Боя за коса - blond 20! Неотразими за празниците!

  • 122 802
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Рада, здравей, добре дошла.
Така първо има няколко неща,които трябва да знаеш за боите. Първо когато естествената коса е много тъмна по-голямо изсветляване само с боя не може да бъде постигнато. Дори да изсветлиш цвета ще е гаден. Второто е че боя не изсветлява боя. Сега след като си се боядисвала вече няма как да изсветлиш с боя.. Затова единственият вариант е блондора, но не ти препоръчвам да се заемаш с това сама, иди на фризьор, покажи какво искаш и след това можеш да го поддържаш сама вкъщи...  Simple Smile

# 721
  • Мнения: 3 675
Леле тази златна каска мира не ми дава.  Crazy
Гледах стари снимки и открих, че преди 3 години съм имала подобна коса - златна  Mr. Green, но не помня с какво съм се боядисвала  Tired
Мисля да пробвам с 9\00 и към него да добавя малко повечко от коректора 0\33
Мислите ли, че ще стане?
Не искам от онова руското злато, нито от турското, а от хубавото злато  Mr. Green
А може би трябва да пробвам с 10 за да стане по наситено?  newsm78
Много ме е яд, че не знам с какво съм се боядисвала.  Sad Единственото нещо което знам е, че боята не е била професионална, а и като гледам добре ми е била покрила побелелите косми.

# 722
  • Мнения: 6 618
На тома момиче този цвят стои невероятно.
   B & C имаш много време докато решиш с какво да се направиш да не започнеш като мен през няколко дена боя .

# 723
  • Мнения: 54
И аз си мислех докато не спях за тази каска.Виждам, че момичето е светло, светли очи, стои и страхотно..Но наистина границата е много тънка между хубавия златен цвят и кофтито вариации около него.Има доста блясък, което ме подсеща, че от както замених тривитаминолите и стимулантите с професионална козметика и косата ми изглежда и се чувства много по-добре, то и цвета, какъвто и да е той, та дори и с нежелани отенъци (защото повечето само аз си ги забелязвам) стои добре.Показвали сме снимки на известни личности с коси във всякакви вариации на русото, та дори и оранжеви и рижавеещи, но на тях пак стои добре, защото косата  е здрава и лъскава, а средностатистическата жена като се изруси и получи неприятни отенъци, обикновено си е и поизгорила и косата, та затов аи гледката не е много хубава ( не се отнася за пишещите в красива мама  Mr. Green)

# 724
  • Мнения: 397
Благодаря ви момичета, и аз съм на същото мнение - да не рискувам сама с блондора. Снощи до късно гледах в ebay платинето на Лореал - към 80 лв. изилиза буркана. С него ми правят кичурите и стават прекрасни. Но сама ще ми е трудно да се наблюдавам отвсякъде, да мажа равномерно и т.н. Най-много да стана на петна  Confused Някой  пробвал ли е да си прави сам кичури с шапка? Иначе ако си взема платине и с една шапчица да си изтегля кичури и да намажа, на тази основа като цвят ще е прекрасно, после ще ги матирам и така.....Само незнам на въпросното платине срока на годност, колко ли време мога да ползвам това количество, защото си е доста 500 мл. Thinking

# 725
  • Мнения: 0
Трябва малко да смъкнеш цвят, косата си ти е червеникава, на по-естествена основа кичурите ще стоят по-добре Peace

# 726
  • Мнения: 397
Решено е, ще посетя фризьорката, за да ме оеднакви и после ще му мисля. Лошото е, че всеки път с такова намерение отивам на фризьор и те ме правят в медената гама  Twisted Evil Явно така е по-лесно. Последния път с кичурите пак така стана. Казвам аз накрая - добре е, харесва ми, но ми се искаше да махна медения цвят, а тя ми вика - еее що не каза  Twisted Evil аз не знаех, ама така много ти отива  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 75
radda , това ли платине имаше впредвид http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=122&products_id=798 ?
Иначе и аз мисля,че на по-светла основа кичури ще стоят по-добре , но кучури с фолио.
А фрузьорката с каква боя те боядисва ? Преди да почнеш с изсветляването слагала ли си тъмна боя на косата?

