По колко пъти на ден трябва да ака?

  • 1 198
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 300
Според мен е въпрос на метаболизъм. Някои казват че е признак за недохранване. Само дето Зори акаше по 4-5 пати на ден (на 1 месец) а нададе за първите 20дни 70гр.
на някой му е бил грешен кантара ... как 70 гр за първите 3 седмици  Shocked
тези 70 гр отгоре спрямо кое тегло са били ... да не би спрямо това при раждането  newsm78

Последна редакция: ср, 23 ное 2005, 13:43 от Elfi

# 16
  • Мнения: 2 242
Не обичам офф-вете та ме извинявайте за дупликата Wink, но понеже не се пише на ЛС и аз така отговарям.
Зори е родена 3кг, изписана около 2.710 и след 20дни е измерена около 2.790. В края на първи месец беше около 2.830, а в края на втори около 3.920. Ако има други удивителни и въпросителни, моля на ЛС  Mr. Green че и без това се разводни темата.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
Ние акахме в началото по 7-8 пъти на ден.Тогава бяхме само на кърма.След 3 месец започна да ака веднъж дневно.Сега,като го захранвам,започна пак да ака по много-3-4 пъти на ден

# 18
  • Мнения: 1 999
Бебка е само на кърма и до скоро дрискаше като за световно. Имаше поне 5-6 наакани памперса на ден. Вече го прави само 1-2 пъти дневно.

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс акаше на всяко сменяне на памперса,първите 2 месеца.След това започна по два пъти  на ден.
Сега ака по един път на ден,а се случва и по два,зависи колко и какво си хапва през деня. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт