Боя за коса - blond 22! Пролетни красавици

  • 107 082
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 910
А наистина ли се разнася като шампоан тази боя-мус. Решила съм и аз да взема такава, и да се боядисам сама. Дали ще се справя

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 14:21 от УиУи

# 661
  • Мнения: 3 675
А наистина ли се разнася като шампоан тази боя-мус. Решила съм и аз да взема такава, и да се боядисам сама. Дали ще се справя
Ще се справиш със сигурност.  Simple Smile То и с другите бои най-вероятно ще се справиш, та не знам защо се притесняваш толкова.
Според мен, нанасянето ще е много лесно, но и доста не прецизно, а е ненужно и нежелателно да се маже всеки път вече боядисана коса .

# 662
  • Мнения: 910
Знам ли и аз, досега никога не съм се боядисвала сама.  newsm78Дълга ми  е косата и си мисля че няма да мога, но ще се пробвам

# 663
  • Мнения: 22 432
УиУи, като шампоан се разнася по принцип. Но аз все пак започнах нанасянето като с обикновена боя, с разделяне на косата на кичури. От един момент нататък вече клепеш където ти дойде.
Но според мен боята е за коси, които ще се променят с 1-2тона само и нямат драстична разлика корен, дължини.
Иначе едва ли ще се получат нещата както трябва.

# 664
  • Мнения: 910
Аз миналия месец се правих на кичури. И сега ми избеля, затова искам да мацна да ги освежа.

# 665
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета Hug
все още нямам щастието да съм мама като вас, но мисля,че
има време още  Simple Smile
Регистрирах се при вас, тъй като от доста време
ви чета и виждам,че сте доста активни,което ми харесва smile3501
Та първото ми влизане е именно в тази тема, тъй като на скоро от кестеняво или по-скоро от кафеникаво  /естествения ми цвят/ реших да мина към блонди-клуба newsm03
Та първия ми опит уж за да не си горя косата кой знае колко ми беше с Loreal Casting Creme Gloss 1021-безамонячната..Уви-станах рижаво и сега от както се оризилих така да се каже се чудя какво да правя. Взех си Wellaton 12/1 като се надявам ефекта оранжево или рижо да изчезне. Искам да ви питам колко време е необходимо да измине
от боядисването ми с безамонячната на Лореал преди да сложа Велатона,защото не мога да се гледам направо, а ме е страх да не ми окапе косицата smile3511
Все пак имате мнооого повече опит от мен със сигурност и искам да чуя мнения,ако може Embarassed
Благодаря предварително. И като цяло какво ви е мнението за Wellaton като боя?

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 23:06 от Psychologist

# 666
  • Мнения: 408
Uncredible,

видях само снимката.
Един съвет - мини на някаква професионална боя.

# 667
  • Мнения: 0
Просто поисках съвет,
мисля,че не всички имат възможността да ползват професионални бои,за съжаление.  Weary
И поради това основния ми въпрос е колко време най-малко трябва да мине за да опитам с друга боя.Имам в предвид след Лореал-безамонячната...
 newsm09
Благодаря за отговора иначе  bouquet

# 668
  • Мнения: 3 675
Просто поисках съвет,
мисля,че не всички имат възможността да ползват професионални бои,за съжаление.  Weary
И поради това основния ми въпрос е колко време най-малко трябва да мине за да опитам с друга боя.Имам в предвид след Лореал-безамонячната...
 newsm09
Благодаря за отговора иначе  bouquet

Щом си имала пари за Loreal, значи можеш да си позволиш и професионална боя.
Професионалните бои могат да се купят или от магазин или от Интернет и ако пазаруваш от български сайт, не ти трябва кредитна карта.
Всеки има възможност да ползва професионална боя, ако наистина желае.
Аз също като gardje те съветвам да минеш на професионална боя.
За времето е индивидуално и всеки сам решава. Колкото повече време минава, толкова е по-добре за косата. Принципно не е хубаво да се обезцветява коса и да се боядисва в един и същ ден, но много хора го правят, а ти не си се обезцветявала, а си се боядисвала с безамонячна боя.
Не мисля, че ще е проблем да се боядисаш отново.

# 669
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 420
Снощи пак се боядисах ами хубаво стана но ми беше малко боята и не се покри цялата коса и стана  не един цвят

# 670
  • Мнения: 75
Psychologist , може преди това / новото боядисване / да опиташ  да матираш с балсам , шампоан .

Доколкото разбирам  искаш да промениш нюанса само , а не да изсветлиш..... в такъв случай дори и  да използваш боя  не е необходимо да гориш косата със силен окислител какъвто  е в 12/1 . Вземи по-слаб окислител.

