Отговори
# 375
  • Мнения: 105
lenny_pld newsm51 Честито и от мен! Two Hearts

# 376
  • Мнения: 3 929
Благодаря ви на всички за отзивчивостта!  bouquet
Детето е добре, вярвам! Не можете да си представите прилива на енергия, който усетих. Благодаря ви! Детето - също.
Малко наивен въпрос, но все пак Embarassed - когато правя картата на желанията, снимките трябва ли да са цветни? Проблем ми е, че не можах да намеря достатъчно цветни изображения, за да ги лепна, а черно-белите някакси...
Otilia, много положителна енергия ти изпращам за бебето. babydust7

# 377
  • Мнения: 958
zuki, аз първата я направих със снимки, разпечатани на цветен скенер от нета.
Втората я направих на компа, а днес третата, я почувствах че искам да мине през ръката ми,
писах и рисувах, само мои си неща, не съм художник и станаха много ръбести и детски рисунки, но на мен си ми харесва, чувствам си я най истинска, много и се радвах Simple Smile

# 378
  • Мнения: 72
И аз си направих нова карта. Много си ми харесва  Laughing Аз лично предпочитам цветни картинки. Някак по-щастливи са и както искам да ми е цветен живота. Успех на всички!

# 379
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Нещо, което ми хареса много:

С пари можеш да си купиш къща, но не и дом. Можеш да си купиш легло, но не и сън. Можеш да си купиш часовник, но не и време. Можеш да си купиш книга, но не и знание. Можеш да си купиш положение, но не и уважение. Можеш да си платиш за лекар, но не и за здраве. Можеш да си купиш живот, но не и душа. Можеш да си купиш секс, но не и любов. Можеш да си купиш всичко материално, но не и духовност.

# 380
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Напосл. тези преумности започват да ми звучат "сектантски" Crazy хората кито са постигнали успех , благосъстояние са едва ли не са бездушни , болни , не любими  .....  Crazy


Имайки пари, благосъстояние  пак може да имаш всичките тези неща  Wink



Всичката духовна литература която "чоплим" тук  е написана от хора постигнали много не само в материален но и "духовен" аспект   Whistling

# 381
  • Мнения: 90
Материалното и духовното вървят ръка за ръка. Човек трябва да намери баланса между двете. Нека не забравяме, че живеем в материален свят.  Peace

# 382
  • Мнения: 0
Здравейте!
От доста време чета всичко,което се пише тук,нямах никакво намерение да пиша,но вмомента се чувствам толкова отчаяна,че търся помощта ви!
Интересувам се от всичко езотерично и чета с интерес всичко,което ми попадне.Да кажа,че практикувам нещо кой знае какво-не,по-скоро само ги чета.Винаги съм била много позитивно настроена и може би затова съм привличала в живота си много хубави неща!Повече от доволна съм от живота си дотук,имала съм само една криза и след като тя мина ми се случи нещо много хубаво и много значимо!Вмомента обаче просто не знам какво става с мен... просто всичко се разпада със страшна сила!Дори дребните неща-счупи ми се gsm-а,ударих си колата,намерих си цифровия фотоапарат  със счупено стъкло-а не е излизал от шкафа!И това садребните неща-за големите дори не ми се говори!Кажете какво бих могла да направя?Може ли да съм приложила грешно някаква техника?Моля,дайте ми някакъв съвет!

# 383
  • Мнения: 9
Момичета, благодаря на тези,които  мислиха за нас Hug. За съжаление се оказа доста сериозно, вече сме на антибиотици/ и други членове на семейството пострадаха/. Беше тежка и страшна нощ, искаха и в болница да ни настанят, но ..бебчо е малко по-добре, не без вашата помощ и на Бог PraynigВярвам ,че скоро всичко ще е наред, но не спирайте да ми давате  вашата положителна енергия - сега имам огромната нужда всички в къщи да оздравеят, да съм здрава и  аз, и да оцелея/за пореден път Crazy/

Рози, добре си си дошла,и всичко хубаво,което е започнало там, да продължи дълго и щастливо Hug

Честит да ни е Заекът - дано донесе на всеки ни,това,което ще го направи щастлив  bouquet

# 384
  • Мнения: 90
otilia, стискам ви палци. Вярвам че всичко ще се оправи бързо!   bouquet

# 385
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ДОБРИТЕ ПИСМА

Толкова радост извика
Писмото с добри новини!
Гледам клеймото на плика
И пътя му смятам във дни.

