Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Занимавки, моделиране, апликации за малки и големи 3
1 Гост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 689 отговора
Как се нарича на български craft foam и откъде може да се купи?

Това, нали? http://store.krokotak.com/product.php?id_product=167

Точно това е!
Натуся , и аз взех това от Джъмбо, но като гледам е същото като на Крокотак. Взех си и филц или както пише на пакета "сукно". Отдавна и него търсех. Готови сме за Великденско творчество  Very Happy
Цитирай

letsgo,а от къде си взела филц.
Цитирай

letsgo,а от къде си взела филц.

Пак от Джъмбо.
Цитирай

ето какво направихме днес с дъщеря ми

идеите са взаимствани от крокотакт
утре ще ги занесем на госпожата ще има изложба по случай празника на училището
Цитирай

Мноооого отдавна не съм писала. Вчера наснимах някои от нещата, които сме правили напоследък с Ники. Понякога и малкия се опитваме да включваме, ако има желание да твори (обикновено доукрасява творбите на батко си, ако сме пропуснали да ги скрием на безопасно място  Mr. Green), но в повечето случаи бързо му омръзва и скачаме от едно занимание на друго.
 Пеперудки (по-шарената е на Ники)

Морско дъно и аквариум

Това ми е торбичката, с която пазарувам - отпред и отзад

Това ми нарисува за 8-ми март
, а в ДГ ми беше направил тази картичка

Напоследък много му харесва да оцветява и го прави старателно за разлика от преди. Рисува човечета и мечета, а разликата между тях е трудно откриваема  Laughing Научи се да пише сам (без да пита коя буква след коя следва) и сега постоянно си надписва творбите и ги посвещава на родата до девето коляно Mr. Green.

Купила съм ленти за квилинг и ще пробваме да направим нещо заедно при първа възможност. И един комплект за правене на свещи сме купили отдавна, но все не успявам да отделя достатъчно време да му се посветим  Embarassed
Цитирай

veroniki, пеперудите и морското дъно особено ми харесаха.

Торбичката ти с маркери за текстил ли е рисувана? Защото не съм виждала повече от 5 цвята за текстил. Има пръскащи с повече цветове, но не са за текстил, а ми се искаше да намеря и да купя.

Утре нашият тати има рожден ден и по идея от крокотак му направихме картичка:

Тъй като четем приказки от различни книжки, си направихме книгоразпределители от подръчни средства:

Цитирай

Вела,ето ти малко идеи за още книгоразделители
http://razvihreno.com/2009/11/10/happy-bookmarks/
Цитирай

Вела, страхотна ви е станала картичката  Peace

Торбичката е от магазина на Крокотак и с нея си вървят пастели за текстил - ето я. Сега се разрових и видях, че има и отделно само пастелите. Нашите са си почти цели и съм намислила да купя чисто бели тениски и сами да си ги украсим. Все още обаче не съм прала торбичката, за да видя дали ще издържи.
 Пеперудките в оригинал бяха направени с дървени щипки за телце, но поради липсата на такива ги направихме с тези метални нишки и станаха сполучливи.

Вчера забравих да ви покажа и кутията, в която съхраняваме рисунките на Ники.
Много е горд, че са му на показ творбите и честичко ги сменя  Laughing
Цитирай

Момичета  Praynig спешно ми трябва да намеря един сайт, в който освен картинки за оцветяване и много други занимавки имаше и идейки за фигурки с помощта на ролки от тоалетна хартия. Разпечатваш шаблона, оцветяваш и лепиш - получават се пеперудки, зайчета и всякакви др.  Този сайт съм го пратила на сума ти познати, а сега не го намирам Sad Бях го открила от тук.

p.p. 2 мин по-късно го открих: http://www.dltk-kids.com/type/tp_roll.htm
Цитирай

Много хубави неща позвате. Ето нещо и от нас.

Цитирай

и ние сътворихме картичка за баба(идеята от Крокотак)
Цитирай

Стенли, много ти благодаря за сайта. Невероятно добри и лесни за изпълнение идеи има Hug

Настуся и Имамама, прекрасно творчество Hug
Цитирай

Прекрасни творения!! И мен Крокотак ме вдъхновяваше дълго време, но тук е цяло ботгатство от идеи! Така че - запис, с обещание, че ще си покажем и творческите способности Smile
Цитирай

stenly, благодаря за сайта - мн. свежи идеи!
Цитирай

bouquetЦоп в тази тема, защото не мога да се стърпя да споделя - крокотак го използваме активно от 1 г. и 6 месеца. Невероятни, ама невероятни идеи - имаме колекция, дано остане време да снимам "съкровищата" ни от крокотак, които дъщеря ми старателно събира в отделно шкафче. За зимата беше хит Снежния човек от шишето на Данонино - спеше с него и го носеше една седмица в ДГ да се хвали.  35 35 35  Освен тези идеи е пълно и с други чудесни неща. Благодарение на сайта - Мира вече познава може би почти всички букви (а съм купила около 5-6 вида играчки и книжки за буквите). Сега ги познава и ги изписва виртеално с пръстче.  Love И................. сега имаме нова тема - иска да я уча да чете.  35 35 35 Дядото казва - все едно теб те гледам на 4 години - същата (аз на 4,6 четях вече). В тази връзка се чудя сега как да я уча  newsm78. В началото на есента купих пълния комплект на Моливко (в нашата ДГ учат по Булвест 2000), а на мен Моливко много ми харесва и събота и неделя се занимаваме по половин един час. Може би някое букварче от стари години да намеря. Thinking

За филцовете - купих й миналата зима 3-4 варианта от ELC (в Джъмбо нямаше тогава). Поне три пъти седмично си ги вади и си прави тематични картинки, след което идва да ми ги разкаже. bowuu, а аз да кажа - браво Crazy.
От дитк кидс (извинявам се-нещо не мога да превключа на латиница) имаме колекция от фигурките от тоалетна хартия.  Party
И - това ни е другият любим сайт - http://www.solnet.ee/.

Цитирай

90-104 от 689 отговора