# 728
  • Мнения: 11
Рада, здравей, добре дошла.
Така първо има няколко неща,които трябва да знаеш за боите. Първо когато естествената коса е много тъмна по-голямо изсветляване само с боя не може да бъде постигнато. Дори да изсветлиш цвета ще е гаден. Второто е че боя не изсветлява боя. Сега след като си се боядисвала вече няма как да изсветлиш с боя.. Затова единственият вариант е блондора, но не ти препоръчвам да се заемаш с това сама, иди на фризьор, покажи какво искаш и след това можеш да го поддържаш сама вкъщи...  Simple Smile
Наистина ли?? Боя не изсветлява боя Sad? Дори и 1 тон ли? Аз сега съм нещо като тъмно бежаво, което само на естествена светлина изглежда мн светло. Бях се боядисала с 9.1 върху коса с мн мн светтли кичури, които преобладаваха върху цялата коса. След като се изми сивият оттенък стана сравнително хубав бежов цвят, но искам малко по светло. Взех си нутрис 101 дали ще стане нещо?

# 729
  • Мнения: 54
Колкото пъти съм решила да се изсветлявам винаги е било с боя, от тъмно към по-светло, точно боята е изсветлявала боя.Прилагала съм го и на друг човек до получаване на много светло русо.Не знам защо така се твърди,че не може, но е факт че ми се  е случвало не веднъж.

# 730
  • Мнения: 75
Моето мнение е , боя върху боя изсветлява 1 - 2 тона и най - добре да се ползват номера от супер изсветлятащите серии на боите / 11 и 12 /.
В случая с radda , когато косата е ниво 5-6 / така преценявам от снимките/  само с боя трудно да стане ниво 9 - 10 от раз.
Друг е въпроса,че вероятността да се получат нежелани оттенъци е по-голяма и съответно е нужна презастраховка... 

# 731
  • Мнения: 397
Като се замисля май винаги съм била в тази гама цвят, преди години за бала, фризьорката ме обезцвети и ми сложи едно пепеливо русо и много не ми отиваше, сливат ми се чертите на лицето и трябва доста грим, за да не изглеждам безлична..... Кожата ми е чисто бяла, и може би за това фризьорите предпочитат този нюанс, защото аз казвам винаги в салоните те да преценят какво да сложат за основа на кичурите..... Другото, което се сещам сега, когато ме обезцветяваше фризьорката за бала на времето се удиви какъв е този червен пигмент в косъма ми, които така нахално изби и нямаше махане  Twisted Evil иначе естествения цвят не ми е гарваново черно ами тъмно кестеняв  newsm78 Последният път отидох в един салон, където работи Боби (т.н. урсула) с желанието да ми оправи цвета, които беше рижав от многобройни дом.боядисвания.... Той ми направи кичури до бяло с платинето и после реши да ги матира, за да не стоят като "радиатор" и сложи такъв цвят, той го каза тогава Коняк. Лукса струваше 180 лв. и пак си бях в тази гама  Tired
и така няма отърване..... Иначе говоря за това L'Oreal Platinum Ammonia Free
http://cgi.ebay.co.uk/LOreal-Platinium-Pink-Bleach-Paste-500gr-N … sh=item53d783559d

# 732
  • Мнения: 22 432
B & C, максимум 9ка за този златен цвят, ако искаш да пробваш да го направиш. И то златен отенък вземи, тоест да не е чиста 9ка.

radda, пробвай със серията на Лореал, която е 01, тя е силно изсветляваща.

# 733
  • Мнения: 0
Рада, това, което искаш става само с боя, но на небоядисвана коса и то с добра техника. Иди на фризьор или ще ти направи обливка или ще обезцвети със слаб окислител и след това ще нанесе боята според това какъв цвят точно искаш. Само с боя винаги ще имаш рижаво, червеникаво и тн. А колкото до червеникавият оттенък имала ли си предишни боядисвания с по-тъмни бои? Ако да, от тях е.. И пак ти казвам сама не се захващай, трудно е, поне първият път трябва да те направи опитен фризьор, после ще ти е по-лесно сама....
Ии обяснявай хубаво точно какво искаш, така че фризьора да те разбере.. Simple Smile

# 734

Общи условия

Активация на акаунт