Детска градина Bright

  • 9 550
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте,
попаднах случайно на реклама на тази детска градина. Идеите им много ми допадат. Моля споделете личен опит и мнение особено ако вашето или близко дете я посещава.
Благодаря предварително  Peace

# 1
  • Мнения: 112
Всъщност до колкото разбрах градината съвсем скоро е отворила врати и предполагам, че няма много майки с опит. Таксата е доста внушителна, което май по-скоро ме отказва..

# 2
  • Мнения: 395
В последните страници на темата за частните градини се коментираше скоро. Бяха определили цена 450Е за месец без транспорт. Лични отзиви нямам, но и мен ме интересува.

# 3
  • Мнения: 112
Мерси за линка, ще прегледам коментарите там  Peace

# 4
  • Мнения: 878
таксата е 350 евро момичета и наистина е много хубава градина...аз съм вече определено ориентирана към нея ... Hug

# 5
  • Мнения: 212
много ми хареса и на мен - впечатленията ми са обаче от сайта и галерията. Цената, която се дискутираше в темата за Частни Детски градини 2, беше че е 450 Евро ... 350 Е е по -приемлива цена. Знаете ли дали има опция за половин ден или определени дни в седмицата...

И още нещо - знаете ли дали е по Валдрофската педагогика, както се дискутираше в другата тема?

# 6
  • Мнения: 112
Аз реших да звънна за повече информация и се оказа, че таксата за първите десетина дечица ще е 350 евро, после ще стане м/у 400-450 евро. Още не е определена окончателно. Това не включва храната за обяд и транспорт. За храна има избор от био кухня и обикновена.
Това е което разбрах Simple Smile
Идеите наистина са много добри, но крайната цена ще е доста над 400 евро като се включи и храната..

# 7
  • Мнения: 878
kalikali имат и опция за половин ден,като таксата е 245 евро ...за храненията немога точно да ти кажа,защото зависи дали ще обядвате там или вкъщи...

# 8
  • Мнения: 212
Jujolinka и аз съм впечатлена. Цената е висока, но нещо е на ниво има право да си има и цена.  Благодаря заподелената инормация - знаеш ли дали езикът на комуникация ще е български или английски - от това, което цитираш оставам с впечатление, че ще въдедат англ. една на 4 годишна възраст.. ?
И още един въпрос - знаеш ли къде точно са в Бояна - има ли достъп с градски транспорт /доста отдетските градини в тези квартали са достъпни само с джип...
Мерси

# 9
  • Мнения: 878
привет,ами не не ти е необходим джип определено Simple Smile пътят си е супер дотам,но ако искаш по-добре в бгмапс къде е за транспорта,че аз съм от Бургас и ми е тъмна индия тази тема Simple SmileНе е д алече и от самото Околовръстно така,че все ще минава някакъв автобус.... Hug
Езика ще е английски ,но естествено ,че няма да стресират децата веднага,имат си метод за постепенно въведжане в езика според възрастта и спецификата на детето.

# 10
  • Мнения: 24
Здравейте,

Чух за детски център "Брайт" от моя приятелка, която кандидатстваше за работа там. Реших да Ви споделя нейните впечатления накратко. Според нея друго такова място няма - и като материална база, и като подход към децата. Възприемали Реджо Емилия - подход, който не е популярен в България, но е особено интересен (и аз съм педагог и съм му голям почитател:) и се прилага в световен мащаб. Той е "по-отворен", ако мога така да се изразя, учителите и децата са партньори в общуването. Аз лично съм посещавала детска градина във Франция, която се водеше по този подход и останах очарована колко леко някак протичаше времето, когато взаимно се уважават малки и големи. Заслужава си вниманието.
Ако разбера нещо ново и интересно, ще Ви информирам... Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 262
Да попитам дали е само градина, или и ясла?
Мерси и весел празник   bouquet

# 12
  • Мнения: 24
Доколкото разбрах е за деца от 1 и половина до 6 или 7 (училищна възраст), т.е. има и яслена група и две за по-големите деца.

# 13
  • Мнения: 24
По отношение на обяда, мога да ви кажа под секрет, че детските кухни работят на много по-ниски тарифи с детските заведения, така че цената може и да ви излезе на половина от тази, която плащате вие (разбира се, ако детето ви се храни от детска кухня), независимо дали от пункт или до дома. И по въпроса за "Брайт" - 350 евро за услугата + 50-70 лева за обяд - офертата е супер. Англоговорящите детските градини струват от 500 евро нагоре.

# 14
  • Мнения: 4
Здравейте,
и на мен много ми хареса тази детска градина. Директорката е много симпатична и изглежда че разбира добре това което говори. В момента разглеждам и други градини, но май ще се спра на тази.
Притеснява ме само това, че са нови и още нямат опит. Моля пишете, ако имате повече инфо или ако някой е решил да запише детето си там.

Общи условия

Активация на акаунт