Незнам какво да правя

  • 8 854
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Днес май видях милото с друга жена...Казвам "май",защото имам един процент надежда да не е била неговата кола...Но като цяло съм сигурна,че беше той.А се очакваше днес да се обади на мен.Половин час след като го видях в пристъп на ревност му звъннах и му казах,че съм го видяла с друга женка и той смеейки се отговори,че пак съм се припознала.Немога да го обвиня,докато не съм 100% сигурна,а в момента не съм.Иска ми се да съм се припознала наистина.Знам къде ходи,знам къде ще я заведе,ако има друга,но няма как да проверя,защото не разполагам с автомобил.А без проверка за сега няма как да съм сигурна.Странно е как за 2 секунди светът около човек може да се срути.Боли ме,защото го ценя като човек,защото съм свикнала с красивите места на които ме води и те биха ми липсвали толкова колкото и той...
Не очаквам някой да ми каже какво съм видяла,но ми е интересно ако вие не сте сигурни 100%,какво бихте или не бихте предприели?
P.S.По грешка я пуснах в Клюкарника вместо в Семейни отношения.Моля,ако е възможно да бъде преместена в Семейни отношения.

# 1
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Голяма грешка си направила като си се издала.
1-во-тайно му провери телефона за есемес-и ,или месечната фактура за номер,с който е говорил съмнително често;
2-ро-провери колата му за следи;
3-то -и да е бил той,никога няма да си признае; Wink

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Leле  само че е с жена v колата и вече си във филм  Laughing
Той други  познати жени освен теб няма ли  Crazy

Последна редакция: нд, 16 яну 2011, 19:41 от Desss

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

3-то -и да е бил той,никога няма да си признае; Wink
да признае че е возил жена в колата  Grinning

Луди  Whistling

горкия човечец  Sunglasses

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Ами той не си е признал, че е возил жена в колата.  Mr. Green Ако е била Пенка, колежката що да не си каже, а?

Не знам какво бих направила, но за мен 99 % убеденост си е сериозен процент. Как да се хванеш за този мъничък 1 %!?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
И какво като е возил друга жена ?
Това равносилно ли е на изневяра ?
Хора, защо непрекъснато зорлем се вкарвате в някакви филми ?

А това пък направо ми прозвуча  Sick

Боли ме,защото го ценя като човек,защото съм свикнала с красивите места на които ме води и те биха ми липсвали толкова колкото и той...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 210
Не се вкарвай във филм - и аз мисля, че е нормално да общува и с други хора, сред които и жени - колежки, приятели, роднини.. ако всеки път като ти се стори (защото не е и сигурно дори), че си го видяла - ами ще крие - на кого му се дават обяснения на ревнива жена. Дори да е било съвсем безобидно. В един момент мъжете предпочитат да лъжат, вместо да се оправдават - особено като няма нищо.

Озадачи ме причината да се притесняваш - че ще ти липсват хубавите места, където те води.. е и той де  Laughing. Надявам се, че просто не си се изразила точно, но си помисли и по този въпрос  Wink

# 7
  • Мнения: 2 867
но няма как да проверя,защото не разполагам с автомобил.
такси?

# 8
  • Мнения: 2 161
Щом ще ти липсват Малдивите,просто се направи,че недовиждаш.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
но няма как да проверя,защото не разполагам с автомобил.
такси?
+ перука и тъмни очила

# 10
  • Мнения: 2 161
той смеейки се отговори,че пак съм се припознала.
Аааа,трябва много да ти липсват Малдивите.

# 11
  • Мнения: 230
но няма как да проверя,защото не разполагам с автомобил.
такси?
+ перука и тъмни очила
...И ЛЕКСуТАнче Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 743
Обмисли внимателно как да узаконите връзката си, така че да си сигурна, че красивите места и другите красиви неща няма как да ти избягат....

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Обмисли внимателно как да узаконите връзката си, така че да си сигурна, че красивите места и другите красиви неща няма как да ти избягат....
.... само ще ги споделя  Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 1 210
То поне Малдивите да са били...ама едва ли Wink
Но да не ставам лоша.
Като стигнете до следене просто се чудя какво правите с тези мъже..а и те с вас.
Защо не опиташ с разговор? Спокоен. Да му кажеш как се чувстваш и да видиш какво ще ти отговори? Явно си несигурна в него и едва ли тези случайни "виждания" са единствената причина.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт