Отговори
# 555
  • Мнения: 65
за интуицията - има методи за развитие.Може да е развита в различните хора в различна степен, може да зависи и от аспектите в хороскопа. Но може и да се развива.

# 556
  • Мнения: 146
Вокс дай повече инфо за някои от методите моля. Определено имам някава, но искам да я доразвия и да не я губя лесно...

Днеска нещо не я послушах и си получих "подаръците"  Laughing

 Peace

# 557
  • Мнения: 65
Вокс дай повече инфо за някои от методите моля. Определено имам някава, но искам да я доразвия и да не я губя лесно...

Днеска нещо не я послушах и си получих "подаръците"  Laughing

 Peace



едно от основните неща е развитието на способността за концентрация - на пламъка на свещ и на хексаграма е едно добро начало, може да се концентрира и на други неща. Дълбокото дишане също така пречиства и увеличава способността за концентрация(постепенно). А специално дишането през едната и другата ноздра може да спомага и за освобождаване от илюзии. Активирането на централния енергиен канал Сушумна в гръбначния стълб е също от значение(за което може да спомогне балансирането на левия и десния, свързани с двете ноздри).
Но трябва да се прави редовно. Има и други методи, но някои може да изискват по-сериозно определяне на човека в духовния Път, и бих предпочел  да става след изследване на хороскопа на човека.

# 558
  • Мнения: 1 280
Идвам за да Благодаря на всички, които ми изпратихте положителна енергия и добри мисли за днешният ден!   bouquet Много се бях разтревожила, но всичко мина добре и се надявам и занапред да е добре, Дай Боже !  Нещата се развиха,както ги исках, дори снежната буря,която се очакваше, май ще мине тази нощ, а днес денят беше студен,но без валежите,за които се притеснявах допълнително...Много съм ви Благодарна..  Hug

# 559
  • Мнения: 730
Вокс дай повече инфо за някои от методите моля. Определено имам някава, но искам да я доразвия и да не я губя лесно...

Днеска нещо не я послушах и си получих "подаръците"  Laughing

 Peace



Много помага и редовна медитация, надникваме в себе си, успокояваме ума и просто разбираме.  bouquet

# 560
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Споделям Лора Дей “Практическа интуиция”
http://love-aholic.com/2010/03/practical-intuition/
И един... въпрос губене и чупене на ключове, знак за какво може да е newsm78

# 561
  • София
  • Мнения: 173
[quote ]
И един... въпрос губене и чупене на ключове, знак за какво може да е newsm78
[/quote]

И на мен ми е интересно какво може да е.Миналата година бях влязла в такава серия с ключове.
Никога не съм губила ключ,дори и като дете.А в един момент за около 2 месеца -две разбивания на врати се наложиха,заради ключове.

# 562
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета, от известно време ви чета и то с удоволствие.

Искам да споделя нещо, което ми се случи днес, за да чуя вашето мнение:
Вчера купувам бижу за подарък, но вечерта се оказва, че и  двамата човека, които ще правим общ подарък сме купили и се оказваме с два подаръка. Спонтанно реших, че днес ще върна бижуто и ще искам, да ми върнат парите (знам, че няма такава законова постановка, но понеже е нещо, което могат пак да го продадат, не е ползвано, не е повредено, изхабено и т.н., а и собственичката на магазина е мн.любезна). Даже снощи си представях как им се извинявам за неудобството и им благодаря, че са се съгласили да върна бижуто.
Та отивам днес, те естествено ми отказват, предлагам ми да го сменят или да ми дадат ваучер, който да ползвам по нанатък. Обаче аз противно на всякакъв здрав разум (даже и за изненада на мен самата) отказах и просто им оставих бижуто, като им казах, че не го искам и не искам нищо друго за смяна, нито пък ваучери. Излезнах от магазина и ми потекоха сълзите, поплаках си малко и после като ми стана едно хубаво, имах чуството че съм се отървала от нещо много неприятно ли, не знам как да го опиша, или че ми е паднал товар от раменете .. нещо такова. Естествено загубих една сума пари, но някак ми е хубаво. Абе глупава постъпка, ама много удовлетворена се чуствам – луда работа.
Много е странно и за това ми се искаше да споделя и чуя вашите коментари.

Дали не е трябвало просто да се отърва от това бижу или от тази сума пари ... размишлявам си.

# 563
  • Мнения: 1 422
мери джо , случвало ми се е няколко пъти. Бях абсолютно уверена, че това е правилното дейстиве. Не ме интересуваха парите изобщо. После тези пари ми дойдоха многократно увеличени от уникално странни места!!!! Така съм се освобождавала и от вещи и от хора. Когато ме прихване такъв вътрешен антагонизъм към нещо, няма сила, която да ме спре. И после съм като преродена.

# 564
  • Мнения: 25
Благодаря ти Рози, точно такова преживяване не ми се беше случвало. Честно, помислих си, че нещо полудявам, какъв беше този порив не мога да се начудя.

И друго се чудя, защо просто не реших, все пак да го подаря на момичето, за което го избирах. Толкова спонтанно ми хрумна, че искам непременно да се отърва от това бижу, че направо ми е едно такова като на филм сякаш.

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 14:42 от мери джо

# 565
  • Мнения: 73
Момичета, мили феи, още веднъж за това, че мислите творят живота -

„Мислите са като информационни данни, заложени в компютър, които се регистрират върху екрана на живота ви. Ако не ви хареса онова, което виждате на екрана, няма смисъл да се опитвате да го изтриете. Мисълта е причина; опитът е последица. Ако не ви харесват последиците в живота ви, трябва да промените същността на вашето мислене. Любовта в мислите ви ражда любов и в живота ви. Това е значението на Рая. Страхът в мислите ви ражда страх и в живота ви. Това е значението на ада. Промяната на начина, по който мислим за живота, предизвиква промяна на преживяванията ни. Да кажете: „Господи, спаси ме от ада“ означава: „Господи, спаси ме от страшните мисли.“ Божият олтар е човешкият ум. Да „оскверните олтара“ означава да го напълните с мисли без любов.“

http://bg.netlog.com/go/out/url=-aHR0cDovL2VzcGlyaXRlZC5jb20vJUQ … EMCVCMCVEMSU4MC8_
Има и други хубави статии там.

Мисля си, ако всеки ден си говорим за силата на мисълта да твори реалност, дали ще забързаме и засилим процеса на творчеството с мисли? Как мислите вие?
На мен ми попадат все такива материали и не мога да не ги споделя с вас Hug Дали до декември 2012г. ще стигнем ефекта на стотната маймуна? Mr. Green

# 566
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

´...В живота нищо не е абсолютно сигурно: нито данъците, нито човешките свади, нито обществените конфликти, нито величието или падението.
Стрелките на часовника неумолимо се въртят и накрая остават само надгробните паметници, които с течение на времето рухват и надписите им изчезват. Дори морските костенурки и гигантските секвои умират някой ден´

Стивън Кинг

 Mr. Green

# 567
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Имам нужда от вас за да взема най-правилното решение относно предложенията за работа които получих.Раздвоена съм ,а вътрешния ми глас не ми подсказва правилното решение.Клонка имам нужда и от твоята помощ. Hug

# 568
  • София
  • Мнения: 13
Понякога малко положителни мисли и настроение, лека усмивка и нещата се решават като от само себеси  http://smile-bg.com/video/viewvideo/357/veseli-reklami/tantzuvashti-bebeta.html

# 569
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичета, въпросче имам. Някоя от вас, освен фън шуй, знае ли за нещо подобно, което да е приложимо с дизайна, обзавеждането и т.н.
В смисъл, някой от авторите, които сте чели, говори ли за дома и неговата подредба с оглед хармония, благоденствие, покой и т.н.?

Общи условия

Активация на акаунт