Романтичните изненади

  • 4 570
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Въпрос на перцепция,не мислите ли? /въпросът не е риторичен/ Sunglasses

# 31
  • Мнения: 2 712
Най-романтичния жест на мъжа ми беше малка розичка, откъсната пътьом, когато дотича да ме види след раждането.
Нищо романтично не виждам във воденето на екскурзии, СПА - центрове и скъпи бижута. Това са жестове по чужди идеи, които изобщо не причислявам към романтичните.

# 32
  • Мнения: 64
Здравейте!Въпросът ми е към мъжете тук:Правите ли романтични изненади на половинките си и колко често?Замисляте ли специални weekend-i,SPA.Как събирате идеите си за такива преживявания:от приятели,от разкази на познатите ви жени/т.е. ориентирате се какво би било приятно на половинката/,форуми....

СПА - то ли е романтиката ви...хаха.

Жал, ми е за тези които не са разбрали, че има други неща които са по - романтични.

# 33
  • Мнения: 1 175
Спонтанните и непринудени изблици на нежност са ми много по-романтични от разни СПА лигни (пък и "СПА" и "мъж" нещо не ми се връзват). Например, днес с мъжа ми подреждаме една недовършена стая, сновем измежду кашони и несглобени мебели и пътьом към килера той минава зад мен и ми лепва една малка целувчица по врата, после си продължава по задачите все едно нищо не е станало  Grinning Такива разни работи.

Общи условия

Активация на акаунт