НАПРАВИ СИ САМ ОТ НИЩО НЕЩО

  • 340 875
  • 752
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 694

Страхотни идеи има!

# 181
# 182
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!
Много ровя и разглеждам за различни идеи и попаднах тук,където намерих доста интересни неща.
Следващата ми идея е за кошница от шишарки,събрала съм със времето и имам някакви спомени за предаване където съм гледала това,но до там.Помощ LaughingНякой който знае нещо...да помага...

# 183
  • Мнения: 54
Здравейте момичета!
Много ровя и разглеждам за различни идеи и попаднах тук,където намерих доста интересни неща.
Следващата ми идея е за кошница от шишарки,събрала съм със времето и имам някакви спомени за предаване където съм гледала това,но до там.Помощ LaughingНякой който знае нещо...да помага...
наскоро го гледах по Колко Лесно, на утилисима. Направи ми впечатление, че не и сложиха дъно на тая кошница, демек немаше шишарки по дъното, а празно. Иначе ги слепваха с течен силикон, това си спомням. Цитирам : там, където са лепени шишарките ще остане следи от силикона, но така би изглеждало още по-автентично, като смола.
Надявам се да ти помогнах Simple Smile

# 184
  • София
  • Мнения: 42
Правят се с увиване на тел и са доста стабилни и здрави... и тежки  Joy
http://vbox7.com/play:d6e84935
по този метод от шишарки се правят най-различни фигури...виждала съм крокодил, кладенец и какво ли още не ...въпрос на въображение, свободно време и разбира се сръчност и търпение  Joy

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Здравейте момичета!
Много ровя и разглеждам за различни идеи и попаднах тук,където намерих доста интересни неща.
Следващата ми идея е за кошница от шишарки,събрала съм със времето и имам някакви спомени за предаване където съм гледала това,но до там.Помощ LaughingНякой който знае нещо...да помага...
Виждала съм такива, но се съединяват с тел - на тази снимка може да видиш. Може и със силикон да опиташ, но да не я местиш много-много )Simple Smile

КаМи, писали сме едновременно Simple Smile

# 186
  • Мнения: 54
Е тези са в пъти по-красиви от това, което показаха в Колко лесно !!! Ще събирам и аз шишарки, много ми харесват. Те дори не ги редяха така, ами странично, без дъно, без нищо. Само идеята за силикона ми хареса, но техния модел е нищо в сравнение с това. И аз благодаря момичета, въпреки, че не го търсех, ще го пробвам.

# 187
  • Мнения: 0
кажете как мога да си направя рокличка

# 188
  • Мнения: 883
кажете как мога да си направя рокличка
Каква рокличка? За какъв повод?

А относно кошницата от шишарки... аз преди години съм я плела, но не с тел, а с капронен конец. Много по-лесно става плетенето, но не е така твърда. Но в нея сложих мъх във стреч-фолио и посадих цвете. Но изтрая една година и се скапа. Тоест едно лято кажи-речи. Все пак беше в градината и се деформираше при влажно време, макар и на сухо под беседката. А относно телта - моят съвет е да се ползва тел за рамки за кошери от пчеларските и зоо-магазините. По-тънка и мека е.

# 189
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Килимче от пумпали http://pinterest.com/pin/166562886188109041/ супер идея, но кой знае колко прежда ще отиде  Mr. Green

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Чудно е !

# 191
# 192
  • Мнения: 883
Супер-идея! Благодаря много!!!

# 193
  • Мнения: 0
нещо като официална

# 194
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  Чудесна е. Направих я със салфетки и тиксо,защото с това разполагах. Ще разчитам обаче някой от мъжете да я украси. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт