бунгала на морето със заграден двор и детски кът

  • 218 694
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 25 459
Бяхме се запътили към Турция, но минавайки през тази тема силно се заинтригувах. Единственият проблем е, че за 2 ходения на бг море и двата пъти малката хващаше стомашно-чревния вирус. За 3 ходения в Гърция - няма повръщания, Т и всички други "екстри". Това е единственото, което силно ме разколебава, но Дюни ми хареса. Peace

# 76
  • Мнения: 6 301
http://www.visit.bg/sommer/fewo.php?hotid=680

Като оферта е много добре, първа линия с чадър, шезлонг и надуваем дюшек  Crazy Но никакви снимки няма.

# 77
  • Мнения: 2 126
Миналото лято почивахме на на Бунгала "Щереви" в Арапя и сме сравнително доволни. Сега отново искаме да сме на бунгало и търся отзиви за: Къмпинг Витоша и Къмпинг Витоша 1  край Китен.

Току що говорихме с Витоша за бунгалата,искат капаро 50лв и всичко е уредено.Сега се чудим дали бунгалата или къщичките.Ако някой е ходил,моля да сподели Praynig

# 78
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Ето снимки за къмбинг Регина на Шабла http://shabla.be/bungala/regina/

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Някой да има отзиви за ето тези бунгала в Ахтопол?

http://www.ralitsa.info/Bungala.html#0

Аз също се интересувам от тях, а също и бунгала Котвата - моля ви, който е ходил в близките две - три години да сподели!

Последна редакция: пт, 15 апр 2011, 18:39 от Rossi

# 80
  • софия
  • Мнения: 56
Някой да има отзиви за ето тези бунгала в Ахтопол?

http://www.ralitsa.info/Bungala.html#0
Ние ходихме преди 2 год. там, много сме доволни,повечето ги ремонтираха и бяха по-скоро като къщички,вътре е теракот,ПВЦ дограма,за тях нямам забележки, отвън веранда с маси и столове.Единственния недостатък е ,че са далеч от плажа на около 300 м,задължително с кола се ходи на плаж(ние сме с малки деца),намират се в началото ,близо до лунапарка,по един черен път се стига. А някой да има отзиви за  вила Цветна градина в Ахтопол?-http://www.namore.info/index.php?REQ=view&id=3889&cat=3& … bcat=0&page=0

Последна редакция: сб, 16 апр 2011, 15:31 от lili001

# 81
  • Мнения: 4 195
Миналото лято почивахме на на Бунгала "Щереви" в Арапя и сме сравнително доволни. Сега отново искаме да сме на бунгало и търся отзиви за: Къмпинг Витоша и Къмпинг Витоша 1  край Китен.

Току що говорихме с Витоша за бунгалата,искат капаро 50лв и всичко е уредено.Сега се чудим дали бунгалата или къщичките.Ако някой е ходил,моля да сподели Praynig
и на мен ми харесаха, и аз ще съм благодарна за инфо, най - вече как е плажа Атлиман, никога не съм ходила, а за мен плажа и морето са водещи, всичко друго мога да преглътна Hug

# 82
  • Мнения: 113
Копирам си писмото за Витоша  Peace
Макар за малко , но ми хареса много като условия, поне за нас... Има големи и малки къщички, ние бахме в голяма - 2 спални , хол , бокс , сан. възел. Двете спални бяха с по 2 единични легла, в хола има още едно. Ние съединявахме единичните, че щерката спеше при нас. Бунгалата са в горичка всиките, има много подредени градинки, хората всеки ден поливаха и се грижеха и всичко е на сянка да. Точно до нашето бунгало беше детската площадка, има люлки , пързалка, столчета и масички и ми беше много удобно от терасата да ги наблюдавам, така че ако има възможност да избирате... Другите по-малките къщички са с по 2 и 3 легла мисля. В горичката която води до ценъра имаше едни мушички...
Сега за плажа. Ако сте с количка май ще ви е неудобно, минава се през едни пътечки.... но пък количката ще ви събере багажа за плажа а и аз съм виждала които си ходеха с количка.... Thinking
За спиран еима къде, не се плаща защото колите спираха в горичката преди плажа точно, доста хора така си ходеха.... А самия плаж беше много чист, ние даже мидички не видяхме! Морето е плитко!
На мен ми хареса! А и тогава платихме 30 лв на вечер за 2 възрастни и 2 деца...
Успех!
Аз резервирах от сряда за петък....но това си беше абсолютен късмет, понеже искахме да се махнем за уикенда, а уредника там каза че някое семейство си е тръгнало по-рано и затова имаше 3 свободни вечери... Така че ако има места си резервирайте , защото по-нататък ще е заето  Peace
Изобщо моето впечатление от мястото е много добро, сутрин на всяка тераса бяха хората с лап топи и тн. ако това ти говори за нивото на мястото...
Не е тясно , не се притеснявай за това!  Peace Била съм в хотели с няколко звезди повече и е било по-тясно...
За охрана незнам, но нощем се затваря, аз за вратичката която води до плажа ти дават ключ, така че не може да взезе чужд човек... Ние също имахме техника и си държахме всичко в къщичката, не сме имали проблеми... Без да е досадно , но постоянно някой се разхожда и се грижи за градината от персонала, може и да е с такава цел...
Чесно казано имах 2 места охапани от комар.....
Аз и преди казах, ако не че ми е далечко плажа, бих отишла там и това лято....

Плажа е супер! Успех! Peace

# 83
  • Мнения: 7 947
Ако сте на Атлимана през август - абсурд - то и юли е тотално претъпкано, защото плажната ивица е малка, а август вече трябва сутрин да отидете - да си запазите място рано рано.

# 84
  • Мнения: X
Галля това за Витоша или Витоша 1 е?

# 85
  • Враца
  • Мнения: 166
Току що резервирах къщичка за последните 2 седмици на юли във Витоша. Във Витоша 1 нямаше места за юли месец. Благодаря много на Галла за споделеното, беше ми от полза.

# 86
  • Мнения: 4 195
Току що резервирах къщичка за последните 2 седмици на юли във Витоша. Във Витоша 1 нямаше места за юли месец. Благодаря много на Галла за споделеното, беше ми от полза.
ние с теб днес сме се надпреварвали. Аз резервирах бунгало за края на юли, защото къщичка имаше само за 6 дена, което ми е много малко. Така че - много благодаря на Гегранчето за описанието, ние сме във Витоша 1, но доколкото разбрах те са едно и също място, разделено на две Peace. Жената, с която говорих е в София, много мила, всичко ми обясни, въобще - супер. Най - накрая намерих бунгалата, които исках  bouquet
Ако друг ще ходи от форума края на юли натам, да свирка, ако не - assya_g джина е от мен Wink

# 87
  • Мнения: 113
Аз всъщност съм била във  Витоша  1 ....тук бяхме http://www.vitosha-bg.com/reservations.php

Хей , ще чакам снимки!!!  Joy

# 88
  • Мнения: 7 947
Добре де - 70-80 на ден без храна как ви се видя евтино - в тия условия при това  newsm78

# 89
  • Мнения: 4 195
Добре де - 70-80 на ден без храна как ви се видя евтино - в тия условия при това  newsm78
къде ги видя тези цени, за бунгалата ли говориш. Къщичките са 50 лв, бунгалото е 35 - цялото. Peace
А и за мен спокойствието - почивка във бунгало е незаменимо. Имам оферта за 780 лв ALL на Златните, но не искам лудницата, миналата година в Албена се побърках от народ, искам тишина и спокойстие. Просто всеки има различни критерии за почивка. Моите се менят всяка година Laughing

Общи условия

Активация на акаунт