След "1001 нощ"-приказката продължава с проектите на нашите любимци - 165

  • 20 870
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 017
СЕГА КАТО ПРОЧЕТОХ ЗА ХАЛИТ ,ЗА ПОРЕДНАТА МУ КОНТУЗИЯ,ДАНО ДА НЕ ВИ СЕ ВИДИ ИЗВРАТЕНО,НО ВМЕСТО ДА СЕ ПРИТЕСНЯ-МЕ НАПУШИ СМАХ Joy И ТО ЗАЩОТО,БЕЗ ДА ГО ЖЕЛАЯ СВЪРЗАХ ДВАТА ПРЕВОДА,Т.Е  ДАЛИ ТАЗИ ДИЕТА НА МЕРИАМ НАИСТИНА Е НАЛОЖИТЕЛНА,ЗА ДА МОЖЕ ХАЛИТ СПОКОЙНО ДА СИ ИЗПЪЛНЯВА РОЛЯТА.СКОРО НЕ Е ПРИПАДАЛА,ТА ХАЛИТ ДА Я ВДИГА... #Crazy newsm78 ПРОСТЕТЕ АКО ХУМОРА МИ ВИ СЕ ВИДИ ЧЕРЕН,ЗНАЕТЕ КОЛКО ГИ ОБИЧАМ И НЕ ИМ МИСЛЯ ЛОШОТО,ПРОСТО ПИША КАКВОТО ЧУВСТВАМ В МОМЕНТА Heart Eyes Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 0
Момичета представятели си Мелиса и Али като станат големи да се оженят  newsm03  261uu ..
Carmen thank you for the news Hug Hug Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 10 803
Краси  doh rotfImao голяма си фога  Peace Hug не бях се сетила за това Naughty Heart Eyes Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 4
Halit Ergenç belini incitti!..

 

  Daha başlamadan tartışmaların merkezinde yer alan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Kanuni'si Halit Ergenç, önceki ay ayağını kırmıştı.

Ergenç'in önceki gün de yaptığı ani bir hareket nedeniyle belini incittiği öğrenildi. Dizide Hürrem ile ilişkileri tehlikeli bir hal alan Ergenç'in sağlık durumunun çalışmasını etkileyecek bir boyutta olmadığı öğrenildi. Ergenç'in başına sürekli bir şeyin gelmesine çevresindekiler de "Sülüman'a yine nazar değdi" yorumunu yaptı.


При някакво рязко движение преди ден Халит си е сецнал кръста (нали така се казваше  newsm78)

Ееее, покрай този филм здраво място не му остана на Халит. В турския форум пишат, че е крайно време да си лее куршум. :
Grinning
Много неприятно наистина.
Дано се възстанови по-бързо Халит  и с кръста,и с крака,че да си тича и след своето шехзаде.   Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 28 фев 2011, 21:34 от fresh13

# 724
  • Мнения: 4



Мелиса може да е със сини очички. Като тези на татко Енгин.
Ще е красавица при толкова чаровни родители! Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 23 355


То на Мерием не й трябват диети в следващите 6-7 серии. Тя все ще е бременна.  Grinning

# 726
# 727
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Ооооооох , Краси , посмях се от сърце и аз! Joy Joy Joy
Тежка е "султанската " корона, hahaha  и султан Хюрем! Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 617

   Краси, чудесна си! smile3521 smile3501 rotfImbo

# 729
  • Мнения: 4
Варна ,благодаря ти за превода на интервюто! Hug Hug Hug
Интересно е ,а Мерием е отговорила  много спонтанно на всички въпроси според мен! Hug

# 730
  • Мнения: 2 411
Краси и аз мислех да изтропам нещо подобно,но реших,че може
да ме упрекнете.Само ние с теб ли сме с извратено мислене?
Горкия много го закъса,а покрай него и Берг.
Сега времено найстина само ще заспива до него.

# 731
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Наде , сигурно не сте сами с Краси !
Първата ми мисъл като прочетох за сецването на Халит
беше същата като вашата!
За части от секундата ми мина въпроса -Какво ли е вдигал?
И после сама се смях като луда!

# 732
  • Мнения: 0

   /   1 Mart 2011, Salı

Melisa bebek bir ay erken geldi


Oyuncu Ceyda Düvenci pazar günü öğle saatlerinde anne oldu

Geçen yıl ilk bebeğini kaybettiği için ikinci kez hamile kaldığında çok dikkatli davranan Düvenci, düşük riski nedeniyle 78 gününü hastanede geçirmek zorunda kalmıştı. Geçen hafta evine dönen Düvenci, hamileliğinin 32. haftasındayken Florence Nightingale Hastanesi’nde sezaryenle bir kız çocuğu dünyaya getirdi. 2 kilo ağırlığında doğan bebeğe Melisa adı verildi. Eşi Engin Akgün’ün de girdiği doğum sonrasında Düvenci, sevinç gözyaşlarını tutamadı.


 

# 733
  • Мнения: 640
Честита рожбичка на Джейда!



Общи условия

Активация на акаунт