Прием Детски Градини Варна - 2011

  • 44 235
  • 784
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 245
Отново пускам тема за детските градини Варна и моля модераторите да не я сливат с детските ясли, понеже  принципа на приема  е различен.
На сайта на общината за градините както сте забелязали стои надписа "Процедурата за постъпване на деца в общинските заведения 2011 ще бъде публикувана в първите дни на януари 2011. " , така че чакаме. Сайта е следния:


http://gradini-varna.com/

Смешно е че в "Морето" и по телевизията тръбят че нямало опашки и никой не бил подал заради лотарията и вече случайния принцип на прием. Според мен никой не е подал, понеже всички мислим че приема ще е от 01.03 както миналата година. И как може да подадем като не се знае нищо за приема и още нищо не е съобщено за правила и срокове за тази година.

# 1
  • Мнения: 400
Темата ме вълнува,за това се записвам да следя инфо.Току-що разбрах,че има възможност да се приемат документи и началото на януари Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 957
И аз съм от тези, които "дебнат" за информация цял ден! Никой не бил подал още електронно заявление?! Как да стане - сайтът е блокиран, няма нова наредба, нито е казано, че ще важи тази от 2010.
Дъщеря ми е родена през юли 2008, ще кандидатстваме за място в ЦДГ, не в ОДЗ. Не ходи на ясла.
Благодаря за темата, мислех да пускам!

# 3
  • Мнения: 2 957
Ще следя темата.

# 4
  • Мнения: 76
И аз се записвам. дано скоро има яснота по въпроса.

# 5
  • Мнения: 728
В новините по Нова телевизия обявиха, че опашки във Варна нямало, поради начина за приемане на документи тази година, а именно по електронен път. Толкоз по въпроса. С две думи нищо ясно няма.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Поли, мерси за темичката.   bouquet
Ще я следя Simple Smile

# 7
  • Мнения: 86
Аз също се записвам в темата - детето ми не успя да влезе в ясла - дано поне на градина да тръгне.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 433
Запис и от мен  Peace

# 9
  • Мнения: 361
Благодаря за темата и аз! Hug
Предстои ни и на нас кандидатстване тази година.

# 10
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
запис

# 11
  • Варна
  • Мнения: 152
Добро утро!
Пожелавам успех на всички в тазгодишната кампания!   bouquet

Аз имам едно дете в ЦДГ "Незабравка", надявам се и второто да приемат в същото заведение.  Praynig 

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Запис и от мен. Още нищо ново под слънцето....

# 13
  • Мнения: X
Айде аз тук да следя. Така ми се сви стомаха като даваха снощи тия глупави новини....

# 14
  • Мнения: 57
И аз се записвам да следя, доста се стрестах, като прочетох новината в moreto.net.

Общи условия

Активация на акаунт