А и матиране с боя ще стане по - добре с 9.1 , 8.1  и т. н......

# 671
  • Мнения: 0
B & C yes,не че е от голямо значение,но относно цената, специално за Лореала дадох 13.50лв, за Велатон- 7.00лв, разликата не е огромна, а едва ли за 13лв в случая мога да си намеря наистина професионална боя. Mога да кажа,че все още не е дошъл момента, в който да успявам да си позволя това, просто няма от какво да се лиша в случая,за да използвам професионална боя,а иначе желание имам както всяка уважаваща себе си жена сигурно.Както и де, отклоних се от темата май smile3505

dachita може би искам да се получи нещо сходно на това http://wallpaperstock.net/blondie-smiling-back_wallpapers_10472_1600x1200.jpg

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 23:09 от Psychologist

# 672
  • Мнения: 3 675
Psychologist, при мен нещата стоят като при теб, но имам и дете за което трябва да се грижа и да издържам Mr. Green
Професионалната боя на Wella e 17 лв. Според мен разликата не е огромна.
В темата не веднъж е писано за цените. Някои от професионалните бои не са много скъпи, а и са доста голямо количество и с тях ще можеш да се боядисаш два пъти.
Ти сама си решаваш с какво да се боядисваш, но е хубаво да проучиш кое колко струва и кое е изгодно за теб и кое не.
Красив цвят се постига с професионална боя, а с непрофесионалната да се получи красив цвят си е цяло чудо и много малко хора успяват.
Ако искаш да си рижа, продължавай в същия дух, но ако искаш да се получи добре, без косата ти да изгори, е хубаво да се насочиш към професионална боя

# 673
  • Мнения: 372
Разбира се, че можеш да си намериш професионална боя на горе-долу тази цена.  Hug  Ето няколко примера:
http://hair2007.bg/index.php?cPath=24_35_86&osCsid=336b1110d … 8d91af7f2bc8029d4
http://hair2007.bg/index.php?cPath=24_35_56&osCsid=336b1110d … 8d91af7f2bc8029d4
http://www.bgsalon.com/index.php?page=shop.product_details&f … art&Itemid=82
http://www.nisea-bg.com/produkti/%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B7%D0%B0 … professional.html
http://www.bgsalon.com/index.php?page=shop.product_details&f … art&Itemid=82

Професионалната боя ти и излиза по-изгодно, най-малко, защото я ползваш повече от веднъж.
Не навсякъде успях да намеря бои с каталози, но ако нещо те интересува, пиши им, всеки от сайтовете би ти изпратил.
 Hug

# 674
  • Мнения: 55
Здравейте,момичета Hug
все още нямам щастието да съм мама като вас, но съм на 22 съм и мисля,че
има време още  Simple Smile
Регистрирах се при вас, тъй като от доста време
ви чета и виждам,че сте доста активни,което ми харесва smile3501
Та първото ми влизане е именно в тази тема, тъй като на скоро от кестеняво или по-скоро от кафеникаво  /естествения ми цвят/ реших да мина към блонди-клуба newsm03
Та първия ми опит уж за да не си горя косата кой знае колко ми беше с Loreal Casting Creme Gloss 1021-безамонячната..Уви-станах рижаво и сега след 5 дена вече от както се оризилих така да се каже се чудя какво да правя. Фризьорите искат доста парички, а и поради факта,че имам 2-3 нещица от рода на малки брадавички на скалпа,които покривам и пазя разбира се по време на боядисването,считам че някой близък би бил доста по-внимателен. Взех си Wellaton 12/1 като се надявам ефекта оранжево или рижо да изчезне. Искам да ви питам колко време е необходимо да измине
от боядисването ми с безамонячната на Лореал преди да сложа Велатона,защото не мога да се гледам направо, а ме е страх да не ми окапе косицата smile3511
Все пак имате мнооого повече опит от мен със сигурност и искам да чуя мнения,ако може Embarassed
Благодаря предварително. И като цяло какво ви е мнението за Wellaton като боя?
А ето и какъв е до момента резултата: http://prikachi.com/images.php?images/864/3428864k.jpg

Ами да ти кажа и аз от скоро съм изрусена и при положение че моята каса си беше естествено тъмно руса пак станах рижава като теб че и по-зле.Аз обаче не можах да се гледам повече от 2 дена и се боядисах точно с велатон 12.1 и ми уби рижавото но не става като на картинката на кутията.Сега ще си взема пак нея и мисля че вече ще се получи.Така или иначе трябва да имаш търпение защото русото си е много капризен цвят.Успех smile3503

Общи условия

Активация на акаунт