За ясли/градини в район Възраждане-София

  • 4 359
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Искам менния за ясли/градини в район Възраждане, че нямам никой познат, който да попитам за мнение и незнам как да си класифицирам в списъка за кандидатстване. Интересуват ме положителни и отрицателни отзиви. Ето списък, ако имате колебания:
http://kg.sofia.bg/?page=kindergarden&sel=reg&id=3

# 1
  • Мнения: 559
Егати, никой ли няма мнение?
И мен ме интересува. Чудя се къде да запиша синът ми. Чувала съм само едно негативно мнение за 65то ОДЗ и едно добро за 50то.

# 2
  • Мнения: 4 070
Егати, никой ли няма мнение?
И мен ме интересува. Чудя се къде да запиша синът ми. Чувала съм само едно негативно мнение за 65то ОДЗ и едно добро за 50то.
първата не ми е в класацията, втората и аз съм я чувала като добра, но и знам,че наплива там е невероятен Wink

# 3
  • Мнения: 56
честит празник на всички  bg аз четох доста добри отзиви за 65то ОДЗ и съм си пуснала кандидатура за там но сигурно няма да ни огрее

# 4
  • Мнения: 198
Ама да няма някаква грешка? 65 - то е ЦДГ май, не ОДЗ!? Или аз нещо не разбирам...

# 5
  • Мнения: 198
Или поне 65 - то ОДЗ е в Слатина. В нашата община Възраждане заведението с №65 е ЦДГ

# 6
  • Мнения: 559
Или поне 65 - то ОДЗ е в Слатина. В нашата община Възраждане заведението с №65 е ЦДГ

Да 65 е ЦДГ. Аз съм се объркала, но за него говорех, това което е между Одрин и Овче поле.

# 7
  • Мнения: 198
За 65 - то ЦДГ за съжаление не знам нищо, защото не съм се и интересувала. Ние сме още малки за там и за това се целим в ОДЗ. За 50 - то и 81 - во ОДЗ знам само хубави неща, все похвали и за персонала и за материалната база, оттам излизали най - подготвените деца после за училище, но .... както е всеизвестно и приема е труден...Никакъв шанс! Мен ме интересува и 120 - то ОДЗ, щото така като гледам май само там има някакъв шанс, та дори и минимален. Но това, което прочетох като мнения нещо не ме задоволява  Rolling Eyes Пък и като мина покрай двора и като видя тази занемарена и доста отдавна неремонтирана сграда и.... Та затова ме интересува дали поне заради персонала си заслужава  newsm78 Абе дори и да ни приемат записването ще е с много компромиси май, но при това положение в момента нямаме право на избор! То и това ще е голяма шестица от тотото  Sickп Та знаете ли нещо за 120 - то от първа, втора, трета ръка?

# 8
  • Мнения: 753
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554928.0

тук съм писала, но само за 81 ОДЗ, за другите ми е трудно да кажа.Имам позната мама от градинката, те са в Куики.Общо взето са доволни, но детето още мн.плаче, много боледува.каза, че яслените групи били в много тясно помещение и едва сега ги преместили.Но подробности не знам.
Има време до април, сега като се затопли пак сме по градинките и ще има да обсъждамеееее Joy

# 9
  • Мнения: 56
Извинявам се объркала съм се става въпрос за №65 ЦДГ

# 10
  • София
  • Мнения: 6 094
Преди време бях коментирала ОДЗ 50 и ще повторя поста си, защото мнението ми не се е променило.
Дъщеря ми я посещава. Преди нея там беше синът ми. Наблюденията ми са общо от седем години. Без колебания мога да похваля градината.
И двете ми деца ходят с удоволствие там (баткото вече само на гости). Учителките и помощник-възпитателките не само гледат децата, но ги и учат. Синът ми беше много добре подготвен за първи клас без допълнителни занимания у дома.
Стремят се да не допускат болни деца в групите. Виждала съм да отказват да приемат дете за деня.
Детската градина е голяма и много добре подържана (не без помощ от родителите). Има басейн, физкултурен и музикален салон, които активно се ползват от децата. Като допълнителни занимания има плуване, танци, класически балет, керамика и английски език. Два пъти в месеца има театрална постановка. Организират летен лагер на море и ски-училище през зимата.
Храната е хубава, достатъчна и е приготвена при много добри условия. Всички закуски се правят там и не вярвам да има консерванти, подобрители и др. боклуци. Пресните плодове са ежедневие.
Редовно ги извеждат навън. Има голям двор с гумирана настилка и доста съоръжения.
http://odz50.bg/

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 07:21 от Спунк

# 11
  • Мнения: 198
Дааа, всичко това, което Спунк е описала най - вероятно е такааа. Достатъчно е само да минеш покрай двора на градината и ще установиш, че дори и на пръв поглед това е най - добрата градина. Аз лично съм влюбена в двора и чак и на мен ми се приисква да си поиграя там, въпреки че доста съм попрехвърлила възрастта  Mr. Green А тея борчета покрай оградата, през лятото - мммм   newsm74 А отделно съм чувала (дори и тук някъде, но не съм сигурна в коя точно от темите), че от тази градина излизали най - подготвените за училище деца. Мечтата ми е сина ми да я посещава, но пикам КАК да се доредим до там?!? Невъзможно! С нашите 8.1 т. това граничи с фантастиката. Ще видим другата година как ще е, когато дойде време за градина... Но гледайки положението дори и за градинските групи към днешна дата никак не е розово, ако не си от многоточковците...

# 12
  • Мнения: 198
Ох, аз май започнах да си говоря сама  smile3532  gundie, като гледам лентичката вие сте за градина.  Защо не пробвате в 116 ЦДГ. Разглеждах местата и ако сте със стандартните точки около 8 май няма да е много трудно приемането.Тя е тук до нас и новия двор също ми е любим, както и новата сграда  Hug Понеже повечето от децата тук в квартала посещават нея, като най - близка имам наблюдения. По разкази само де, щото ние сме още малки. Е, и аз я посещавах като бях малка, ама това беше мнооого отдавна в едни други времена, въпреки че гледам, че една от моите учителки още е там  Laughing Има и единични и не чак дотам добри отзиви (тооо... колкото майки, толкова и мнения, знаеш как е...), ама като цяло като че са доволни. Ето тук съм писала какво наскоро ми дадоха като инфо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=562570.0 Както ще видиш повечето, които имат някакви притеснения, те са заради близката махала. Но май от това никъде няма отърваване..

# 13
  • Мнения: 4 070
Ох, аз май започнах да си говоря сама  smile3532  gundie, като гледам лентичката вие сте за градина.  Защо не пробвате в 116 ЦДГ. Разглеждах местата и ако сте със стандартните точки около 8 май няма да е много трудно приемането.Тя е тук до нас и новия двор също ми е любим, както и новата сграда  Hug Понеже повечето от децата тук в квартала посещават нея, като най - близка имам наблюдения. По разкази само де, щото ние сме още малки. Е, и аз я посещавах като бях малка, ама това беше мнооого отдавна в едни други времена, въпреки че гледам, че една от моите учителки още е там  Laughing Има и единични и не чак дотам добри отзиви (тооо... колкото майки, толкова и мнения, знаеш как е...), ама като цяло като че са доволни. Ето тук съм писала какво наскоро ми дадоха като инфо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=562570.0 Както ще видиш повечето, които имат някакви притеснения, те са заради близката махала. Но май от това никъде няма отърваване..
ами на теб ти е тук до вас, но на мен ми е малко далече, аз живея близо до Халите и дори тия в зоната са ми мааалко далече, като се има предвид,че всеки ден по два пъти трябва детето  да го ходи това разстояние, а до Гюешево е още повече....аз кандидатствах в тая ,дето е зад 11 п-ка, че уж си мисле, че ще има по-малък наплив.....иначе ми се иска в тая въпросната 50, ама не вярвам,че без връски ще стане, иначе имаме 8,2 точки

# 14
  • Мнения: 198
ами на теб ти е тук до вас, но на мен ми е малко далече, аз живея близо до Халите и дори тия в зоната са ми мааалко далече, като се има предвид,че всеки ден по два пъти трябва детето  да го ходи това разстояние, а до Гюешево е още повече....аз кандидатствах в тая ,дето е зад 11 п-ка, че уж си мисле, че ще има по-малък наплив.....иначе ми се иска в тая въпросната 50, ама не вярвам,че без връски ще стане, иначе имаме 8,2 точки
[/quote]

Това, че е "тук до нас" в случая няма никакво значение. Написах ти така във връзка с това, че имам комшийки, чиито деца посещават въпросната градина и мога да поразпитам, ако те интересува, както и че съм виждала новата сграда и новия двор, които никак не са за пренебрегване. А и ти питаш за детските заведения в община Възраждане, в която е и 116 ЦДГ, а не питаш за конкретни градини... За това реших, че може инфото да ти е от полза. Ти си преценяваш къде ти е най - удобно и близко да водиш детето, въпреки че лично мое мнение е, че в момента при този наплив е по - добре да кандидатстваме където има по - голям шанс да ги приемат и да ги запишем където може... щото и аз искам много неща, ама няма.. Аз също не кандидатсвам "тук до нас", въпреки че ми се иска да изляза от входа и детето без да ходи по студа веднага да влиза в детската градина, ама нейсе..

Общи условия

Активация на акаунт