Формички за сладки

  • 3 486
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 294
Аз незнам дали  тази тема е за тук, но да попитам.
Знае ли някой къде се продават хубави и различни формички за сладки - не като стандартните тип "игра на карти". Всички квартални магазинчета обиколих + МЕТРО /в началото на месеца/. Как да направя свестни курабийки, като немога да ги докарам на форма - последния път рязах с едни играчки на детето, та имаше кръгчета и квадратчета:).

# 1
  • Мнения: 641
Виждала съм в Хит, на Факелман мисля... Embarassed Като формички непонмя какви са точно но не са: "стандартните тип "игра на карти" !

# 2
  • Мнения: 7 106
Съвсем прясно инфо от онзи ден: Бяхме в София и си купих от Била страхотни метални формички Коледни мотиви - звезда, сърце, дядо Коледа с чувал на гърба, снежен човек, Коледна звезда, снежинка, елха ииии newsm78...... още нещо имаше...

Да добавя също, че имаше и кексова форма - Коледна камбанка, също много ефектна.

# 3
  • Мнения: 294
зори, а ориентировъчни цени можеш ли да кажеш

# 4
  • Мнения: 7 106
 Blush не помня, даже мислех че пазя бележката, но мъжа ми е хвърлил плика. Формичките не бяха скъпи, а кексовата форма беше на промоция, само това си спомням Embarassed. Съжалявам!

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Тъкмо днес бях в един страхотен магазин и си купих ето това :
http://www.goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=544&start=30& … 2563de122de53b53b
Има страхотни неща. Формичките за сладки са по 7 лв комплекта, коледни и други, нестандартни. Но за съжаление магазинът е във Варна, виждам че си от София

# 6
  • София
  • Мнения: 378
Аз ползвам на детето от комплекта за пластелина а му подарих моите като карти.Те са коли, мечета, патенце,елха,и още май бяха 8 вида.Комплекта му го купих от Фантастико и струваше 3 и нещо(ако те интересува де Wink).

# 7
  • Мнения: 1 708
djemma можеш ли да ми кажеш къде се намира магазина във Варна! Praynig

# 8
  • Варна
  • Мнения: 366
djemma можеш ли да ми кажеш къде се намира магазина във Варна! Praynig
И аз това щях да питам. Hug

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
О, на много лесно място- от Макдоналдс , който е до Черно море тръгвате нагоре към общината . Малко след Макдоналдс, магазинът е на Солинген, има страшно много неща. Скоро пак ще го посетя, така че гледайте да не изкупите всичко. Grinning . Наистина силиконовите формички са скъпички, но да ви призная заслижават си парите. Ако си купите нещо, похвалете се, много обичам да гледам формички, голяма страст са ми.

# 10
  • Мнения: 294
Момичета,
много благодаря на всички. Още утре ще се отнеса до Билла.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 355
Проверете и в ТСМ - от там си купих огромен комплект с букви и какво ли още не за около 5 лв.

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Сега аз на свой ред да запитам къде във Варна има  ТСМ ?Ако може по-подробно,че не познавам чак толкова добре града.

# 13
  • Мнения: 1 355
Сега аз на свой ред да запитам къде във Варна има  ТСМ ?Ако може по-подробно,че не познавам чак толкова добре града.
За ТСМ във Варна не знам, но има Биг Шоп на Червения до Ирландската кръчма. Там стоките са на ТСМ ама с малко по-високи цени.

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мерси.

# 15
  • Мнения: 4 916
Сега аз на свой ред да запитам къде във Варна има  ТСМ ?Ако може по-подробно,че не познавам чак толкова добре града.

1. Там където беше Полския център
2. като застанеш с гръб към Полския център има градинка, минаваш градинката и излизаш на ул. "Преслав" (от Валентина към Областната управа), между книжарница АБВ и магадина за куфари има магадзин на ТСМ.

Ако не те мързи можеш да сравниш цените в някой магазин на ТСМ и на "Биг шоп" и да прецениш къде е по-евтино.

# 16
# 17
  • Мнения: 294
Ураааа, сдобих се с формички - 8 броя са и са около 6 лева в Билла, има още Laughing

# 18
  • Мнения: 4 155
Днес отидох в Била при хотел Славия (бившия) - няма никакви формички  Tired
Някой виждал ли е скоро?

# 19
  • Мнения: 2 142
В Била на България си взех миналата седмица. Цената е 5,89лв. Имаше три вида. Едните бяха различни по размер елхички, вторите с коледни мотиви, а третите въобще не мога да си ги спомня, но помня че бяха три защото се колебаех кои да си взема. Дано да съм ви била от полза. Онзи ден пак бяхме в Била и видях че ги има още. Успешно пазаруване!

# 20
  • Мнения: 294
Мойте са от Младост

# 21
  • Мнения: 4 155
на кой щанд са ги продавали? Майка ми току що се обади от Била на бул. България. Няма ги при тавите и ножовете. Ух. Колко се надявах да си взема.

# 22
  • Мнения: 294
В Младост бяха точно до тиганите

# 23
  • Мнения: 2 142
Е точно от Била на България, мъжа ми купи преди час за майка ми. Намирали са се точно при тиганите, на долу на рафт, не закачени.

# 24
  • Мнения: 4 155
значи там е имало формички, но обикновенни, не коледни - не с елхички, снежен човек или нещо подобно.
Аз се бях навила да си взема коледни формички, за да правим сладки за елхата. Имаме звезда и сърчице. Май ще караме с тях.

# 25
  • Мнения: 4 155
Току що си взех от Метро форма за печене във формата на снежен човек. Имаше и на камбанка. Струва около 5 лв. Мисля си, че с нея ще стане много красив снежен човек със снежанка Simple Smile А и може да се направи от тесто за сладкиш.

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да и аз миналата година си ги купих. Ето ги моите миналогодишни творения :
Снежен човек : http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=62911& … D=621170&ob=0

камбанка: http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=62911& … D=621158&ob=0

За съжаление снимките са некачествени.

# 27
  • Мнения: 4 155
Добре изглеждат Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 000
Да и аз миналата година си ги купих. Ето ги моите миналогодишни творения :
Снежен човек : http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=62911& … D=621170&ob=0

камбанка: http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=62911& … D=621158&ob=0

За съжаление снимките са некачествени.

Много добре изглеждат  Simple Smile
djemma, а как точно ги направи? Имам предвид с какво тесто ги запълни?

Общи условия

Активация на акаунт