Мартенски червенобели изплели и не разплели! -71

  • 63 897
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 59
Иноксче,страхотен осмомартенски подарък си спретнала,но и зайците за мъжа ти са супер  bouquetИ кокерчето с новата премяна е №1 Heart Eyes

Даниелке, извинявай, но понеже български не ми е майчин език, та някои изречения не ги разбирам  Mr. Green това "И кокерчето с новата премяна е №1" не го разбрах  Embarassed

А за зайчето.... моята малка маймуна хареса зайче на тати и си поръча също. Ама нали разбирате че няма да му направя плейбойска рисунка на дрехите, та накарах мъжо да рисува на квадратчета нещо по-подходящо. И ето резултат  Joy

# 76
  • Мнения: 1 196
big pufana   bouquet   bouquet   bouquet
Кога я отворихте темата,направо ще си я изпишете,няма да стигне до Баба Марта Grinning
Пуловерчето става сууупер  Heart Eyes
За играта,аз не мисля,че мога да направя нещо,което ще се хареса на някой Blush
Все още се уча и на мен не ми харесват особено нещата,които правя,пък ха моли да разочаровам някой,после да ме нарежда... Mr. Green Предпочитам да се въздържа от томболата,ще ви се радвам отстрани само Peace Hug

Inok ,супер блузка,майка ти със здраве да си я носи Heart Eyes
Мишлето също е станало суперско,като манекена  Wink Heart Eyes
...относно кокерчето,става въпрос за една дама,която е показала кучешка дрешка в предишните страници Peace Не става въпрос за теб Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 59
...относно кокерчето,става въпрос за една дама,която е показала кучешка дрешка в предишните страници Peace Не става въпрос за теб Wink

Мерси   bouquet Кокерче - от кокер спаниел явно...  Joy

# 78
  • Мнения: 0
 http://www.prikachi.com/images/604/3021604l.jpg -Inok ,този тоалет имах предвид,нищо лично,но пък кокер спаниел -явно е някаква разновидност Sunglasses
А блузката с Микимауса е станала много хубава,като модела Heart Eyes

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 14:30 от daniela_34

# 79
  • София
  • Мнения: 1 654
Inok, чудни неща си показала днес, поздравления!   bouquet
А освен плетивата, много ми хареса и как си оформила двете снимки на малчугана
(може да ги открадна идеята някой път  Hug)

# 80
  • София
  • Мнения: 59
Разбрах, Даниела за кое куче става дума. Видях това сладко кутре в предишни страници, просто не свързах кокерче с него  Grinning

Благодаря Carmela Biscuit, разбира се заповядай. В същност не аз се занимавам с оформление, съпругът ми се играе с тези неща, все пак работи това  Simple Smile

# 81
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
тити,благодаря за отговора.Твоето килимче е много хубаво,пързаля ли се много по паркета?

big pufana,чантето на парчетата е много идейно и няма нищо сложно.Тъкмо като за мен Mr. Green.

Inok,мауса е супер Peace.И осмо мартенския подарък е много хубав,дано и аз успея с моя.

За играта,аз не мисля,че мога да направя нещо,което ще се хареса на някой Blush
Все още се уча и на мен не ми харесват особено нещата,които правя,пък ха моли да разочаровам някой,после да ме нарежда... Mr. Green Предпочитам да се въздържа от томболата,ще ви се радвам отстрани само Peace Hug
Не съм съгласна Naughty,правиш много хубави неща.Аз също не съм перфектна и все още уча нови неща,сложни неща не мога да плета,а и с куката се уча.Много ми харесват плетените играчки също,но не мога да изплета такава.Не мисля,че идеята е да си показваме майсторството една на друга (мисля,че всички сме наясно кой какво може),а да се забавляваме Peace.Да не мислиш,че аз ще направя кой знае какво Mr. Green.

# 82
  • Мнения: 1 111
big pufana   bouquet   bouquet   bouquet
Кога я отворихте темата,направо ще си я изпишете,няма да стигне до Баба Марта Grinning

е така си е, събрали сме се тук, кой ентусиаст, кой стара пушка, кой по-напред с плетивата,кой начинаещ, кой по-сприхав, кой по-умерен...именно това сме ние,всички,които ще напълним кутията с красоти,изработени от нас, с впечатления, с идеи и вдъхновение

# 83
  • Мнения: 114
Иноки, много хубав подаръка за мама. Същата като теб я искам и моята щерка, ама де да видиме. На български е УФАТНА. Дано ми разбереш думата.  Simple Smile А малкия Маус е божествен!

Тули, добре завърнала се.  Hug

По въпроса за подаръчетата, няма да правим състезания, моля Ви се. Те са само ОТ СЪРЦЕ. Малки, големи, няма значение. Само радост да има и изненада!

В този ред на мисли, ще помоля да изберете главен готвач, за да събере адресите и насоките. За мен има вече 1 глас от Тули. "Колкото повече, толкова повече."

Аз съгреших днес с Джинс, няколко цвята за одеялцето от квадратчета. Дано ги докарам на см.

Нюня, вече сме три желаещите за чантето от парченца. Трябва да помислим за прежда обаче, която не се замазва и да става на бубунки.

Я дайте идеи за плетени мартеници, че на мен само гривнички са ми в главето. Пък съм ги научила колегите все да ахкат като им подарявам.

# 84
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984

В този ред на мисли, ще помоля да изберете главен готвач, за да събере адресите и насоките. За мен има вече 1 глас от Тули. "Колкото повече, толкова повече."


И аз давам глас за теб.А ако има няколко желаещи,може да се сложи и анкета Peace.
А какво горе долу ще плетем като подаръчета,нещо ориентировъчно newsm78,че аз нямам никакви идеи Mr. Green.

# 85
  • Мнения: 114
Благодаря, Нюня. Като пратите адресите с насоките, ще видим. Аз за себе си, вече знам, ама си трайкам.  Flutter

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 14:45 от big pufana

# 86
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
А какви насоки ще даваме,кой какво не може да направи или ... Embarassed Embarassed Embarassed

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
инок-поздравления и за двете блузки.браво!
тули-много точно казано! Peace
и аз гласувам за пуфи Hug

# 88
  • Мнения: 1 111
А какви насоки ще даваме,кой какво не може да направи или ... Embarassed Embarassed Embarassed

според мен кой какво харесва,предпочита или би искал /кат оплетиво, или материал-някой може да иска кука или едно кълбо прежда,знам ли/....ама няма да са съвсем задължителни, а само ориентировъчни,защото например този,който плете предимно на 1 кука като мен,няма да може да спретне чорапи или ръкавички например Peace

# 89
  • Мнения: 114

Избистрих идеята си, благодарение на Тули и всички Вас.   bouquet

1. Запис на всички, които искат да участват.
2. Избор на "главен готвач", чиято роля ще е да направи томбола.
3. Изпращане на адреси и насоки за плетки към главния готвач. Наистина, засега по-добре плетени неща и то такива, които другата страна не може.
4. Дата, след която ще започне изпращането на изненадките.
5. Похвал с подаръците в темата - искрено и лично.

Това не е окончателен вариант. Събирам още идейки.   bouquet

Нюня, това е засега. Доста от плетачките още не са писали обаче. Ако се съберем повече, ще отворя нова тема подаръчна, за да не спамим тази. Има време!

Ако ме изберете мен за готвач, аз искам Тули за помощник, щото много идеи ми даде и има опит с таквизи ми ти работи.

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 15:16 от big pufana

Общи условия

Активация на акаунт