Мъжът Стрелец...

  • 104 614
  • 487
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 817
Напоследък чувам все повече отрицателни отзиви за мъжете представители на зодията Стрелец...били авантюристи, изневерявали, били вятърничави, флиртаджии и все такива отрицателни черти  Flutter Споделете вашия опит с представител от тази зодия, наистина ли са толкова зле?!
Съгласна съм за изневерите, флиртовете. Като цяло зодия, подчинена на страстите. Нямам наблюдения от собствен опит, но имам от близък човек. Иначе хубава зодия!  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 642
С голям интерес чета написаното от всички и реших да ви попитам за мнение - разбрах, че един колега Стрелец ме харесва в новата ми работа (но не от него) и сега се чудя много как да действам. Аз съм Овен със Скорпион, брутална комбинация  Grinning Това, което ми харесва в него най-много е, че е супер интелигентен, но ми се струва леко срамежлив... миналата седмица като валеше супер силно ме закара до вкъщи (което си е около 50 минути), обаче през цялото време аз се чудя сваля ли ме или си въобразявам, аз лично съм доста по-директна  Laughing

# 122
  • Мнения: 2 811
стрелец като те сваля, ще разбереш Simple Smile))))) Ако н разбереш, ще ти го обясни. Поне по моя опит те са безумно натрапчиви в преследванията си и дори да ги отсвирваш се махат и след няколко месеца пак в атака. Изчакай малко Simple Smile. те обичат инициативата да е в тях. Даже, ако не го харсваш, тоа повече го настървява.

Но ако си ревнива , а ти си, не ти ги препоръчвам...те са слободия пълна. МЕжду другото скорпион със стрлец е хубава комбинация, от живота знам, в теб има повече страст и енергия, отколкото при него. гледай да не го уплашиш.  Laughing

Между другото, с какви мъже си пасваш, я кажи зодиакално? Защото ми е любопитно жена с такава силна енергия  (марсово-плутонова) кои мъже се осмеляват?

# 123
  • Мнения: 642
ОХ'АМАН Ами аз от години имам дълга и сложна връзка с Телец, много се допълваме и обичаме, но моето търпение вече се изчерпва (не знам дали всички Телци са така, все по течението се носят, аз не мога повече да го дърпам и бутам). Само за секс с Дева и Близнаци е супер, но точно за тези двамата не съм сигурна, че зодията е определяща. А този Стрелец сега много ме дразни, аз обичам картите да са на масата  Grinning Често ме свалят мъже Овен, обаче там е страшно, не се понасяме като почнем да говорим хахаха

# 124
  • Мнения: 2 811
остави го стрелецът той да действа. поне от мен това е съвет, другите могат друго да кажат. Но в моя случай, стрелците сами си показват, когато харесват. Имала съм два стрелеца и с двамата е било голямо преследване от тяхна (а след това от моя Grinning). Ако инат интерес ще го покажат.  
Изобщо, на сваляне подлежат разни по-друг тип мъже. Например, Дева, Рак, въздушни. Там по-може. Със скорпион, стрелец, овен...там трябва мъжът да действа, иначе губят интерес, ако изобщо го е имало.

Аз два пъти съм горяла от стрелци, които много са си падали по мен и уж влюбени и всичко. Вятър го вее на бял кон, това е за мъжа стрелец.

Изобщо, ако искаш постоянство, гледай си телеца.

# 125
  • Мнения: 2 487
Здравейте, от доста време вече съм сама и сега се появи един Стрелец покрай мен.. Не знам нищо за тази зодия, нямала съм опит с такава. Скорпион съм, засега ми харесва вниманието му, добре се държи, много амбициозен и умен, само хубаво впечатление прави, но чакам да си покаже и лошите черти. Прекалено хубаво ми се струва, а и с тази скорпионска кръв не съм много доверчива, вече имам горчив опит с Дева.... Crossing Arms
Знаете ли нещо за тази двойка Скорпион-Стрелец?

# 126
  • Мнения: 43
Момичета, ако един стрелец ви иска той ще ви има. Щом не поема той първата крачка, по - добре оставете - няма интерес или ще ви пробва как сте и ще ви остави. При огнените знаци е така - искат ли нещо, някой, нищо не може да ги спре. Така че вие каквото и да си мислите и да искате, то си е само във вашите глави, всичко ще стане ако въобще стане само ако стрелеца реши.
Друг е въпросът дали след това на вас ще ви отърва връзка с такъв екземпляр, защото са крайно не сериозни - във всяко едно отношение, може би само в работата са ок.

Li13 ,
 зодиите не "въртят" колелото , въртят го Хората...стрелец , скорпион ,близнаци...има   логика. , базирана на хилядолетен опит , но освен Наследственост има и Изменчивост /Дарвин Wink/

Разчитате ли на предпоставени качества...ще трупате "Опит Wink"

Не Стрелец ...а мъжът който отговаря на Представите Ви за мъж , т.е. на Ценностната Ви система..

ако тя е сбъркана...няма Мъж за вас..ако е ОК...всички са за Вас ..

това са житейски закони , не е математика за да го изчислиш по формула...
за това ни е трудно на всички...търсим Качеството през грешните парадигми

********
правилно пишете , че ако сте таргет на Стрелец..той ще Ви има...
но за кратко..ако не сте неговото момиче!
обратното също е вярно...ако той не  е вашия  мъж...ще Ви изгуби




Мъжете стрелци са моята слабост. Хич не са за мен, но лудвам по тях. За жалост, не е взаимно.

не го слагайте на сърце . Laughing Laughing."взаимноста" трябва да е взаимна....или я има или я няма ..

за Грешниците няма правилен партньор ..освен  Грешника

а ако Вие сте безупречна Жена ..и търсите грешния мъж  с "етикет Стрелец" ..няма как да стане
........
преди да си сложите  лоша оценка , убедете се , че не сте заобиколена от задници
 

Последна редакция: пн, 19 окт 2015, 09:34 от sagitarius_f

# 127
  • Мнения: 33
Абе само моя Стрелец ли не е това което описват повечето хороскопи,а и вашите мнения newsm78 Изневери...?Да не дърпам дявола за опашката,но това мойто чудо е най-големия критик спрямо жените(освен мен)Понякога си мисля,че нещо не му е наред с главата,как е възможно нито една да не загледа и като например да каже "Оо кво дупе" или нещо такова човек да ми завиди нали  Joy
Ще кажете "ми той не го прави пред теб" да,бих се съгладила,но освен,че не го прави пред мен не го прави и пред никой друг дори и в мъжка компания newsm78 До сега винаги мнението му за друга жена(с малки изключения от актрисите) винаги е било "Пфф ква е тая бе","Мани,мани","Абее не ме занимавай с глупости"  hahaha
Само аз съм най-красивата аз винаги съм секси за него дори в най-ужасния си вид.Да не си помислите,че се оплаквам просто ви споделям  Wink
Във връзка с другите жени понякога си мисля на мен какво ми е харесал,че и вече почти 10г. е с мен.Щастливка съм спор няма Hug
В началото на връзката ни беше много ревнив...безобразно даже,а мое Величество (свободолюбива Водолейка) познайте как ми се нрави това #2gunfire Започнах предупредително да го настъпвам,че ще се разделим заради държанието му и така 1-2 години в закани и накрая казах край.Но дали ловеца ме остави да си тръгна-как не!Цяла година в преследване,ухажване и молби,а аз исках да ме остави,че ми беше писнало.Опитах дори да го убедя да си намери друга...без успех разбира се.От него чивах само "Не искам друга,искам теб." Склоних,събрахме се отново.Смея да кажа,че между двама ни мирните моменти са много малко.Все за нещо се драчим.И той си знае,че ме дразнят определени неща и ги прави нарочно,като че ли му е скучно ако аз съм спокойна.И понеже паля от половин оборот за него няма по-сладка и секси от мен  ooooh!

# 128
  • Мнения: 31
Здравейте!
Аз съм мъж стрелец. Повечето неща, които са написани тук не са много положителни.
Всичко това сериозно ли е?
Видях много теми за мъже различни зодии и щях да питам за мен, но видях после, че имало.

# 129
  • Мнения: 7 002
Ако отвориш другите теми за мъже от еди коя си зодия,  и в тях се оплакват и не са особено положителни. Хеле в тая за мъжете рак, направо ще си вдигнеш самочувствието.  Laughing

# 130
  • Мнения: X
Ако отвориш другите теми за мъже от еди коя си зодия,  и в тях се оплакват и не са особено положителни. Хеле в тая за мъжете рак, направо ще си вдигнеш самочувствието.  Laughing

Т.е. без значение зодията на мъжа жената си мрънка и се оплаква Simple Smile

# 131
  • Мнения: 7 002
Ми според мен - да. Аз специално от моя Стрелец и баща ми и дядо ми Раци оплаквания нямам.
Но ехей, какви романи мога да изпиша за Водолей, Овен, Козирог и Близнаци  Mr. Green
Та, да, склонни сме да мрънкаме. Пък и каквото за една е страхотно, за друга не е.  Simple Smile

# 132
  • Мнения: X
Ми според мен - да. Аз специално от моя Стрелец и баща ми и дядо ми Раци оплаквания нямам.
Но ехей, какви романи мога да изпиша за Водолей, Овен, Козирог и Близнаци  Mr. Green
Та, да, склонни сме да мрънкаме. Пък и каквото за една е страхотно, за друга не е.  Simple Smile

Еовин, ти си била много добричка бе  bouquet
Твоя Стрелец е късметлия с теб

# 133
  • Мнения: 7 002
Благодаря  Hug

# 134
  • Мнения: X
Аз лично ходих с мъж стрелец 5 години. Родени сме на една и съща дата, месец и година Very Happy Имаме разлика точно 12 часа. АЗ съм родена вечерта, той на обяд на 18ти декември.

Таааа... моя опит е доста лош. Просто тази връзка беше наистина много драматична, много сълзи, много нещо. Честно, бих могла да кажа, че той беше звяр (в лошия смисъл). Мързеше го да гледа, камо ли да си хване работа, само лежеше на майка си на парите. Удрял ме е, пристъпи на ярост от най-малкото.

Обичаше да ме тормози емоционално само и само да си докаже, че ме е грижа за него. Чак се чудя на акъла си тогава, как не му бих шута. Знаех, че проблема е у мен, че позволявам това поведение и въпреки това бях с него. Ужас!

Голям скандалджия, караше се със всеки, посмял да изкаже мнение, различно от неговото. Като че ли винаги правеше всичко напук, дори да е наясно, че е вредно за него.

Авантюрист? Не можех да го накарам да излезнем на разходка с кучето. За мен е мъчение да си седя вкъщи, особено лятото, а едно лято заради него съм го прекарала само у нас (ние живеехме заедно).

Да не ви казвам какви други зверства е правил.... Просто явно съм попаднала на някого много комплексиран и извратен. А в началото беше много мил и всеотдаен, но веднъж като видя, че и аз захапвам по него... край. Странното беше, че преспокойно можеше да си хване друга приятелка, ако аз му бях станала безинтересна. Но нито ми е изневерявал нито нищо. Не знам защо "ме държеше".

Както и да е, най-накрая събрах сили и станах човека, когото винаги съм искала да бъда без някой да ме подтиска. В момента съм с прекрасна рибка Very Happy само ме е шубе да не взема и аз да проявя някакви качества като бившия, защото моя в момента е много добър и лесно мога да му се кача на главата, но не искам да го правя в никакъв случай. Доста внимавам като се ядосам и аз нещо, какво казвам и премислям дали наистина имам някакво право или не.

Общи условия

Активация на акаунт