ТРЕТИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА

  • 26 704
  • 680
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 965

Хайде, ДАМИ, Заповядайте!
Да ви чуя идеите, предложенията и да побеседваме за ТРЕТИЯ ни семинар!
Връщам Ви малко назад във времето, за да си припомните някои неща:


ДА СЕ СЪБЕРЕМ ДА СИ НАПРАВИМ ТОРТА
ДОКУМЕНТЪТ В КОЙТО СЪБИРАХМЕ ИНФО
ВТОРИ ТОРТЕН СЕМИНАР
ДОКУМЕНТЪТ В КОЙТО СЪБИРАХМЕ ИНФО
АЛБУМЪТ ОТ ДВАТА СЕМИНАРА, ДОПЪЛВАН ОТ СРЕЩИТЕ НИ

Ами... това е засега. Вие сте на ход.  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 208
  animal037 Хопааа запис. ще слушам и се надявам да дойда. Дано котка не ми мине път че е доста далече

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Записвам се да следя развитието на темата.

# 3
  • Мнения: 1 461
И аз се надявам този път ваканцията ми  в бг да съвпадне със семинара

# 4
  • у дома
  • Мнения: 1 581
цоп

# 5
  • Мнения: 1 541
Иска ми се да си помечтая, че ще измисля нещо да дойда, така че ще следя развитието на организацията.

# 6
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 511
Пак ли юни месец ще бъде и пак ли на Цигов чарк???

# 7
  • Мнения: 3 861
Имам предложение за Сандански, но в камерен състав, тоест без деца и мъже азщото капацитетът на хотела не е достатъчен за тази тумба, а и тумбата разваля семинара ако трябва да сме честни.
Моя приятелка има част от хотел там(ще ни го предоставят целия), в центъра, говорих с нея, не ми е казала конкретни цени, но смятам, че можем да се договорим. Обясних и какво ни трябва. Зала няма, но тъй като там се познават ще уредят нещо в непосредствена близост, възможно е и да ни отделят кътче в механата в съседство да си вилнеем. Всичко е въпрос на договорки. Хотелът се дава като квартири, не на хотелски начала защото още нямат нужните разрешителни за хотел. Тоест без обслужване от камериерки, което мен лично ме устройва защото ще е по-евтино. Колко по,  пак повтарям, незнам, но аз съм и казала, че търсим ниски цени и тя каза, че може да ми предложи нещо. Също така предложи като размрази времето да се метнем и да отидем да го видим. Попита ме какви цени очакваме, не съм и казала нищо конкретно.
В едно съм сигурна, там поне няма да умрем от студ.
Аз не познавам Сандански, но тя ми каза, че е срещу Австрийския, до съда и на 3 минути от голям парк.

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 00:12 от доня КОПРИВА

# 8
  • Мнения: 3
Като време на пролет май ще е най-добре (май месец).
За място нямам идея.  Rolling Eyes
Чух да се говори за Сандански. Копривката каза, че може да провери, евентуално чрез нейна позната. Сандански лично на мен ми допада, но не знам за другите идващи от по-далече? newsm78
Ако е юни, то началото на този месец ми е много натоварен, иначе от 10ти на там съм ок.

# 9
  • Мнения: 3
 Joy Joy Joy май сме писали по едно и също време

# 10
  • Мнения: 1 243
А нови и неуки приемате ли  Rolling Eyes Ако да, се записвам да ви следя. Надявам се да измисля нещо и ако ме приемете да прехвърча някакси от Варна до сборния пункт.

# 11
  • Мнения: 1 491
Записвам се, за да знам кога да си казвам "компетентното" мнение по вАпросите

# 12
  • Мнения: 634
Аз съм тука .Надявам се пак да дойда .За мястото нямам нищо против.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 358
Запис да Ви следя-пък ще гледам и да дойда.

# 14
  • Мнения: 2 708
И аз да се наместя тук. Беше ми хубаво на предните, надявам се и на сегашния да успея да се класирам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт