по друг информационен канал, не в моя.
 Ей и Сийка си оправда името.  Mr. Green

Ааа, Сийка знае всичко! Ама си трае.

# 218
  • Мнения: 517
Сийче, ЛС-тата ми те очакват (ку ми схващаш тънкото намек Flutter)

# 219
  • Мнения: 6 155


Борю. На Стоян му пуснаха.  Laughing
Пухи-то ли? Нещо не вЕрвам.

# 220
  • Мнения: 9
Борко, Морко, Стоян  newsm78, на кого бе, мацки да му дам... Crazy

# 221
  • Мнения: 274
На Немо. Той изглежда най на зор.

# 222
  • Мнения: 234
Нещо много сериозно приемате Виртуала.
Презаредете Матрицата Wink

# 223
  • Мнения: 0
Изчетох темата и напълно споделям справедливия Ви гняв от инсинуациите които се разпространяват за форума  Peace .. Разбира се в правото сте да сте възмутени  Confused - всяка от вас обаче може да гарантира само за себе си и не може да поеме негативите на другите участнички тук.  Peace Наясно съм с това че подобни екземпляри – дори и да съществуват - са малцинство но спомнете си народната поговорка че “лъжица с ак*о разваля вкуса на казан с мед”   Peace – и вие не бихте опитали от подобен мед – нали   Peace
За да се изчисти форума от леки жени които да дават лош имидж на останалите имам няколко конструктивни предложения с които ще предотвратите бъдещото появаване на подобни информации в нета

1.   В тон с останалите методи за решаване на проблеми тук предлагам да се инициира статистика за установяване на относитителния процент на леките жени изобщо. Мисля че можете да се обърнете за подобна инициатива към някоя съфорумка – евродепутатка.  Peace
2.   Да се направи петиция която да подпишете всички радетелки за чист от леки жени форум, която после да се внесе където трябва. Peace
3.   Да се изтриват всички теми за секс и да се бан-ват всички авторки които пускат теми и постове целящи развращаването на форумното общество. Peace
4.   Да се пусне тема в която всяка да декларира дали е лесна или не. Неразписалите се по подходящ начин в темата автоматично да се смятат за лесни. Peace
5.   Да се подеме кампания за затлъстяване , както и отказ от всякакви разкрасителни процедури и къпане което ще помогне дори и тези съфорумки които са изкушат да са лесни да не могат да съгрешат лесно т.е. да не им  е лесно да са лесни.  Peace

Надявам се да съм Ви бил полезен  Peace

П.п. Благодаря  на Марадона за загрижеността - премете уверенията ми че нямам нужда от физическа близост на някоя уважавана съфорумка  bowuu

# 224
  • Мнения: 1 192
А от неуважавана имаш ли?  Flutter

ПП Аз тъкмо реших да му пусна, и той отказа светския живот  Thinking Оооооооммммммммм  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт