ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 36 883
  • 812
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 12 735
  bouquet  Hug

# 436
# 437
  • Варна
  • Мнения: 61
На домашния компютър не мога да вляза във Форума, пише че достъпът ми е забранен, реклама и мултиакаутинг. Не разбирам какъв е проблемът, моля помогнете. Не мисля, че с нещо съм нарушила правилата.

Не разбрах някой на мен отговори ли ми

# 438
  • София
  • Мнения: 39 894
candy, копирайте точното съобщение.
Не успях да намеря забрана по "реклама и мултиакаутинг", която би трябвало да ви засегне.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 61
Точното съобщение е:

Съжалявам,candy, достъпът до този форум ти е забранен! Мултиакаутинг и реклама!

# 440
  • Мнения: 36 127
Точното съобщение е:

Съжалявам,candy, достъпът до този форум ти е забранен! Мултиакаутинг и реклама!

Опитайте отново и пишете дали проблемът все още съществува.

# 441
  • Варна
  • Мнения: 61
Оправи се, благодаря! Какъв беше проблемът?

# 442
  • Мнения: 36 127
забрана на друг потребител за мултиакаутинг и реклама, т. е. каквото пише, просто е 'прихванало' и Вас  Wink

# 443
  • Варна
  • Мнения: 61
Благодаря!

# 444
  • Мнения: 884
Извинявайте, пак ми е изтрита една тема!
Става дума за това: "Как да се помогне в случая? 2"
Каква е причината?
Може би заради обявите, които пейстна вътре нуждаещата се мама?
Моля, кажете ми какво сбъркахме този път, за да не правим същата грешка в бъдеще!
И моля, изтрийте първата тема "Как да се помогне в случая?", защото в нея има много офф топик задочни нападки към жената, която търси помощ. В новата тема бяхме привели доказателства,че историята е истинска, и че жената се е съгласила да оповестя нейния случай, и т.н. - защо се получава така, че точно моите теми за помощ винаги се трият?
Чакам да видя дали това е поради мое нарушение на правилата или поради някакви насложени отношения от преди регистрацията ми тук!
Обяснете ми, моля, защо аз не мога да имам теми за помощ в Благотворителност???

# 445
  • Мнения: 6 362
Ако искате да публикувате тема за помощ, то оформете я така, както трябва.
Опишете ясно проблема, посочете конкретните нужди, дайте информация (диагноза, мед. епикризи, нужно лечение и т.н.).
Темата, която е изтрита, бе абсолютно неясна, без ясно обяснен и конкретизиран проблем/нужда, но затова пък изпълнена с обяви за продажби.
Почти всички, продаващи в Продавалника, имат някакви основания да го правят, но тези обяви нямат място в секция Благотворителност.
Латиницата и КРЕЩЕНЕТО с главни букви - също. След като се търси подкрепата на други хора, проявете уважение към тези, от които търсите помощ и пишете на кирилица ясно и разбираемо.

Ще цитирам едната тема и част от другата, за да се види колко абсолютно неясно е.

Здравейте!

Понеже предишната ми тема

е заключена, създавам тази, в която публикувам последното писмо до мен от жената, която търсеше помощ за инхалатор.
...
Ето писмото от Илиана до мен в другия сайт:


От   iliyana. varbanova виж профила
Дата   18 Apr 2011 00:43
Повод   Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: INHALATOR
Съобщение
i az na teb,az sno6ti pisah tam registrirah se,ma ne moga da namerya napisanoto ot men,tezi hora sa napravo sme6ni,ku4enceto be6e za brat4eto mi koeto e 6klas iskah da go zaradvam za6toto toi mn iska haski,no mom4eto poiska da otida li4no,i az se otkazah za6toto nyamah izli6ni pari za benzin,a otnosno temata ku4e az si imam ku4e vse ak jiveya na selo i imam golyam dvor,ta ku4eto e varzano i pazi az da ne sam luda da vkaram ku4e udoma,ai taka da e ku4eto si e ku4e te ne obarnaha vnimanie na problema mi,a na ku4eto,,haski,,bravo imalo i dobri hora no ni6to na 4ujd grab 100 toyagi sa malko,az ne iskam pari az iskam eventualno savet,ili darenie,ili nyakoi da zakupi moi ne6ta v prodavalnika sam gi poblikuvala i taka da mi pomognat,ne s pari. da badat vsi4ki jivi i zdravi dnes sina mi e imanyak edna po4erpka ot men.



ПЪРВО ИСКАМ ДА БЛАГОДРЯ НА ГЕРИИИ,чЕ ТЯ ВЗЕ ПРИ СЪРЦЕ ПРОБЛЕМА НИ,ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!ДР Е чЕ В ЗАщИТА НА НАПАДКИТЕ ВИ ДОБРИ МАМИ,КАЗВАМ ТОВА ИСКАХ ДА Е ПОДАРЪК ЗА БРАТчЕТО МИ КОЕТО Е 6КЛАС,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ГО ПОДАРИ НА МЕН ЗАщОТО ТРЯБВАШе ДА СЕ ВЗЕМЕ ЛИчНО,И АЗ НЕ ОТИДОХ,ДР КОЕТО Е АЗ СИ ИМАМ КУчЕ КОЕТО Е ДВОРНО,ЖИВЕЯ НА СЕЛО И ИМАМЕ 1 ДЕКАР ДВОР,ТА АЗ ИСКАХ ДА ЗАРАДВАМ БРАТчЕТО МИ,НО НЕ УСПЯХ,А ЗА СИНА МИ И ПРОБЛЕМИТЕ С ИНХАЛАЦИИТЕ,ДА ПРАВИ СТЕ ВИЕ ВСИчКИ ДОБРИ МАМИ НЕ СТЕ СОЦИАЛНО ДРУЖЕСТВО,НО СТЕ МАМИ,И ЗНАМ чЕ СТЕ ДОБРИ,,ПУБЛИКУВАЛА САМ НЯКОИ НЕщА ДАНО ГИ ПРОДАМ,И ДА УСПЕЕЯ ДА КУПЯ ИНХАЛАТОРА,НЕЗНАМ КВО ДР ТРЯБВА ДА НАПИшА,НО БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ МАМИ чЕ ВСЕ ПАК ОБЪРНАХА ВНИМАНИЕ НА ОБЯВАТА ЗА КУчЕТО,НО НЕ И НА ЗОВА МИ ЗА ПОМОщ!

Куче, хъски, за братчето, двор... иска се съвет, дарение... обяви за продажби в продавалника... и някъде между всичко това един инхалатор.
Абсолютна каша.
За кого е, какъв е проблемът, какво е нужното лечение, каква е необходимата сума, документи... абсолютно нищо не е написано.
Съжалявам, но това няма нищо общо с тема, търсеща конкретна помощ и подкрепа.

# 446
  • Мнения: 884
ОК, ОК, разбирам!
Абсолютно основателни са ви доводите!
И аз тази сутрин мислех малко да я редактирам темата!
Тя се получи така, защото, както бях писала, майката не е много навлязла в начините на общуване по интернет.
Може да се види от това, как я напътствам за някои стъпки, които за други потребители са по-обичайни действия.
Добре, дайте ми един примерен текст на такава тема, мисля, че трябва да се прекъсне връзката с първата такава тема, и тя най-добре да се изтрие, че ми е чак неудобно, че влизам в подобни диалози.
Може би ако напиша нещо такова:

"Здравейте! Илиана има син, който има дихателни проблеми, както и проблеми с някакви кожни образувания през по-топлата част на годината. Детето много се измъчва. Майката живее на село, далеч от големи градове, а семейството като цяло е затруднено. Майката планира да доведе сина си в София на изследвания, за да му издадат необходимите епикризи и да се направи някакъв план на лечение.
Засега обаче знаят, че им е нужен инхалатор за малкия. Този инхалатор струва, най-евтиния модел, според информацията, която сме намерили, 100 лв.
Майката прави всичко възможно за здравето на сина си!
Моля, който има някакъв начин да й помогне, да пише тук или на мен или Илиана на ЛС!
Аз също съм затруднена, но мога да й предложа, когато дойдат в София на лекар, да нощуват у нас!
Който желае, нека пише, нека пита, Илиана е пуснала и много обяви в Продавалника, тя ще ви ги даде, ако ги поискате - нещо може да се купи, за да се събере част от сумата!

Тази дама наистина се бори и наистина е затруднена!
Нека не оставяме едно дете и една мама да се измъчват заради 100 лв!
Всяко направено добро поражда добро - аз го вярвам и искам децата ми да живеят в добър свят!"

Става ли?

# 447
  • Мнения: 54
Здравейте! Четох правилата на форума относно подписите и забраната да се слагат в тях реклами, освен с одобрението на модератор.КАк се получава такова одобрение и как се става Приятел на форума, от тези които имат реклама най-долу в ляво. Става въпрос за добавяне на линк към интернет магазин.

# 448
# 449
  • Мнения: 6 362
Полетата в подписите не се продават под формата на платена реклама.
Изброените в "Приятели" са организации, с които ни свързва доста по-широко сътрудничество, благотворителни инициативи, сериозни и дългогодишни връзки.
Подобно на реалния живот, не може да сложим етикет "Приятел" на някого, когото не познаваме или просто на познат.

За популяризиране на даден бизнес или комерсиален сайт, вариантът е това да стане чрез платена реклама - рекламна статия, закована рекламна тема, банер...
АнМари е посочила линка с повече информация и с контактите на рекламния ни отдел.

Общи условия

Активация на акаунт