седмичката сбъдваща мечтата за всеки вярващ в чудесата 20-27.11

  • 8 520
  • 370
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Въх въх, колко положителни тестове съм изтървала тези дни  Crazy Браво момичета, да ви растат коремчетата и накрая да имате сладки бебчета  Hug

Аз 2 дни пълен релакс с мъжлето  Flutter и сега познайте какво ми е ведро на душата  Party
Херка, я по-леко с метлата, за коли не си струва. Мойта вчера не запали хич  ooooh! акумулаторът на нула от студа - глей сега как се дават 100 лв за нов  Crossing Arms Ама няма как, това са бели кахъри  Naughty

Аз да ви се похваля идната събота пак съм на сватба  Party побъркаха се хората да се женят ей  Joy И по този повод гости ще имам, въобще купонджийски уикенд се задава!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
БЛагодаря ви момичета ама ще си остана на метлата...брат ми ме харесва много на метлата...току-що ми направи комплимент Mr. Green
Иначе за гаража - този гараж го купи баща ми преди да намерим апартамента и там стои чисто новата му кола...но понеже живеят по нашата улица нагоре му е близко...но за да имаме гараж и ние той си купи от една кооперация точно срещу тях друг гараж но той ще е готов на пролет и ние сега сме без гараж. За други гаражи около нас не се сещам защото всичките са заети от коли. А за парите...ами поне да беше 50лв....бях решила до 50лв. да го вземем. Яд ме...не че не мога да ги дам тези пари...ама на кокошка ли му приличам незнам Mr. Green
Лейке...тъй аресваш ли ма вече Mr. Green
Верче де са тия гаражи за по 30лв. бе Crazy Да дойдем да си наемем от там...то ако са в София по ще ми е евтино да си наема там и да пътувам Crazy
Теди  Heart Eyes
Ще види тая комшийка едно гости...едно миене само от мен на стълбището...ама ха Crossing Arms Не стига, че само ние я каним на гости от време на време....тя дори приятелки няма Sick
Бръъъммм бръъммм на метлата Mr. Green

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Добрутру и от мен   bouquet

Весела и ползотворна седмица ви пожелавам, богата на добри новини!

Херко да знаеш че си имаш компания на метлата - подгони ме ПМС-то и съм много лоша  Twisted Evil

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херко да знаеш че си имаш комапния на метлата - подгони ме ПМС-то и съм много лоша  Twisted Evil
Среща около Пловдив да премерим метлите Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Херка и Жабче, като не ви сие слиза от метлите, дайте на по-ниска скорост, т.е. пак си се ядосвайте, но по-малко Wink
Херка, ти се кахъриш за гаража, а пък ние скоро взехме колата от пребоядисване, защото ни бяха надраскали двете врати. И сега, ако отново ги надраскат, е мой ред да яхам метлата. А нямаме и гараж и сме на тръни. не знаем кой ги прави тия мизерии #Cussing out
А вчера да ви разкажа каква картинка бяхме семейството...Теди слагаше лампи и аплици в детската. Ние с Боби - помощници...и се въртим наоколо. И в един момент като почнахме да губим гайки, винтчета и др. подобни...и само се въртим в кръг и се чудим къде за последно ги бяхме виждали newsm78 Всеки си се ядосва посвоему и упреква другия, абе...цирк. Ама сега Боби си има лампи - жълти, с тъмносини лунички и звездички Flutter

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Веднага подготвям арсенала  Mr. Green
          


Само внимавай за срещи от този тип при полет  Mr. Green :

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херка, ти се кахъриш за гаража, а пък ние скоро взехме колата от пребоядисване, защото ни бяха надраскали двете врати. И сега, ако отново ги надраскат, е мой ред да яхам метлата. А нямаме и гараж и сме на тръни. не знаем кой ги прави тия мизерии #Cussing out
Ъъъхъъъъъ /това са спирачки/ преминавам на по-ниска предавка Mr. Green
Лея не ми говори и за пребоядесване щото докато бяхме в Торакс на снимка нали някой ни беше забърсал...та мигач и калник и чудеса...айде 200лв. отидоха Twisted Evil
Иначе за стаята на Боби Flutter Питай го не иска ли да живее при него в неговата стая Blush

# 22
  • Мнения: 3 376
Добрютро, днес да не би всички да са решили да си подменят метлите с нови? А случайно да имате снимка на Нимбус 2000 и другите, забравих им имената, от Хари Потър? Laughing И не забравяйте да използвате новите спортни модели разумно, спазвайки ограниченията за скорост Laughing

# 23
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Добриутро,дами!  bouquet  bouquet  bouquet
Добриутро,Хера!  bouquet
Мнооого нещо сте изписали от петъка насам,бре!
Не мога да чета толкова бързо #Cussing out.
Гризке,не се сърдя бе,няма що да се извиняваш  bouquet!
А,видях тъ,Херкуу,ти кво правиш у 1,30 АМ във форума ма жина? Rolling Eyes
Една традиция ни остана в тоя форум - Хера в 20.00 да е в леглото,и ти я разби!
И много пишете бре,кога ви остава време за либов и готвене #Crazy?
Айде,ако съм пропуснала нещо още важно,здраве да е!Не мога да смогна да ви изчета!

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
    Добро утро красавици неземни!  Heart Eyes Аз току що се домъкнах в офиса-пуснала съм освен парното, една печка и климатик. Станало е като баня....хихи, който влиза да се съблича голичък  Mr. Green
   Както вече всяка една от вас е отбелязала-заглавието на седмичната темичка е превъзходно, обещаващо...и вълшебно! Мерси на Ирини за това!   bouquet
    Ами от мен...освен пожелания за много усмивки и късмет тази седмица...ааааа, сетих се: САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТЕСТЧЕТАТА!!!

# 25
  • Мнения: 3 376
Момичета, айде в чата малко да поклюкарим blahblah

Гел, една мама си беше сложила следния блинки в подписа: "A clean house is a sign of a broken computer" - може би това ще даде отговор на въпроса ти как насмогваме с всичко Wink

# 26
  • Мнения: 1 153
Доброутро аз пак съм нервна и чакаща #Crazyлелейййй направо съм на върха на нервна криза Shocked
Успешен ден на всички  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 091
Здравейте и от мен, момичета-нетърпеливки! И аз съм нервна...много рано ме нападна гадния ПМС, цяла седмица още има до деня на истината. А снощи направо бях...не само на метлата, ами фучах с 200 км в час, а сега ми е съвестно и тъпо... Embarassed
if, ама още ли удържаш без да се тестваш /извинявай, ако нещо ми е убягнало/?
Теди, картинката ти ми стопли душата, обичам снежинките. Сега ако дадеш и нещо за хапване...цена няма да имаш. Laughing
Девойки, а имате ли идея как подобаващо може да се отбележи Денят на християнското семейство довечера вкъщи? Не се сещам за нищо друго освен за по-празнична вечеря.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Добро утро и от мен  bouquet
Аз днес за пореден път се опитвам да се прегледам и да поръчам лещи в частния кабинет на един доцент,ама него все го няма #Cussing out
Ходих и до очната болница -там пък диви опашки от бабета,накрая се заврях в една оптика и ми се усмихна късмета-намерих си лещи който да не трябва да ги махам и слагам всеки ден с годност цяла година Laughing
Та така-следобед пак трябва да отида да ме прегледат и вдругиден ще си имам нови "очи"и ще виждам Wink
А сега отивам да правя втори тест (първия беше отрицателен)така,че стискайте палци Praynig Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272


Към всички, яхнали метлите: Слезте за малко от метлите и хапнете по едно парченца от тортата за влюбени и да ви е сладък живота Heart Eyes
Всички други форумки също може да похапнат  Wink
Теди, изпреварих те с почерпката, от теб е кафето!

Общи условия

Активация на акаунт