Мисля си: значи, когато
Бях вчера така натъжен,
Листчето, с радост богато,
Е вече летяло към мен.


Значи, така ни се струва
Понякога черен светът.
Хора, недейте тъгува –
Добрите писма са на път!

 
Валери Петров



vesy81 Hug

# 386
  • Мнения: 72
Desss, това стихотворение ми е любимо   bouquet С толкова малко думи, такава голяма надежда...

# 387
  • Варна
  • Мнения: 3 953
КОГАТО СИ НА ДЪНОТО

Дамян Дамянов

Когато си на дъното на пъкъла
Когато си най тъжен и злочест
От парещите въглени на мъката
Си направи сам стълба и излез
Светът когато мръкне пред очите ти
И притъмнява в тези две очи
Сам слънце си създай и от лъчите
Създай си стълба и по нея се качи
Когато от безпътица премазан си
И си зазидан в четири стени
От всички свои пътища премазани
Нов път си направи и сам тръгни
Трънлив и зъл е на живота ребуса
На кръст разпъва нашите души
Загубил всичко, не загубвай себе си
Единствено така ще го решиш.

# 388
  • Мнения: 105

vesy81
Flutter  Едва ли има универсална техника помагаща на всички за всичко ,така както и няма гаранции на кого как би подействала дадена техника.Лично аз с техниките съм скарана,т.е. не разчитам на тях.Пробвала съм,и въпреки  временните успехи-не съм била  доволна от резултатите.Може би защото не съм вярвала достатъчно в тях...Но винаги съм помнела ,че след лошото идва доброто,това ме е крепяло в тежки моменти.
Грешките могат да са от всичко друго,но не и поради дадена техника.Въпросът е-нужна ли ти е техника?И има ли друг начин да постигнеш целите си?

Мисленето на човек е удобно програмирано да търсим проблемите отвън,а не вътре в нас.
Дори да не си сигурна къде си сбъркала,просто  релаксирай и  поискай прошка мислено от всеки и за всичко,с което волно или неволно си навредила,прости на всички за всичко и най-вече на себе си.Приеми другите и себе си такава ,каквато си.И обичай-себе си и другите.Това е правилния път.

Впрочем ето и малко разяснение относно отчаянието-и техника за справяне с него/в случай,че все пак търсиш такова решение на проблемите си/:

Сърдечната чакра е центърът на творческия импулс и интуитивния ум. Тя е разположена в сърцето, зад гръдната кост, пред и върху гръбнака, между плешките и свързва тялото с ума и духа. Четвъртата чакра направлява способността ни да обичаме себе си и другите, да даваме и получаваме. Тук се отлагат и дълбоките сърдечни рани, които се превръщтат в аурични блокажи, а на емоционално ниво в сърдечни белези -сърцето е разбито или закоравяло. Когато се очистваме от тях изживяваме старата болка, но сърцето се освобождава, омеква и оздравява. Традиционно цветът, който съответства на Сърдечната чакра е зеления, телесните органи са сърце, бели дробове, кръвоносната система, рамената и горната част на гърба. ”Подтиснастост и отчаяние” са емоционланите последствия от блокажи в тази чакра, а потенциалът на трансформирано състояние е Ново начало".

Ето и едно утвърждение ,което помага ...

"Като се фокусирам върху ослепителната зелена Светлина, която се излъчва от сърцето ми, виждам в него зелено-розов скъпоценен камък, и си припомням безусловната Любов, която СЪМ. Знам коя съм, и се гордея с това, което съм. В това пространство на Любов не допускам този, който не ми носи радост. Избирам да бъда обкръжена с позитивни и любящи хора. С всеки следващ дъх, който поемам, обичам себе си все повече. Любовта ми е безусловна!

(дълбоко вдишване) Любящо утвърждавам, приемам и високо ценя."

# 389
  • Мнения: 2 280
Момичета,пратете ми положителна енергия за малкото ми бебче Дани - вдигна много висока температура Tired

 lovekiss Kissing Heart lovekiss Сили и положителна енергия и от мен..Най-важното едазапазиш спокойствие  ида не се паникьосваш.. децата винаги усещат емоциите на родителите..Особено, когато са бебчета.. Дай кураж на твоето малко човече и вярвай,че ще се пребори с това, което го мъчи.. Разбира се - непременно консултирай сколкото доктори енеобходимо, докато се успокоиш,че дететнце се лекува  правилно.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт